פולניה באמצע

יוצר קסטה לא?

איך נהייתי פולניה בפורום הזה ?

איך ?? פעם שניה שמאשימים אותי בפולניות בפורום הזה !!! מישהו מוכן להסביר לי ? אולי לא הייתי צריכה לחסוך ממכם את מה שרציתי לכתוב אתמול אחרי הצהריים על "סקס טוב עם הבעל"

לא את.... הצעת להביא מנהלת

פורום פולניה...

נרגעתי

נרגעת או לא נרגעת

העיקר שאת לא פולניה..

היייי היתה לי שנה מעולה

וכך גם תהיה השנה הבאה ובעלי ... לא כזה נורא וגם לך שנה טובה !!!

לא היתה כוונה לומר שהשנה לא היתה טובה

פשוט התכוונתי ששנה הבאה תהיה טובה עוד יותר.

סליחחחחחה נשמה הלו

מה אתה עושה לה "נו נו נו" ואתה כזה צדיק ?? בטוח ??? מאיפה לך בכלל שזאת הסיבה לכך שהיא התגרשה אתה לא יודע עליהם שום פרטים מי שרוצה מתגרש ומי שרוצה לא מתגרש כל אחד וכמה שטוב לו כל אחד וכמה שרע לו למה אתה חושב שהיא התגרשה בגלל הקשר שהיה לה איתו אני לא חושבת ככה שנה טובה נשמה

שובבית, חמודה

ממש הצחקת אותי עם ה"נו נו נו". אין ספק שהגברת קצת "חטפה על הראש" פה. (חחחח ומי כמוני מנוסה בזה)... אבל בואי נודה שנשמה החמוד, למרות זאת "נתן בראש" באופן די עדין... ההגדרה-סדרת חינוך מכוונה טובה. נשמה, מה אומר... השילוב הזה של ניסוח נוזף וקשוח... עם הפואנטה החיובית עושה לי את זה...

תודה רבה יקירתי על ההגנה אני מחבב בחורות כמוך

סליחחחחחה נשמה הלו

מה אתה עושה לה "נו נו נו" ואתה כזה צדיק ?? בטוח ??? מאיפה לך בכלל שזאת הסיבה לכך שהיא התגרשה אתה לא יודע עליהם שום פרטים מי שרוצה מתגרש ומי שרוצה לא מתגרש כל אחד וכמה שטוב לו כל אחד וכמה שרע לו למה אתה חושב שהיא התגרשה בגלל הקשר שהיה לה איתו אני לא חושבת ככה שנה טובה נשמה

בוקר טוב לך

בואי נהיה מציאותיים למה היא התגרשב בטוח שלא בגלל העיניים היפות שלה מצד שני את צודקת לא צריך לשפוט אף אחד אנחנו לא יודעים את מערכת היחסים שלהם. ובקשר אליי אני צדיק גמור ואני יכול גם לחתום על זה ? אני בכלל מתנגד לכול הבגידות מפני שיש רבה נפגעים מזה והראשונים זה הילדים אז לא חבל בשביל הנאה מסוימת לפגוע ברגש של האפרוחים היום הגענו למצב שהרבה זוגות בוגדים אחד בשני ומה זה יוצר לחץ,מתח,עצבים זה שווה לא ועוד דבר בסוף זה גורם לגירושים ואחרי שמתגרשים רואים שבחוץ אין מציאות אז מלחתכילה לא כדאי להיכנס לזה בכול מקרה שובבנית קיבלתח ממך הערה בונה נשכיל מתשובתך שיהיה לך אחלה של שנה טובה וחדשה שתהיה לך השנה יותר טובה משנה שעברה

שובבית, חמודה

ממש הצחקת אותי עם ה"נו נו נו". אין ספק שהגברת קצת "חטפה על הראש" פה. (חחחח ומי כמוני מנוסה בזה)... אבל בואי נודה שנשמה החמוד, למרות זאת "נתן בראש" באופן די עדין... ההגדרה-סדרת חינוך מכוונה טובה. נשמה, מה אומר... השילוב הזה של ניסוח נוזף וקשוח... עם הפואנטה החיובית עושה לי את זה...

נשמה, גם

אני מחבבת אותך..(התגובות שלך). מחבבת גם את שובבית הטובה...

אבישג בוקר טוב

נשמה נשמה

יקירי, שנה טובה וחג שמח...

תודה מאמי גם לך ולבני משפחתך שנה טובה והצלחה

אבישג גם לך ולבני משפחתך מאמי שנה טובה והצלחה בכול דרכייך

שובבית, חמודה

אבישג יקירתי רשמתי לך מייל תקראי אותו בבקשה

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר