היא אומרת:

מגיע לו!

חחחחחח

לי ספרו בדיחה אחרת

נו, גניה.... ספרי כבר

מריוס

פעם ראשונה שאני מבינה כמה אני באמת לא מרוצה מחיי הנישואין שלי פעם ראשונה שמאשימים אותי בפולניות (שזה דווקא מצחיק ...) ועוד כל מיני עניינים ... אז נראה לך שלשובבית יש מצב רוח לספר בדיחות ... אבל שובבית תמיד מוכנה לשמוע בדיחות ומאוד מאוד אוהבת שמצחיקים אותה ותמיד רוצה ואוהבת לחייך לא משנה מה קורה ... אז ספרו אתם ... אני מקשיבה ...

שובבית מתוקה שלי.

את הכי לא פולניה שיש.באחריות מריוס.

לא הייתי קונה ממך כלום

ככה את נותנת אחריות חופשי אפילו לא בדקת את הסחורה אפילו לא ראית אותה

יש פעמים

שהאינסטינקטים שלי לא מטעים אותי.זה אחד מהם ואני מרשה לעצמי לקנות חתול בשק. וחוצמיזה,אני מוכרת למריוס.מה אכפת לך?שהוא יאכל אותה

פושטקית חסרת תקנה

מנסה לרמות את מנהל הפורום החביב כך יאה וכך נאה

מריוס?חביב????????? פככככככככ

חכי שתרגישי קצת מנחת לשונו הציניקנית

אני מוכנה לכל אתגר !!!

נראה מי יתייאש ראשון.

פולניה A או פולניה B

איך זה שהנשים חיות יותר מהגברים

כבר כתבתי את זה יותר מפעם אבל לצורך העניין אחזור על זה שוב - הנשים מקצרות לנו את החיים

עניין של

כוח סבל והורמונים. אז גברים תבינו את הנשים.......

וואלה, הזכרת לי נשכחות...

אבל תכל'ס - זה לא נכון. אולי אני אכתוב פעם מדריך לגבר המבולבל: "איך נשים חושבות". אגב, עד שיצא הרב מכר שלי, אפשר להתחיל מספר צנוע יותר בשם "גברים ממאדים, נשים מנגה".

יש ספר כזה - "המוח הנשי"

הבנת האישה

אני צריך את עזרת הנשים או הגברים שחושבים שהם מבינים בעניין. בקיצור, כל מי שיכול לעזור. אשתי אומרת שהיא לא מקבלת ממני את היחס שהיא רוצה וצריכה. אני לא נותן לך להרגיש טוב עם עצמה, לא מעריך אותה, לא מחמיא לה, לא עושה מחוות קטנות שיגרמו לה להרגיש נחשקת ואהובה בקשר שלנו. על מתנות קטנות שאני קונה או מכין היא אומרת שהן חומריות ולא זה מה שהיא צריכה, מחמאות שאני נותן הן לא מהסוג הנכון, פשוטות כאלה (נניח אם אני מחמיא לה שהיא חכמה, אז זה לא קשור למשהו שאני אוהב אצלה, זה לא משהו שהיא עשתה ובזכותו אני מעריך אותה). מיציתי את כל אפשרויות התקשורת לי איתה, היא לא יכולה להאכיל אותי בכפית לגבי מה שהיא צריכה, וכל הכוונות הטובות שלי מביאות אותי למבוי סתום. אשמח לשמוע מנשים אחרות (ואנשים אחרים) מה לפי דעתם נותן לבחורה להרגיש מלכת העולם (במובן הטוב של המילה, לא בהתנשאות), מוערכת ונחשקת, מתוך הנחה שהבחורה שלי היא לא היחידה במינה מהבחינה הזו. תודה מראש!

hanotelkafin

יחס?אישתך מרגישה בלי מודעות נצדקת ואתה מחזק את הרגשתה עוד יותר כפיתרון מכלה.אם כך מה היחס שהיא צורכת ואינה צריכה?אין לך מושג כי היא אינה צורכת את יחסך השלם?אתה נפסד בלי מודעות כי ההפסד כולו שלה?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר