אלוהים מרחם על ילדי הגן - אבל לא שומר עליהם...

אב - ככל הנראה לוקה בנפשו - רצח הלילה בנתניה את שלושת ילדיו הרכים. כאילו לא די לנו בדקירות במועדונים, כאילו לא די לנו בתאונות הפגע וברח. איפה לעזאזל מסתתר אלוהים בסופי השבוע ? גם הוא זקוק ליום מנוחה ? הלב נחמץ !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

תמיד טענתי שאת חולי הנפש חייבים לשמור סגורים ונעולים היטב

גם בלי חיבור לאינטרנט.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

השאלה - איפה הגבול בין מחלת הנפש לבין הרשע ?

האיש המחליא הזה תיכנן ככל הנראה את הרצח מראש. יום ההולדת של גרושתו - אם הילדים. סימם אותם בכדורי שינה כדי שלא יפריעו לו בשעת מעשה.... ובנוסף - היה אלים עוד קודם לכן. אם זה היה תלוי בי - מזמן היה חוטף כדור.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

זה דווקא קל מאוד

לפסיכיאטריה יש מספיק כלים לאבחן את מחלות הנפש המסוכנות ואי לכך ובהתאם לזאת הם חייבים לאשפז בכפיה כל חולה נפש שעלול להיות מסוכן. נקודה. ולאשפז - אני מתכוון לאשפז לצמיתות. הנה יש לך כאן דוגמא לחולה נפש שבא להציק לאנשים כל הזמן. יום אידחה או לוקח כדורים וקצת "בסדר", יום אחר - על הפנים. אבל הפסיכי הזה יום אחד עלול להתדרדר למצב מסוכן יותר - במקום לפרוק את הסטיות החולניות שלו באינטרנט הוא יחליט פתאום לרצוח מישהו ואז שוב אתה תכתוב פוסט קורע בוואללה.... ואני אומר - לנעול אנשים כאלה. לנעול ולזרוק את המפתח. ורצוי שעה אחת קודם.

זה נהיה טרנד.

כל פושע שמבצע פשע טוען למחלת נפש. אני לא הייתי קושרת בין השניים.וזה לעצם שאלתך.הוא פשוט רשע מתועב. אני מכירה מקרוב אנשים שלוקים בנפשם.גם בזבוב הם לא מסוגלים לפגוע.

לא כולם, סימה, ולא כל הזמן

אחת מהתכונות של מחלות נפש מסויימות זה שהן לכאורה בשליטה עד ש...

אב - ככל הנראה לוקה בנפשו - רצח הלילה בנתניה את שלושת ילדיו הרכים. כאילו לא די לנו בדקירות במועדונים, כאילו לא די לנו בתאונות הפגע וברח. איפה לעזאזל מסתתר אלוהים בסופי השבוע ? גם הוא זקוק ליום מנוחה ? הלב נחמץ !!!

זה דווקא קל מאוד

לפסיכיאטריה יש מספיק כלים לאבחן את מחלות הנפש המסוכנות ואי לכך ובהתאם לזאת הם חייבים לאשפז בכפיה כל חולה נפש שעלול להיות מסוכן. נקודה. ולאשפז - אני מתכוון לאשפז לצמיתות. הנה יש לך כאן דוגמא לחולה נפש שבא להציק לאנשים כל הזמן. יום אידחה או לוקח כדורים וקצת "בסדר", יום אחר - על הפנים. אבל הפסיכי הזה יום אחד עלול להתדרדר למצב מסוכן יותר - במקום לפרוק את הסטיות החולניות שלו באינטרנט הוא יחליט פתאום לרצוח מישהו ואז שוב אתה תכתוב פוסט קורע בוואללה.... ואני אומר - לנעול אנשים כאלה. לנעול ולזרוק את המפתח. ורצוי שעה אחת קודם.

חבל שבוואלה

לא עושים מאמצים לאתר מתחזים מטורפים ברשת, לטפל בהם בחומרה!!. כי כמו שכתבת בני, היום הוא מטריד בוירטואלי, מחר הוא יאנוס או ירצח במציאות. לתשומת לב מנהלי הפורומים!!

איזו טרגדיה

נוראית, מזעזע!!. איך הורה מסוגל לעולל כזו זוועה לילדיו, בשר מבשרו? בלתי נתפס!! ומה שנורא שכנראה יטענו שהוא לוקה בנפשו וזו תהייה נסיבה מקלה...

חבל שבוואלה

לא עושים מאמצים לאתר מתחזים מטורפים ברשת, לטפל בהם בחומרה!!. כי כמו שכתבת בני, היום הוא מטריד בוירטואלי, מחר הוא יאנוס או ירצח במציאות. לתשומת לב מנהלי הפורומים!!

בואי לא נגזים

וואללה הם רק וואללה וכל מה שהם יכולים לעשות זה לחסום אותו. אבל מצד שני.... אולי הוא יחליט להתאבד וזהו? אבל לשם שינוי לבד?

בינתיים אני

מתרשמת שממש לא חוסמים אותו או אותה. אולי זו בכלל עלובת נפש, אומללה שיורדת לרמות שפל שכאלה...

תמיד טענתי שאת חולי הנפש חייבים לשמור סגורים ונעולים היטב

גם בלי חיבור לאינטרנט.

רגע לפני

שנרדמתי, שאלה למתחזה באי השפיות, אפשר ללמוד ו/או להמשיך בלימודים כשבך השתלט השגעון? רמז וחומר למחשבה... מקווה שמאוד בקרוב תחזור לך השפיות ונקרא אותך בניק המוכר.. לילה קסום של שפיות חחחחח...

אבישג הבנתי את הרמז

תקראי את מייל ששלחתי

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

כמה אומללה האמא.מזעזע

ולא נתפס.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר