אשה "יבשה"

ערב טוב לכולם מה מצב הפורום??

תשפריץ

קצת מים. תרטיב את האנשים כאן.אולי יתעוררו

יבש

ברצינות בבקשה...

מה עושים עם אשה שלא בא לה לצאת לשום מקום אני עם 3 ילדים והכי חשוב לי שיבלו בחופש רציתי ללכת יום חמישי הקרוב לאיזה פארק בצפון מים,אוהלים,על האש , בריכה וכו. קיבלתי תשובה שצריך לחשוב על זה , נראה אולי הבעיה שזה לא ספציפי יום חמישי הזה , בכלל היא "כבדה". הקטע שיש לה בעל{אני] וילדים שרוצים לחיות , מה אני אמור לעשות לדעתכם תודה מראש

סוף סוף אתה כותב איפה הבעיה אנחנו לא צריכים לנחש

אני מבין שאתה נשוי ואם לא בא לה אולי תקח אותם לבד אני בטוח שהם יהנו בתברתך נטו כך גם אתה, כשלמישהוא לא בא אי אפשר להכריח אותו ,ואם הוא עושה זאת לאחר לחצים ככה זה גם יראה,והיא תגיד לך אמרתי לך שכך וכך וכך. חומר למחשבה.

שימי, מאוד

נכון מה שכתבת. ישנה אפשרות גם שהיא עייפה, טרודה ורוצה קצת זמן עם עצמה. תופעה נורמלית לחלוטין..

כן,,,

כן, אבל מה עושים??

תארגן עוד חבר עם ילדים וסעו יחד

אתה, החבר, אולי אשתו, וכל הילדים. יכול להיות כיף, וגם לא תהיה לבד עם הילדים. בכל מקרה, אין טעם להלחם באישה שלא נהנית לצאת. מקסימום היא תצא בלי חשק, וזה רק יקלקל לכולם את הכיף. בסוף המאמץ, עם אישה או בלי, הוא אותו מאמץ.

ברצינות בבקשה...

מה עושים עם אשה שלא בא לה לצאת לשום מקום אני עם 3 ילדים והכי חשוב לי שיבלו בחופש רציתי ללכת יום חמישי הקרוב לאיזה פארק בצפון מים,אוהלים,על האש , בריכה וכו. קיבלתי תשובה שצריך לחשוב על זה , נראה אולי הבעיה שזה לא ספציפי יום חמישי הזה , בכלל היא "כבדה". הקטע שיש לה בעל{אני] וילדים שרוצים לחיות , מה אני אמור לעשות לדעתכם תודה מראש

מעט יוזמה ויוצאים בלעדיה

היא בוודאי לא נולדה "כבדה"

ממתי היא נתונה במצב זה? אולי היא בדכאון או שיש לה דברים שהיא שומרת בבטן ... שווה לבדוק .

תארגן עוד חבר עם ילדים וסעו יחד

אתה, החבר, אולי אשתו, וכל הילדים. יכול להיות כיף, וגם לא תהיה לבד עם הילדים. בכל מקרה, אין טעם להלחם באישה שלא נהנית לצאת. מקסימום היא תצא בלי חשק, וזה רק יקלקל לכולם את הכיף. בסוף המאמץ, עם אישה או בלי, הוא אותו מאמץ.

מסכימה מאוד עם מה שכתבת.

תשאיר אותה לבד.עם הזמן היא תרצה להצטרף.

כן,,,

כן, אבל מה עושים??

יובש

ידידי יובש נובע ממשהוא שקרה לה יתכן בעבר ירשה זאת מהוריה יתכן בהווה אתך . ולכן תנסה להשקותה ולרוות את צמאונה והכוונה שלי דבר מה שיענין אותה ויגרום לה לצאת מהבית. דע לך לכל דבר יש סיבה וצריך לתת פתרון. לא חכמה להציג בעיה ולחכות לפתרון משמים.

אשה "יבשה"

ערב טוב לכולם מה מצב הפורום??

hanatulshayacot

המרכאות מזמינות אז למה שלא יזמנו את עצמן.בהדמיה נניח שאני רווק הפוגש בדרך כזו או אחרת אישה הנתפסת בתפיסתי כראויה לי ולכן אני ממליא אותה עד לרגע האמת שלה עם עצמה.אני מודע לעובדה שגלגל הזמן אינו ניתן לשינוי כעובדה שלילית מבחינתי כשמבחינתה עובדה זו יכולה להשתנות עבור שנינו באם תבחר בכך.אני ממליא אותה ומבחינתי מדובר בדרך חיים ולכן אינה נפסקת כאינטרס כזה או לא אחר ולכן היא מגיעה למצב שהיא מקיאה מהימלאותה השלמה באין הבחנה ואילו אצלי יש בחינה והיא האם היא תוכל לרוקן אותו?את מי הרי היא מפוכסת בי ?על מנת לרוקן את החלק היחסי נגיד הגבר הראשון שלה היא אמורה?היא לא יכולה בתפיסתי אלא אם כן תמליא אותו?משמע אותי בחלקו היחסי של הגבר הראשון שלה השלם.ולכן מה שנדרש מאישה כזו הוא לא למחוק את רשמי מעברה אלא להמליא את חלקי הלא יחסי כלל בנתינה בטרם תהיה ראויה ליחס מעבר ליחסה הראשון הלא קיימת באין היא תהיה מסוגלת לכך.פעם אחר פעם המרכאות מיותרות עד לפעם הבאה הראשונה בחלקה היחסי בדמות הגבר הראשון.אם כך בשביל מה צריך גבר מיותר ?לא צריך ומבחינתי האישה מיותרת?פעמיים כי רע זה הכי טוב שיכול להיות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר