כנראה שכן.....

קצת קשה לי להבין אתה הקטע הזה של,כסף שלי כסף שלך. ככל שאני חושבת על זה יותר,נראה לי שאולי יש לה מה להסתיר ממנו.

אני לא חושב שיש לה מה להסתיר פשוט מה ששלי שלי, מה ששלך גם שלי

שיתוף פעולה

שלום לך, אנו נשואים כ-27 שנה ויש לנו 3 ילדים בוגרים. אשתי עובדת במקום מסודר כבר למעלה מ-20 שנה . אני הייתי עצמאי במשך רוב השנים .במהלך חיינו הצלחנו לרכוש בית נאה וגידלנו בכבוד את ילדינו .בכל השנים הללו היתה חשיפה מלאה בכל הקשור לכספים . לפני כ- 3 שנים נכנס העסק בבעלותי לקשיים כספיים גדולים ,דבר שהוביל לפשיטת רגל .בשלוש השנים האחרונות חיפשתי מקור פרנסה ,עסקתי במספר תחומים והצלחתי להביא להכנסה חודשית ממוצעת פחות או יותר כאשר בגלל אופי הדברים לא היתה הכנסה מסודרת למעט התקופות שהועסקתי כשכיר .במקביל חיפושי עסקתי בטיפול באנשים בתחום מיסטי מוכר וגם משם ראיתי הכנסות עולות ויורדות .בכל הפעמים שזכיתי להכנסות ,העברתי אותן ישירות לחשבון הבנק של אישתי כולל ירושה בסך 35,000 שח שקיבלתי .התקופה לא היתה קלה ובדרך כלל ההכנסות המשותפות כיסו בקושי את ההוצאות . בשנה האחרונה קיבלה אשתי מספר בונוסים כספיים גדולים אשר שינו את התמונה בכל הקשור למצב החשבון שלה ואיפשר יותר רווחה . כאשר ביקשתי ממנה לשתף אותי בכל המתנהל בחשבון כולל מצב חשבון , הוצאות עתידיות זכיתי ממנה לתשובה שלילית בטענה שכרגע איני מכניס מספיק כספים יחסית אליה ולכן איני רשאי לקבל דיווח על הנעשה בחשבון .הסברתי לה ששיתוף זוגי בבסיסו כולל כל התחומים כולל חשבון הבנק שלה שבעקיפין גם לי יש בו חלק כמי ששותף בטוב וברע .אגב, בעבר כשאכן היתה בעייה ואני הייתי שותף ,עזרתי לה בעצה שעזרה לה להתגבר על כך. כל נסיונותיי לקבל ממנה אינפורמציה נתקלו בסרוב כולל מכתבים וכולל העובדה שאני מרגיש מאוכזב ונבגד בהתנהלות זו. מעבר לכך, מאחר ויושבת על "הברזים" עושה בחשבון כאוות נפשה : קונה , קובעת טיולים קונה בגדים וכו' .לעיתים כאשר אין בידי מספיק מזומנים ,מחמיצה פנים כאשר אני מבקש ,חוקרת ותובעת לדעת לאן הולכים הכספים . אבקש התייחסותך ועצתך למצב .

.

שלום יואל, הבנתי מהכתוב שבעקבות פשיטת רגל ,המצב בחשבון (ולא הבנתי של מי) היה בכי רע.הפקדת כספים לחשבון שלה ?(וזה למה?) האם היא הייתה ערבה? המצב התאזן פחות או יותר ועכשיו השליטה עברה אליה ואתה בעצם תלוי בהכנסותיה (אם הבנתי נכון)? היא מבזבזת על מי ? עליכם כמשפחה? האם התחושה שאתה תלוי בהכנסותיה (יש לציין שהמעמד שלה ביתרון על המעמד של העצמאי מבחינת הטבות קרנות וכו ,ויתרון על היותך עובד כזה או אחר כרגע),וזה מפר את האיזון. אם היחסים ביניכם שוטפים וזורמים בשאר התחומים - אני מאמינה שתוכלו להגיע לעמק השווה.

שלום יואל , קשה לי להאמין שהבעיות בינך לבין אישתך

מתחילות ומסתיימות בכסף ובחשבון הבנק . היא מתייחסת אליך בחוסר אמון מוחלט , בהתנשאות ורואה בך כשותף עסקי בלבד ולא כשותף לחיי זוגיות . בתקופות שאתה לא "מצדיק" את שותפותך - אתה חסר ערך בעיניה ....האם תרצה להמשיך במערכת יחסים זו ?

דווקא

עושה רושם שמאז פשיטת רגל,היא אינה נותנת אמון ביכולתו לנהל את העניינים.כך אני התרשמתי ,יכול שיש בה פחד מסויים.(זה אירוע לא קל),ולכן כל מסקנה כזו הינה מוטעית לדעתי.

סימה זו באמת סיבה להתגרש כשאת מאבדת את האמון לגמרי בבן זוגך

ואם את מפסיקה לעבוד מאיזו שהיא סיבה מוצדקת אז הוא צריך להתעלם ממך ולהשפיל אותך.ממש בושה מה שהיא עושה.

ומה עשית לאישתך לפני שנים?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר