שלום חמתי מתערבת לי ובעלי בחיים מה אני אמורה לעשות<?

היא אומרת לו מה לעשות.וע"י זה אנחנו רבים.היא גורמת לנו להיפרד בגלל זה.היא כבר גרמה לילד אחד שלה להתגרש בגלל זה.היא אמא עצבנית וקנאית וחטטנית.והילדים שלה מקשיבים רק לה.מה שהיא אומרת להם קדוש.מה אני אמורה לעשות?הוא הולך אליה הרבה..היא אפשר להסיט אותו נגדה

תעשי מה שאני עשיתי

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

שאלה קצרה אבל מאוד מורכבת

חוששתני שאין תשובה קלה או פשוטה. הכי קרוב לתשובה פשוטה: להבין שבעלך הוא אדם עצמאי, שעושה בדיוק מה שהוא רוצה, גם כשמה שהוא עושה זה מה שהיא אמרה לו. למשל: אם היא אומרת לו להסתפר, והוא הולך מיד ומסתפר - זאת עדיין ההחלטה שלו. כך שעליך להבין שכל המחלוקות שיש לך עם בעלך, מקורן בקשר בינך ובין בעלך בלבד, והן לא קשורות למה שחמותך אמרה או לא אמרה. ברור שהרבה יותר נח להאשים אותה במה שהוא עושה. אבל זה לא מה שקורה. זו לא האמת. ובקשר לזה שהוא הולך אליה הרבה: זכותו. כמה שתביני יותר את העניין, ישתפרו חייך. וכמה שתתנגדי לזה יותר, הם רק יתדרדרו.

תעשי מה שאני עשיתי

נו.......

אז הנה שאלתי: מה אתה עשית?

הסקרנות שהרגה את החתול?

כהחותנת הגיע אלינו הביתה תפסתי ג'וק, הכנסתי אותו לקופסה ואמרתי לו "שתוק ואל תזוז". הג'יוק ניסה לצאת אז ניערתי את הקופסה ואמרתי לו "אזהרה ראשונה". הוא שוב ניסה לצאת אז אמרתי לו "אזהרה שניה" בניסיון השלישי שלו הפכתי את הקופסה ומעכתי אותו עם הרגל. החותנת שלי כבר צברה 2 אזהרות...

היא אומרת לו מה לעשות.וע"י זה אנחנו רבים.היא גורמת לנו להיפרד בגלל זה.היא כבר גרמה לילד אחד שלה להתגרש בגלל זה.היא אמא עצבנית וקנאית וחטטנית.והילדים שלה מקשיבים רק לה.מה שהיא אומרת להם קדוש.מה אני אמורה לעשות?הוא הולך אליה הרבה..היא אפשר להסיט אותו נגדה

היא בוודאי אמרה לו גם להתחתן איתך ......

השאלה אם את כועסת על כך או אסירת תודה .

הסקרנות שהרגה את החתול?

כהחותנת הגיע אלינו הביתה תפסתי ג'וק, הכנסתי אותו לקופסה ואמרתי לו "שתוק ואל תזוז". הג'יוק ניסה לצאת אז ניערתי את הקופסה ואמרתי לו "אזהרה ראשונה". הוא שוב ניסה לצאת אז אמרתי לו "אזהרה שניה" בניסיון השלישי שלו הפכתי את הקופסה ומעכתי אותו עם הרגל. החותנת שלי כבר צברה 2 אזהרות...

בני, אז

החותנת שלך משולה למקק? חחחחח.....

לא, היא יותר חכמה

אחרי 2 אזהרות היא הבינה.

אם את משתמשת בביטוי "להסיט אותו נגדה"

מצבך לא טוב.כנראה גם את לא עובדת נכון.מזה להסיט? כמו שאמר מריוס תפתרי את הבעיות שלך מול בעלך.לא מול חמותך. אלא אם כן בעלך חסר חוט שידרה כמו שאת מתארת.

הסקרנות שהרגה את החתול?

הגירסה המלאה הולכת כך:

ברוסיה של פעם, זוג צעיר התחתן. אחרי החופה נסעו ביער המושלג בעגלה עם סוס, לביתם החדש. פתאום הסוס עוצר בלי שום סיבה. הבעל אומר: "פעם ראשונה". הוא מושך חזק במושכות, והסוס ממשיך. אחרי כמה זמן, שוב הסוס עוצר בלי סיבה. הבעל אומר "פעם שניה", מושך חזק וממשיכים. אחרי עוד כמה זמן, שוב הסוס עוצר. הבעל אומר "פעם שלישית", מוציא את הרובה והורג את הסוס. אשתו קופצת ואומרת: "מה עשית?! אנחנו עכישו תקועים ביער עם עגלה בלי סוס..." והבעל אומר: "פעם ראשונה".

תעשי מה שאני עשיתי

חבר'ה תודה רבה על כל העיצות..אתם ממש מקסימים ומבינים אותי..

תישארו כאן.אני עוד אצטרך אתכם..

הגירסה המלאה הולכת כך:

ברוסיה של פעם, זוג צעיר התחתן. אחרי החופה נסעו ביער המושלג בעגלה עם סוס, לביתם החדש. פתאום הסוס עוצר בלי שום סיבה. הבעל אומר: "פעם ראשונה". הוא מושך חזק במושכות, והסוס ממשיך. אחרי כמה זמן, שוב הסוס עוצר בלי סיבה. הבעל אומר "פעם שניה", מושך חזק וממשיכים. אחרי עוד כמה זמן, שוב הסוס עוצר. הבעל אומר "פעם שלישית", מוציא את הרובה והורג את הסוס. אשתו קופצת ואומרת: "מה עשית?! אנחנו עכישו תקועים ביער עם עגלה בלי סוס..." והבעל אומר: "פעם ראשונה".

זה לא סוס

זה חמור

טוב אשתף אתכם ואתם באמת לא יודעים כמה נזק יכולה חמות

לעשות כשהתחתנתי כבר בערב החופה שמעתי את חמתי אורמת לבעלי לעתיד היא מסכנה אפשר לסדר אותה משם המצד כל כך הדרדר שהגענו לבסוף לגרושין מכוערים ולפגיעה בבן שלי זהו חברה וכן חותנת גרועה ובעל חסר עמוד שידרה זהמתכון לצרות וגם אם היא תדבר איתו אתם באמת חושבים שחסר החוליות הזה יבין מה היא רוצה ? מקווה לטוב ואני לא אלא אתכם בסיפורי חותנת דרך אגב מאושרת להיות גרושה בגאווה לחזור למתכונת לא חוזרת איתכם הסליחה ולכל המאושרים בנישואין דרך צלחה והברכה

לליאת

בטח שאת מאושרת מזה שאת גרושה. הרי מי סובל מהגירושים לפי סדר יורד: 1. בראשונה הילדים סובלים הכי הרבה כיוון שהם האלו שצריכים לספוג את הנזק שההורים שלהם עשו. 2. הבעל סובל כיוון שהוא זה שלא מקבל את חזקת הילדים(מרחיקים אותו ממנו)ולא רק זה הוא צריך לשלם מזונות לילדים . 3. והאחרונה שסובלת זאת האישה,מגדלת לבד את הילדים. ההבדל הגדול בין גבר לאישה שאישה יכולה לפתח מערכת יחסים חדשה ביתר קלות מאשר הגבר.

אם היא מאושרת מהגירושין

זה מעיד עד כמה סבלה כשהייתה נשואה . אין להשליך מהמקרה שלך על מקרים אחרים .
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר