הייתי צריך להמשיך ולישון / אבל איזה באסה - היום יום ראשון

רק שממש לא בא לי במיטה להשאר... הייתי שולח לשם איזה מישהו אחר כי אם הייתי יודע מה צופן לי העתיד - לא היתי מתחחייב למישהי - לנצח ולתמיד ובבית הספר לא מספרים על זה לתלמיד, שכמו כל דבר - גם זוגיות פעם תחליד. לפני שנים חשבתי שעברתי מחושך לאור, היום אני מודה שהתנהגתי כמו חמור. כי כשביקשתי את ידה והיא אמרה לי כן - לא חשבתי על עוד דברים - חוץ מלהזדיין ובינתיים נולדו לנו בנות וגם בן כי לא תמיד מסתדר לי מה שאני מתכנן.... והבן שלי - אוטוטו עומד להתחתן ולי מתחשק את ההתלהבות שלו לצנן על מדורת הציפיות שלו לשפוך מים, לספר לו שגן העדן - נמצא (אולי) בשמים... רק לסיום - אם תשאלו איך כל זה יתכן אשיב לכם שאין יותר כייף מבבוקר להתבכיין ולכל מי שקראו את אלה החרוזים - אאחל שבוע בטעם דבש עם תפוזים !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מזל טוב מה העניין קודם ברכות תהנו מהחתונה

ואחרכך שיהיה נשוי כמוך שיתבכיין לשובע שיהנה מזיונים שיבואו הילדים וברכה באלה הנישואין ואם לך אמוץ הברכות לא טוב לא יבאו קללות או כל דבר רע אחר מהמקלדת שלי אז תתבכיין כמה בא לך האמן לי להיות נשוי שנים זה לא רע כל כך כמו שאתה חושב ואם משעמם אז פנטזיה חוגגת לא בושה ואת האש ללבות לא בלהבה גדולה אז יקירי הרבה ברכות טובות לנישואי בינך

שבוע מתוק לכולם!

שבוע טוב לכוווווווווולם אמוץ,הייתי מעבירה לך קצת מהאנרגיות שיש לי הבוקר,אבל...

אני צריכה אותם לי בכל אופן הולך להיות שבוע דבששששששששששש

שבוע טוב אמוץ

כל עוד אתה מקטר קורץ ומחייך -מצפים לך ימים של דבש וגם קצת עוקץ , או אולי תעדיף גלידה קרה בחום הלוהט שבחממה . מזל טוב לנישואי הבן אתה יודע , לפעמים התפוח נופל רחוק מאוד מהעץ .... חיי הזוגיות שלו יהיו שונים מזה של הוריו .

בלי לשאול למה ומדוע / לך ולכולם - שיהיה אחלא שבוע.

וחן חן על האיחולים - בקרוב אצלכם ובכלל - הבחור מתחזק ורואה את הדברים אחרת ממני והחברה עושה רושם מצוין. ושנדע כולנו אך ורק שמחות ובא לציון גואל - אמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

שבוע מתוק לכולם!

מתוק - אבל במידה.

מניסיוני המר - מתיקות רבה מדי (3 כפיות סוכר בקפה - לדןגמא) גורמת לצרבת. חן חן ושבוע מבורך לכל עמישראל

שבוע טוב לכוווווווווולם אמוץ,הייתי מעבירה לך קצת מהאנרגיות שיש לי הבוקר,אבל...

אני צריכה אותם לי בכל אופן הולך להיות שבוע דבששששששששששש

או קיי - שבוע חדש / אבל מה יש לכם מהדבש ?

כוווווווווווווולה חרה של דבורים

בואנה...את מיואששששששש

אל תחרבן לי את היום הזה

מזל טוב מה העניין קודם ברכות תהנו מהחתונה

ואחרכך שיהיה נשוי כמוך שיתבכיין לשובע שיהנה מזיונים שיבואו הילדים וברכה באלה הנישואין ואם לך אמוץ הברכות לא טוב לא יבאו קללות או כל דבר רע אחר מהמקלדת שלי אז תתבכיין כמה בא לך האמן לי להיות נשוי שנים זה לא רע כל כך כמו שאתה חושב ואם משעמם אז פנטזיה חוגגת לא בושה ואת האש ללבות לא בלהבה גדולה אז יקירי הרבה ברכות טובות לנישואי בינך

נמשיך להתבכיין וגם לקטר / בסופו של יום - הכל יסתדר.

חן חן על האיחולים לנישואי הבן, ובחופה וקידושין נאמר - אמן.

בואנה...את מיואששששששש

אל תחרבן לי את היום הזה

סימה - כאחות רחמניה את יודעת...

עד כמה הסוכר מזיק לבריאות והאמת היא שאין כמעט הבדל בין דבש דבורים לסוכר לבן. אלא אם הכוורנים לא האכילו את הדבורים בסוכר - דבר שקורה אולי אחת לאלף. אז במקום דבש תלעסי איזה תמר או שניים (גם תאנה מיובשת הולכת לא רע) ו... אין כמו זיון טוב לשיפור מצב הרוח הכללי ... אופססססססססססססססססססססססססססססססססססס

הייתי צריך להמשיך ולישון / אבל איזה באסה - היום יום ראשון

רק שממש לא בא לי במיטה להשאר... הייתי שולח לשם איזה מישהו אחר כי אם הייתי יודע מה צופן לי העתיד - לא היתי מתחחייב למישהי - לנצח ולתמיד ובבית הספר לא מספרים על זה לתלמיד, שכמו כל דבר - גם זוגיות פעם תחליד. לפני שנים חשבתי שעברתי מחושך לאור, היום אני מודה שהתנהגתי כמו חמור. כי כשביקשתי את ידה והיא אמרה לי כן - לא חשבתי על עוד דברים - חוץ מלהזדיין ובינתיים נולדו לנו בנות וגם בן כי לא תמיד מסתדר לי מה שאני מתכנן.... והבן שלי - אוטוטו עומד להתחתן ולי מתחשק את ההתלהבות שלו לצנן על מדורת הציפיות שלו לשפוך מים, לספר לו שגן העדן - נמצא (אולי) בשמים... רק לסיום - אם תשאלו איך כל זה יתכן אשיב לכם שאין יותר כייף מבבוקר להתבכיין ולכל מי שקראו את אלה החרוזים - אאחל שבוע בטעם דבש עם תפוזים !!!

הי אמוץ

מתי תשלים עם זה שהתחתנת?לא בשבילנו. לא בשביל הזוגות שבדרך.בשבילך. צחוק צחוק אבל אתה חוזר על זה הרבה שנים. ד"ר פיל אומר שלהתלונן זה כמו להתנדנד בכיסא נדנדה: זה נעים אבל לא מוביל אותך לשום מקום.

סימה - כאחות רחמניה את יודעת...

עד כמה הסוכר מזיק לבריאות והאמת היא שאין כמעט הבדל בין דבש דבורים לסוכר לבן. אלא אם הכוורנים לא האכילו את הדבורים בסוכר - דבר שקורה אולי אחת לאלף. אז במקום דבש תלעסי איזה תמר או שניים (גם תאנה מיובשת הולכת לא רע) ו... אין כמו זיון טוב לשיפור מצב הרוח הכללי ... אופססססססססססססססססססססססססססססססססססס

שום דבר מכול זה

לא טוב לפיגורה. אבל תמיד אפשר להצטייד עם מזרק אינסולין

הי אמוץ

מתי תשלים עם זה שהתחתנת?לא בשבילנו. לא בשביל הזוגות שבדרך.בשבילך. צחוק צחוק אבל אתה חוזר על זה הרבה שנים. ד"ר פיל אומר שלהתלונן זה כמו להתנדנד בכיסא נדנדה: זה נעים אבל לא מוביל אותך לשום מקום.

אחותי הצעירה... אפילו את הזכות להתבכיין את לוקחת לי ?

שום דבר מכול זה

לא טוב לפיגורה. אבל תמיד אפשר להצטייד עם מזרק אינסולין

אם עדיין לא סיפרתי - אני נשוי לדיטנית.

וכן - כל היום היא סופרת לנו קלוריות. גם לעצמה. אבל תשמעי ממני - אם הפיגורה מדאיגה אותך - אין כמו פעילות גופנית (רק לפני איזו חצי שעה חזרתי מהבריכה).

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר