תודה על העזרה . מאיה,

מאיה, הוא לא כועס, הוא נראה מאוד מתוסכל, וחפרתי עם הסיפור הזה בכל וריאציה אפשרית, לדעתי אם היה מעבר לכך,כבר היה עדיף לו להודות כי גם ככה המצב רע, כי זה כל הזמן צץ וחוצץ בינינו. אגב, אני מכירה אנשים שמדברים בצאט וכאלה ואמרו לי שייתכן שזה אותו סגנון. אני ממש לא מנסה לשכנע את עצמי ,אני עדיין עם ספקות, אבל כראה שיש גם מיקרים כאלה. הרי לא 100% בוגדים, לא?

מריוס, חברים , מה אני עושה ?

אני פשוט על הפנים. אין לי כבר כוחות לכל זה. אולי עדיף כבר לחתוך איתו וזהו?

תשובה ליעל

הי יעל, אני מניחה שלא תדעי מנוח עד שתגלי את האמת, תהיה אשר תהיה - אני במצב דומה לשלך - חושדת שבעלי בוגד אך אין לי הוכחות, וגם אין לי כוח להתחיל לחפש הוכחות... הדרך לדעתי לגילוי האמת היא לשדר שלכאורה הנחת לסיפור, ואז פשוט להכנס להילוך גבוה, כלומר לעקוב אחריו, לשים לב לסימנים אחרים וכו'. כל עוד תהיה התעסקות סביב הסיפור, הוא יפעל על אש שקטה, מה שיקשה עליך לגלות את האמת. לגבי מכשיר הפוליגרף, נסי לבדוק את התגובה שלו לאחר שתגידי לו שקבעת מועד לבדיקה...אמנם בדרך כלל זו בדיקה חד משמעית ומהימנה, אך אני נוטה יותר להמליץ לך לסמוך על תחושות הבטן שלך. אך כמובן שלפני הכל את חייבת להחליט מה תעשי אם תתגלה אמת לא נעימה... בהצלחה - תהיי חזקה, אני איתך!

לדעתי,

משבר או חוסר אמון בחיי נישואים, אפשר שיהיה הרסני. במקרה שלך ישנה הצדקה לחוסר האמון. על סמך הרגשתך, אין לך ברירה אלא לברר מה באמת קורה.. קחי בחשבון שהגילוי יכול להיות משמח מצד אחד ומצד שני גילוי קשה, כזה שיכול לגרום אכזבה וטלטלה חזקה מאוד..

לא תמיד יש תשובה

לא בכל מצב יש דרך המלך. תעשי מה שאת מבינה, וקווי לטוב. אגב, כדי לסבך עוד יותר, יש גם מצבים (בעיקר של אי וודאות) שעדיף לא לעשות כלום אלא להמתין.

לדעתי,

משבר או חוסר אמון בחיי נישואים, אפשר שיהיה הרסני. במקרה שלך ישנה הצדקה לחוסר האמון. על סמך הרגשתך, אין לך ברירה אלא לברר מה באמת קורה.. קחי בחשבון שהגילוי יכול להיות משמח מצד אחד ומצד שני גילוי קשה, כזה שיכול לגרום אכזבה וטלטלה חזקה מאוד..

אבישג , אין שום דרך לבדוק עוד מידע...

יש לך רעיון בשבילי? אני אובדת עצות... האינטואיציה שלי אומרת שכן להאמין לו כי מעולם לא נתן לי סיבה שלא להאמין בו. אבל כשאני נזכרת בכך פתאום הכל צף אצלי מחדש...

לא תמיד יש תשובה

לא בכל מצב יש דרך המלך. תעשי מה שאת מבינה, וקווי לטוב. אגב, כדי לסבך עוד יותר, יש גם מצבים (בעיקר של אי וודאות) שעדיף לא לעשות כלום אלא להמתין.

מריוס,

להמתין משמעו להתנהג כרגיל בינתיים, ואני מנסה אבל ללא הצלחה... לעשות מה שנראה לי...הבעיה שכלום לא נראה לי ..הראש שלי כבר לא מתפקד מרוב מחשבות... ולקוות לטוב ..זה אני תמיד מקווה. תודה

תודה על העזרה . מאיה,

מאיה, הוא לא כועס, הוא נראה מאוד מתוסכל, וחפרתי עם הסיפור הזה בכל וריאציה אפשרית, לדעתי אם היה מעבר לכך,כבר היה עדיף לו להודות כי גם ככה המצב רע, כי זה כל הזמן צץ וחוצץ בינינו. אגב, אני מכירה אנשים שמדברים בצאט וכאלה ואמרו לי שייתכן שזה אותו סגנון. אני ממש לא מנסה לשכנע את עצמי ,אני עדיין עם ספקות, אבל כראה שיש גם מיקרים כאלה. הרי לא 100% בוגדים, לא?

יעל

אולי זה לא קרה...מי יודע? אני לא. חכי...אין לך מה להחליט ברגע זה. מותר לך לקחת את הזמן. את תדעי מה לעשות.

מריוס, חברים , מה אני עושה ?

אני פשוט על הפנים. אין לי כבר כוחות לכל זה. אולי עדיף כבר לחתוך איתו וזהו?

חבל,את מגלה אובססיביות

וחתרנות מיותרת.ישנה אימרה "ככל שבוחשים בחרה הוא יותר מסריח".כרגע אין לך על מה.אם את שרויה במצב על הפנים כדאי לך לפנות לטיפול.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר