שלום לכולם..יש לי בעיה אשמח שתעזרו לי

לפני כחודש גיליתי הודעות של בעלי עם מישהי, היא אומרת שמתגעגעת אליו אוהבת אותו וכאלה והוא עונה באותו סגנון... התעמתתי איתו הוא הודה שהתכתב ודיבר עם מישהי שעובדת איתו אבל אלו הודעות ודיבורים בלבד וכי ההודעות שראיתי היו ישנות (לא שמתי לב לתאריך ..לצערי הרב!!!), היא כבר לא עובדת שם יותר והם מדברים פעם ב.. נכון להיום. יש לנו שני ילדים ונישואים ממש טובים (נשואים 7 שנים), אנחנו מאוהבים ונמשכים אחד לשני מאוד, אני לא מאמינה שבעלי יעשה לי כזה דבר כי הוא מכיר אותי שאעזוב אותו בכזה מקרה, אני דיי מאמינה לו ובכל זאת יש איזשהו ספק, מה עושים? זה הורס לי, כי אני מתנהגת מוזר בגלל זה בכל פעם שאני נזכרת בתוכן ההודעות,והוא מרגיש בזה ונפגע שאני לא מאמינה בו. אני על הפנים מצד אחד הספק הקטן מקנן בי,אם בכל זאת כן היה משהו? מצד שני אם אני מאמינה שלא היה,אז איך להתמודד עם התחושות שעולות בי בכל פעם שהנושא צץ לי בראש? תודה על עזרתכם.

מריוס, אתה יכול להמליץ לה על סדנה שתרפא לה את הקנאה?

כל הסיפורים האלה חוזרים על עצמם. אותה תבנית אותם תכנים. אותם אנשים שנותנים תחושות לא טובות לאמלל אותם...

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

סליחה, אבל

לי קשה להאמין שמדובר רק בהודעות ודיבורים.. על סמך מה כותבת לו הלוליטה שהיא אוהבת אותו? רק על סמך הודעות ודיבורים? שוב סליחתך אבל אני לא קונה את הסיפור המצוץ הזה! ולמה בכלל הוא, איש נשוי בכלל מנהל קשר כזה עם בחורה, זה רק אם נצא מנקודת הנחה שלא מדובר מעבר לכך, למרות שאני בספק.. אני בהחלט מבינה את תחושותייך, אכן משהו באמון משתבש. מה את תעשי בנושא רק את צריכה להחליט. אם למשל מדובר בי, אני דבר ראשון מתעמתת עם הלוליטה ואחר כך עם בעלי..

מתחבר לאבישג

הסיפור אכן נראה בעייתי. אולי לא הייתי אומר "מצוץ מהאצבע", אבל גם לא שלם והגיוני. גם אם ההודעות הן מהעבר הרחוק (נגיד), אז (א) גם ארוע כזה בעבר דורש התייחסות ו-(ב) למה הוא לא מחק את ההודעות? אנשים בדרך כלל שומרים דברים עם ערך סנטימנטלי. הרי ידוע שטלפון מתמלא בסמסים וצריך למחוק, אז אם שומרים משהו, כנראה שהוא משמעותי. בקיצור, לפי שאת הולכת לסדנה לטיפול בקנאה, כדאי שבעלך יעשה מועד ב' ויבוא עם סיפור קצת יותר משכנע.

את מי את רוצה לשכנע?

אותנו,או את עצמך?הלא ברור שהבחור ניהל או מנהל רומן! מי מקבל הודעות כגון אלה ממשהי שאין לו אאיתה כלום?בולשיט! השאלה היא מה את עושה עם זה?מפנימה את זה ומעמידה דברים במקום. או שאת הולכת יותר רחוק.עצתי לך לשבת עם בעלך לתת לו להבין שאת לא קונה את הסיפור.ולנסות ליישר את ההדורים.בהצלחה.

מריח לא טוב גם אם היא לא עובדת איתו יותר זה עדין לא אומר כלום

את לא מאמינה שבעלך יעשה לך דבר כזה עובדה בזמן הנישואין היה לו את " הקשר" לא לפני.גם אני לא הייתי מאמין שגרושתי תעשה לי את זה אבל התבדיתי.עכשיו גם לעקוב אחרי ההודעות לא תוכלי כי הוא ידאג למחוק אותם מייד.אני לא אומר שהוא בוגד בברור אבל תהיי עם אצבע על הדופק יתכן שעכשיו הוא יוריד פרופיל.

מתחבר לאבישג

הסיפור אכן נראה בעייתי. אולי לא הייתי אומר "מצוץ מהאצבע", אבל גם לא שלם והגיוני. גם אם ההודעות הן מהעבר הרחוק (נגיד), אז (א) גם ארוע כזה בעבר דורש התייחסות ו-(ב) למה הוא לא מחק את ההודעות? אנשים בדרך כלל שומרים דברים עם ערך סנטימנטלי. הרי ידוע שטלפון מתמלא בסמסים וצריך למחוק, אז אם שומרים משהו, כנראה שהוא משמעותי. בקיצור, לפי שאת הולכת לסדנה לטיפול בקנאה, כדאי שבעלך יעשה מועד ב' ויבוא עם סיפור קצת יותר משכנע.

תודה מריוס..

תודה על תגובתכם..אז ככה..

באותו שבוע הוא היה עם הפלאפון השני כי הקבוע היה בתיקון...זה דווקא דיי הגיוני כי ההודעות נשמרות על המכשיר ולא על הסים. אני לא מסוגלת לדבר איתה. נראה לי סתם קטע מגעיל שיעשה לי רע..

מריוס איך אפשר לכתוב לך לא דרך הפורום?תודה

באותו שבוע הוא היה עם הפלאפון השני כי הקבוע היה בתיקון...זה דווקא דיי הגיוני כי ההודעות נשמרות על המכשיר ולא על הסים. אני לא מסוגלת לדבר איתה. נראה לי סתם קטע מגעיל שיעשה לי רע..

ואת מסוגלת

לסבול את זה שהיא "מתלבשת" על בעלך?

מריוס איך אפשר לכתוב לך לא דרך הפורום?תודה

לדוא"ל:

mail@marius.co.il

מריוס שים לב לתשובה שעניתי . תודה. וגם ,

הוא גם ציין שאין לו דרך להוכיח לי שלא היה כלום והציע שנלך לפוליגרף. מה זה יכול לומר על כל הסיפור הזה?

אני לא יודע

או שהוא שקרן טוב עם ביצים גדולות [ הוא יודע שלא תלכו לפוליגרף, נכון?] או [ רגע...אני עוצר ומתלבט וחושב......] או שהוא שקרן טוב. מה זה הסמסים האלה שהוא כתב? איך לעזאזל הוא מסביר את זה?!?!

שלום לכולם..יש לי בעיה אשמח שתעזרו לי

לפני כחודש גיליתי הודעות של בעלי עם מישהי, היא אומרת שמתגעגעת אליו אוהבת אותו וכאלה והוא עונה באותו סגנון... התעמתתי איתו הוא הודה שהתכתב ודיבר עם מישהי שעובדת איתו אבל אלו הודעות ודיבורים בלבד וכי ההודעות שראיתי היו ישנות (לא שמתי לב לתאריך ..לצערי הרב!!!), היא כבר לא עובדת שם יותר והם מדברים פעם ב.. נכון להיום. יש לנו שני ילדים ונישואים ממש טובים (נשואים 7 שנים), אנחנו מאוהבים ונמשכים אחד לשני מאוד, אני לא מאמינה שבעלי יעשה לי כזה דבר כי הוא מכיר אותי שאעזוב אותו בכזה מקרה, אני דיי מאמינה לו ובכל זאת יש איזשהו ספק, מה עושים? זה הורס לי, כי אני מתנהגת מוזר בגלל זה בכל פעם שאני נזכרת בתוכן ההודעות,והוא מרגיש בזה ונפגע שאני לא מאמינה בו. אני על הפנים מצד אחד הספק הקטן מקנן בי,אם בכל זאת כן היה משהו? מצד שני אם אני מאמינה שלא היה,אז איך להתמודד עם התחושות שעולות בי בכל פעם שהנושא צץ לי בראש? תודה על עזרתכם.

.

אני מציעה שתניחי לזה.לא בוכים על חלב שנשפך.היה היה ..לא היה..וטוב שנגמר.חשוב מה יש כרגע וחשוב עוד יותר לא לגרום בהתנהגותך לחוסר אמון וחוסר רצון מצידו לשתף אותך בכל מה שקורה או יקרה.

הי יעל

אני לא קונה את הסיפור. לדעתי זה לא תמים.לדעתי בעלך מנצל את העניין שיש לך ספק.שניכם לא רוצים לפרק את הנישואים,אבל אי אפשר להתעלם ממה שהיה. את שואלת איך להתמודד עם העניין ושהוא כועס שאין לך אימון?? הוא חוצפן שהוא בכלל כועס!!אין לך אימון כי הוא הפר אותו!!והדרך להחזיר את האימון זה בעבודה קשה מ צ י ד ו!!!! הוא מנסה גם את זה להפיל עלייך בכך שהוא כועס ומעורר אצלך רגשות אשמה.זה נקרא: מניפולציה. אולי כל זה קרה כדי לעורר אותך. איך להתנהג? לעבור דרך זה. בלי לעקוף מסביב.אם יש שם אהבה היא תנצח. זו דעתי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר