דחוף !! נשוי טרי !!

סליחה על השאלה אך עכשיו התחתנתי עם אשתי המתוקה. איך מהנים אותה כמה שיותר במיטה ומחוצה לה? איך מקיימים מין טוב ומספק? ואיך עושים הריון? שוב סליחה אך אנו זקוקים דחוף לעזרה תודה לכולם אם אפשר לפרט על כל מה שביקשנו. תודה רבה.

כתבתי לך תשובה מפורטת ביותר על אים לעשות ילדים בפורום אהבה ורומנטיקה.כנס לשם

לא רוצה להרגיז את מריוס.

אים=איך

מה פתאום

ביולוגיה,פיזיקה אולי. אבל כימיה????????????

שום פיזיקה

תורה שבעל פה!

כתבתי לך תשובה מפורטת ביותר על אים לעשות ילדים בפורום אהבה ורומנטיקה.כנס לשם

לא רוצה להרגיז את מריוס.

סליחה, אבל אין לי שום דבר נגד זין וכוס

מה שקובע זה ההקשר. את יכולה להסביר פה כל מה שאת רוצה. הסברים אינם פורנוגרפיה. לא שיש לי משהו נגד פורנוגרפיה, אבל זה לא מתאים לפורום. דיבור ישיר: כן.

שום פיזיקה

תורה שבעל פה!

אין,אין אין !!!

על תושב"ע.

סליחה, אבל אין לי שום דבר נגד זין וכוס

מה שקובע זה ההקשר. את יכולה להסביר פה כל מה שאת רוצה. הסברים אינם פורנוגרפיה. לא שיש לי משהו נגד פורנוגרפיה, אבל זה לא מתאים לפורום. דיבור ישיר: כן.

לא יפה מריוס

אין אפילו מילה אחת גסה בתגובתי שם.אתה מוזמן ליקרוא. אתה פשוט יותר רגיש לשאלות של אנשים כאן. אבל סורי,לא לוקחת אותו ברצינות.נתתי לו תשובה דבילית לשאלה דבילית שם. לא רציתי לעורר עלי את חמתך

סימה תודה על הרגישות...

דחוף !! נשוי טרי !!

סליחה על השאלה אך עכשיו התחתנתי עם אשתי המתוקה. איך מהנים אותה כמה שיותר במיטה ומחוצה לה? איך מקיימים מין טוב ומספק? ואיך עושים הריון? שוב סליחה אך אנו זקוקים דחוף לעזרה תודה לכולם אם אפשר לפרט על כל מה שביקשנו. תודה רבה.

סימה זה פגיעה מוחלטת ברגשות הזולת...

לא יפה מריוס

אין אפילו מילה אחת גסה בתגובתי שם.אתה מוזמן ליקרוא. אתה פשוט יותר רגיש לשאלות של אנשים כאן. אבל סורי,לא לוקחת אותו ברצינות.נתתי לו תשובה דבילית לשאלה דבילית שם. לא רציתי לעורר עלי את חמתך

אוי, סתם נפגעת

כשכתבתי על פורנוגרפיה התכוונתי לבלוגי הזימה של בני. אין שום בעיה אף פעם עם מה שאת כותבת. וגם, אפילו לא הייתי בכיוון של לכעוס... צר לי יקירה שנפגעת! ממש לא התכוונתי למה שאת הבנת!

איזה כייף שאפשר להאשים את בני בכל מה שקורה.נכון?

בדיוק!

מניאקים. כולם פה מניאקים

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

דחוף !! נשוי טרי !!

.

אני לא רואה כיצד אפשר לעזור אם אין בעיה.זה דבר שבא בטבעיות ואין צורך בהדרכה.אהבתי את התגובה של מריוס.

הי אדי

מזל טוב!! יש לי עצה על רגל אחת לזוגיות: גבר טוב לו שיקשיב לאשתו-אשה זקוקה להקשבה(יקשיב ויעשה כמובן:) אשה טוב לה שתודה לבעלה(גבר זקוק לתודה והערכה) כל השאר יבוא ב"ה. בהצלחה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר