דחוף !! נשוי טרי !!

סליחה על השאלה אך עכשיו התחתנתי עם אשתי המתוקה. איך מהנים אותה כמה שיותר במיטה ומחוצה לה? איך מקיימים מין טוב ומספק? ואיך עושים הריון? שוב סליחה אך אנו זקוקים דחוף לעזרה תודה לכולם אם אפשר לפרט על כל מה שביקשנו. תודה רבה.

מזל טוב מתוקים בהמשך אכתוב לכם ארוכות.

הסוטה מ - "קרן שמש" הגיע לפורום. מריוס, כדאי שתכין את המחיקון.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

המון

מזל טוב, ים של אושר ואהבה. לגבי העיצות, אתן את הכבוד לגברברי הפורום...

תודה לכולם ובבקשה רק בלשון נקיה..ראיתי שהזכרתם משהו...

המון

תודה אבישג כל עיצה תועיל אז...

הסוטה מ - "קרן שמש" הגיע לפורום. מריוס, כדאי שתכין את המחיקון.

מאיפה אתה יודע?

וגם אם כן, כל זמן שאדם כותב לעניין אין לי בעיה איתו.

המון

אז.. תהייה

רומנטי, במובן רגשות, תביע אהבה, תחבק, תנשק, וכד'. כמובן שזה צריך להיות הדדי.. ושיהיה לכם הכי טוב...

דחוף !! נשוי טרי !!

סליחה על השאלה אך עכשיו התחתנתי עם אשתי המתוקה. איך מהנים אותה כמה שיותר במיטה ומחוצה לה? איך מקיימים מין טוב ומספק? ואיך עושים הריון? שוב סליחה אך אנו זקוקים דחוף לעזרה תודה לכולם אם אפשר לפרט על כל מה שביקשנו. תודה רבה.

איך עושים הריון?

זה רציני? צריך לבדוק אם החסידות הגיעו לאיזור.סתאאם. אני לא יודעת לאיזה תשובות אתה מצפה.אבל אם אתה רציני יש גורמים שיסבירו לכם לא חושבת שזה המקום המתאים.אלא אם כן,מריוס חושב אחרת ויעביר לכם את תורת הסקס על רגל אחת

מאיפה אתה יודע?

וגם אם כן, כל זמן שאדם כותב לעניין אין לי בעיה איתו.

חכה ותראה

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

איך עושים הריון?

זה רציני? צריך לבדוק אם החסידות הגיעו לאיזור.סתאאם. אני לא יודעת לאיזה תשובות אתה מצפה.אבל אם אתה רציני יש גורמים שיסבירו לכם לא חושבת שזה המקום המתאים.אלא אם כן,מריוס חושב אחרת ויעביר לכם את תורת הסקס על רגל אחת

תודה.אך אנו צעירים ושמרנים.,לכן זה כך.

תורת הסקס על רגל אחת:

אמר רבי עקיבא: את שאהוב עליך תעשה לחברך... [אבל קודם תבדוק שזה אהוב גם עליו] ורבי מריוס מוסיף: לשחק במיטה כמו ילדים. מותר להשתעשע, לנסות, לטעות, לצחוק. העיקר לא לפחד כלל. בדרך כלל הטבע כבר יעשה את שלו, ואחרי כמה משחקים, הילדים כבר יגיעו מעצמם.

והעיקר והעיקר...לא לפחד,לא לפחד כלל.

ידעתי שתרביץ בנו דברי תורה.

תודה סימה ומריוס אני חדש אתם מקסימים יש ביניכם כימיה...

מה פתאום

ביולוגיה,פיזיקה אולי. אבל כימיה????????????
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר