השפעת האישה על הגבר

למה ההשפעה של האישה על הגבר כל כך חזקה? (אם אתם בכלל מסכימים שיש כזו השפעה)

חשבת פעם... איך זה שהנשים מאריכות חיים יותר מהגברים ?

התשובה פשוטה. הנשים מקצרות לנו את החיים !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

גברים ונשים שונים במהות

אולי כי הגברים לא עושים שום פעילות מלבד לזפזפ מול הטלויזיה !!! איזו תשובה רדודה וקטנונית. גברים ונשים נבראו שונים. הם שונים פיזית, חיצונית ואישיותית. כמו שאין נשים שהן אותו הדבר כך גם אין גברים שהם אותו הדבר. הבסיס דומה אך כל אחד ואחד ייחודי באופן אחר. גם בטבע אין שיוויון בין המינים. מבחינה נוירולוגית אצל הגברים האזור האחראי על רגשות נמצא רק בצד אחד של המוח, אצל האשה המערכת הרגשית נמצאת בשני צידי המח ולכן היא מביאה לידי ביטוי את הרגשות שלה. נשים יכולות לבצע מספר פעילות בו זמנית, גברים טובים יותר בביצוע משימה אחת בכל פעם ולכן הם יסודיים יותר. יש עוד הרבה מאד הבדלים ודיברתי בכלליות. חשוב להכיר ולהבין שיש שוני ביננו. אנחנו רואים שכמה שאנחנו מנסים, אנחנו לא מצליחים להגיע לאותו שיוויון, נהפוך הוא אנחנו הולכים נגד הטבע. החוכמה היא ללמוד לשלב בין השניים. גבר ואשה נועדו להתחבר ולהשלים האחד את השני. ככל שהם יותר מחוברים, מבינים ומכבדים האחד את השני, יש להם יותר כח. כמו בטבע האשה היא בסיס הבית, היא טובה יותר בדאגה לילדים (כפי שציינתי היא יותר רגשנית ואינטואטיבית). היא יודעת מה היא צריכה אך לא בהכרח יכולה להשיג את האמצעים, וכאן תפקידו החשוב של הגבר, למלא את כל חסרונותיה במידה שהמשפחה תוכל להתקיים נכון. אין פה העדפה של האחד על פני השני, לא מדובר על כך שאחד גדול יותר או פחות אלא מדובר על שני מינים שעליהם להשלים האחד את השני. ההרמוניה הזו מולידה אהבה וכח. ברור לי שיש גברים שהם מאד אינטואטיבים ומגדלים את הילדים טוב יותר מנשים, אך ההתייחסות שלי היתה כללית (מצטערת אם הרגזתי מישהו/י).

השפעת האישה על הגבר

כדי שהן יוכלו לעצבן אותנו

ושלא ייגמר וורי טראגי.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

גברים ונשים שונים במהות

אולי כי הגברים לא עושים שום פעילות מלבד לזפזפ מול הטלויזיה !!! איזו תשובה רדודה וקטנונית. גברים ונשים נבראו שונים. הם שונים פיזית, חיצונית ואישיותית. כמו שאין נשים שהן אותו הדבר כך גם אין גברים שהם אותו הדבר. הבסיס דומה אך כל אחד ואחד ייחודי באופן אחר. גם בטבע אין שיוויון בין המינים. מבחינה נוירולוגית אצל הגברים האזור האחראי על רגשות נמצא רק בצד אחד של המוח, אצל האשה המערכת הרגשית נמצאת בשני צידי המח ולכן היא מביאה לידי ביטוי את הרגשות שלה. נשים יכולות לבצע מספר פעילות בו זמנית, גברים טובים יותר בביצוע משימה אחת בכל פעם ולכן הם יסודיים יותר. יש עוד הרבה מאד הבדלים ודיברתי בכלליות. חשוב להכיר ולהבין שיש שוני ביננו. אנחנו רואים שכמה שאנחנו מנסים, אנחנו לא מצליחים להגיע לאותו שיוויון, נהפוך הוא אנחנו הולכים נגד הטבע. החוכמה היא ללמוד לשלב בין השניים. גבר ואשה נועדו להתחבר ולהשלים האחד את השני. ככל שהם יותר מחוברים, מבינים ומכבדים האחד את השני, יש להם יותר כח. כמו בטבע האשה היא בסיס הבית, היא טובה יותר בדאגה לילדים (כפי שציינתי היא יותר רגשנית ואינטואטיבית). היא יודעת מה היא צריכה אך לא בהכרח יכולה להשיג את האמצעים, וכאן תפקידו החשוב של הגבר, למלא את כל חסרונותיה במידה שהמשפחה תוכל להתקיים נכון. אין פה העדפה של האחד על פני השני, לא מדובר על כך שאחד גדול יותר או פחות אלא מדובר על שני מינים שעליהם להשלים האחד את השני. ההרמוניה הזו מולידה אהבה וכח. ברור לי שיש גברים שהם מאד אינטואטיבים ומגדלים את הילדים טוב יותר מנשים, אך ההתייחסות שלי היתה כללית (מצטערת אם הרגזתי מישהו/י).

וואאאייי איזה נאום !!!

ואני בכלל צחקתי.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

השפעת האישה על הגבר

השפעת האישה

כשהשפעת האישה על הגבר חזקה זה יכול לנבוע מכמה סיבות: הגבר בא מאשה(הוא נולד מאישה)והיא הדמות הכי דומיננטית בחייו,הוא תלוי בה בתחילת חייו בצורה טוטאלית.גם מה שאמא שלו נותנת וגם מה שלא(החסרים)ישפיעו על כל חייו כולל בחירת בת זוג בעתיד. האישה שאותה הוא אוהב,בייחוד אם היא דומיננטית,נותנת לו הרבה תוכן בחייו:קירבה,אינטימיות,ילדים(המשכיות),מזון... ההתפתחות הרוחנית שלו תלויה גם בה. נאמר:"אישה העושה רצון בעלה" הדתיים פרשו בשוביניסטיות-אישה העושה מה שבעלה רוצה. הפירוש שאני שמעתי הוא-אישה עושה את רצון בעלה,היא יוצרת את הרצון שלו....

"ההתפתחות הרוחנית שלו תלויה גם בה"

אהבתי!

הי ברק

תודה אתה יכול להוסיף לי ,למה אהבת?

הי

סליחה אם בילבלתי אותך, אני בעצם אישה :-) (שמי נוה) אכן זוית מעניינת מהפן הדתי על השפעת האישה על הגבר. אני חושבת שהתפתחות רוחנית היא שלמה רק כאשר הגבר האישה עושים אותה ביחד ולאישה יש חלק חשוב בתהליך הזה, לא פחות מהגבר.

כמו שנאמר - בלעדייך אני חצי בנאדם....

או בלעדייך אני בעצם כלווווווווווום . תלות מוחלטת ? חוסר בגרות נפשית ? אינפנטיליות או סתם חוסר עצמאות . מה פירוש "התפתחות רוחנית היא שלמה "?

מסכימה עם כל מילה

כמו שנאמר - בלעדייך אני חצי בנאדם....

או בלעדייך אני בעצם כלווווווווווום . תלות מוחלטת ? חוסר בגרות נפשית ? אינפנטיליות או סתם חוסר עצמאות . מה פירוש "התפתחות רוחנית היא שלמה "?

הי ציפור גן עדן

ציטטת רק חלק מהמשפט... אני מקווה שזה בסדר שאני מתערבת. הכוונה היא-אדם בא לעולם עם דרך שעליו לעבור...כשהמטרה היא להתפתח. דרך ארוכה של גילוי האני ובסופו וויתור על האני הזה מתוך אמונה שאין צורך להיאחז במשהו אך אתה יכול לשחרר רק אחרי שאתה מבין ממה אתה משתחרר.... מורכב....כמו החיים. הזוגיות בעיני היא "שולחן העבודה" ה"טוב"ביותר לעשות זאת...מהרבה סיבות. אם תירצי/ה -ארחיב.

חשבת פעם... איך זה שהנשים מאריכות חיים יותר מהגברים ?

התשובה פשוטה. הנשים מקצרות לנו את החיים !!!

אמוץ , אכן שאלה רצינית . ואני טוענת -

הנשים שורדות יותר והגברים שולטים . ושוב נשאלת השאלה הנצחית - מי פה המין החזק זה ששולט או זה ששורד?

שלום לכולם ולאמוץ, ידידי משכבר הימים בפרט, וגם לך ציפי לא יזיק לקרוא.

מכיון שבעבר כבר שאלת אותה שאלה, וגם ענית את אותה התשובה, מרשה אני לעצמי לשוב ולצטט מחמשיריו של דידי מנוסי, שנכתב . כמדומני, לפני 50/60 שנה , וזה הולך כך: חזקה על המין המוחזק כחלש, ליחלוש על המין שחזק הוא ממש. כי חוזקו של המין החזק נחלש מחולשה חזקה אל המין החלש.

היי שושן

זה זמן רב שלא שמעתי ממך, או יותר נכון , את לא שמעת ממני. הבינותי ממכתביך שאת בדרום אפריקה ושנולדה לכם נכדה חדשה. קבלי אחולי מזל טוב .אני נשאר בבאר שבע לשמור על העיר, ולעיקר החדשות, "חמשיר הנו 5 שורות חרוזות,כפי שדידי מנוסי , וחנניה ריכמן כותבים.4 שורות חרוזות הם חרוז. ושיהיה לך שבת שלום, ותשובי במהרה, באר שבע ריקה בלעדיך.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר