הגעתי להחלטה...

זהו הגעתי להחלטה שאני רוצה להפרד/ להתגרש. ניסיתי ,ניסיתי הכל באמת . אני כבר לא אוהבת נשאר לי הכבוד אליו כי הוא האבא של הילדים שלי ואישי מזה 5 שנים אבל זהו , אני לא יכולה יותר לחיות עם ההשפלות חוסר ההערכה חוסר פירגון שגעונות של עצבים ניבולי פה המחשבה שהכל מגיע לו להלחם על כל צעד שאני עושה התלות הכלכלית והניגון על זה חוסר האהבה מצידי... נגמר לי , ואין לי חשק גם לתקן אני רוצה לגמור את הכל . כשהגעתי להחלטה הזאת באופן סופי (התלבטתי כל כך הרבה זמן- בשנה האחרונה זה הכי בלט) פשוט הרגשתי פתאום מאושרת. דיברנו על הכל לפני שלושה ימים אמרתי שאני רוצה להפרד והוא הסכים איתי שאנחנו לא מתאימים . פתאום הוא נבהל והתחיל להבטיח לי עולם ומלואו כל מה שרציתי כל השנים האלו הוא פתאום מוכן לוותר ולתת את כל כולו, הוא רוצה לשקם את הקשר ולהשקיע בו - אבל אני לא , הגעתי כבר להחלטה , אין לי כוח להשקיע וגם אין לי חשק ואין לי רגש .... אני מתה מפחד מהצעד הבא, בנתיים הוא משכנע אותי להשאר ואני שוב מדוכאת אני לא יודעת מה לעשות אני רוצה ללכת אבל קשה לי לעזוב.. ומה בכללל ההליך לפרידה ? האם ניתן לסדר דברים ביננו או שחייבים עורך דין?? אשמח אם תענו לי על שאלותי ולבטי . מצטערת שזה ארוך כל כך..

להפרד בהסכם.

היי ליאת. להפרד צריך בהסכם..אפשר מגשר או עורך דין שערוך הסכם פרוד ויכלול בו מזונות מדור הסדרי ראיה הוצאות משותפות לצרכי הילדים בעתיד וכו... הלבטים שלך בקשר לפרידה יהיו בכל התקופה הזו תיהיה מאושרת ותיהיה עצובה ביחד.הכל כמו גלים בים. ali19666@walla.co.il

את חייבת עורך דין

הדרך הנכונה, לדעתי, היא זו: 1. פגישה עם עורך דין, כדי להבין מה הנושאים שעל הפרק - מה זה משמורת, אילו סידורים כלכליים באים בחשבון, איפה כדאי לפתוח תיק (רבנות או בית משפט), וכו'. 2. אחר כך הדיון עצמו כדאי שיהיה ללא עורך דין, פשוט להגיע להסכמות - ולא לחתום!!! 3. בדיקה של הסיכום עם עורך הדין, סבב שיפורים ומשא ומתן (חשוב מאוד!) ובסופו חתימה רק בנוכחותו. כל זה אם את באמת בטוחה. נשמע שאת אכן בטוחה. מידה מסוימת של חרטה תמיד תהיה. זה לא הליך פשוט, אבל אני לא חושב שההבטחות שלו כרגע יש להן משקל גדול. האם באמת אין סיכוי לקשר? את זה, בסופו של דבר, רק את יודעת. נשאיר את זה ככה.

ראשית, את צודקת

במיליון אחוז. פני לעו"ד טוב שיסייע לך. חיזקי ואימצי!!!

זמן ללכת

אם הצלחת להגיע להחלטה נחרצת זה לא יעזור כל השינויים שהוא מבטיח, ואם אין רגש תלכי אל תסחבי את זה אני סחבתי 18 שנה את מה שאת סוחבת רק 5 שנים, לא קל הליך הגירושין והחיים בכלל אבל תחשבי על עצמך כמה כייף לחיות בלי מישהו שמקלל אותך משפיל אותך צועק ועצבני

אומנם הגעתי להחלטה....

אבל כולם מונעים בעדי לבצע אותה , כולם (ההורים הבעל האחיות)רוצים שנלך לייעוץ וננסה בכל זאת. אני יושבת עם עצמי ובוכה , אני לא רוצה להמשיך לחיות איתו , אני כבר לא אוהבת וההחלטה שלי נחרצת אני כבר מדמיינת חיים שלמים בלעדיו והרבה יותר טובים - הוא לא נותן לי ללכת ומאיים שיעשה לי את המוות אם אלך , מצד אחד, מצד שני הוא אומר שהוא לא יעצור בעדי אבל אני עושה את טעות חיי כי אני ילדה קטנה וטיפשה שמתלהבת מכך שאשוב להיות רווקה (שוב הטקטיקה שלו להשפיל וכו'..), כיאילו שאני יכולה לשוב להיות רווקה עם שני ילדים קטנים... אמרתי להורי שאנסה למרות שאני ממש לא רוצה , אמרתי להם שאני עושה את זה רק בשביל להרגיע אותם והם היו מרוצים.. אבא שלי אמר לי להיות איתו לפחות שנה עד שאבסס עצמי כלכלית ורק אז אעשה צעד (רק עכשיו יצאתי למעגל העבודה ואני עדיין לומדת פעמיים בשבוע) , אותי זה מגעיל שאני צריכה להעמיד פנים עם בעלי שהכל בסדר רק בשביל לבסס את את עצמי, אני יעשה זאת בחוץ - אגור אצל הורי לא תהיה לי ברירה בהתחלה ... בקיצר אני חוזרת הביתה הערב (אני אצל ההורים עם הילדים שישישבת לחשוב עם עצמי) בכדי לנסות לשקם , בכדי לרצות את כולם , בכדי שאני לא אגיד שלא ניסיתי הכל , אפילו שאני לא מסוגלת שבעלי ינשק אותי או יחבק אותי (ואין אף גבר אחר בחיי אם היה למישהו ספק) ... עזרה..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר