לא קל להחליט על פרידה מה דעתכם?

היא מתוקה מקסימה גרושהפלוס 5 אני חשבתי שהיא פלוס 2 כי זה מה שידעתי. זכור לי שלא שמעתי את ה5 . אז היא אמרה לי למה אתה שואל רק על הבנות יש לי עוד 3 בנים וואו. איזה מין הלם כזה שלא ידעתי אך לעקל את זה . היא בוכה לי בטלפון לא הייתה לי ברירה פשוט אני 33 רווק היא בת גילי. שמעתי את כל הקלישאות גם רווקה זה הליכה אל הבלתי נודע. ופה יש ניסיון קצת מה שנקרא. הם מנותקים מהאבא בחירה של האבא . האבא עם אחוזי נכות מביטוח לאומי עצור בגלל איומים ככה כמדדומני אבל היא הייתה אמיתית סיפרה לי את האמת . נכון זה מבהיל אבל לא ייחסתי לזה משמעות. היה אלימות שם ניתוק הבנים בפנימיות וואו איזה תיק. זה מה ששלחתי לה במייל. אני זז הביתה לישון. . שלחתי מייל לא יכולתי להרים לה טלפון . יום לא קל לשנינו . קשה לי אפילו להרים טלפון החלטה קשה גם מבחינתי . את יודעת כמה צריך לתת לילדים וכו. ואני שבקושי גם מחזיק את משפחתי וקיבלתי החלטה להתנתק מהמשפחה ועזיבה למקום אחר בכדי לקיים בעתיד הקמת משפחה. את יודעת שאני רוצה ילדים ובית של חוםמ ואהבה ושלוות נפש. זה עוול להגיד שאם הייתי גרוש זה היה מסתדר. אבל את נשארת בליבי לא כחברה לפייסבוק אלא כחברת נפש כעמיתה לעבודה בעזרת השם כידידה טובה . וזה ולא שום סיבה אחרת נכון שזה היה מבהיל לשמוע שהאקס בכלא אבל יועת שהחלטה היא כלל וכלל לא בגלל אישיותך או משהו דומה. אני בדרך הביתה עוד מעט רוצה ללכת לישון פשוט. לא קל לנו כאדם לקבל החלטות. אני לצידך כחבר כידיד כעמית שאכפת לו מימך . בשביל אהבה גדולה אני מוכן להפוך עולמות ולא פסלתי אף אחת כל אחת קיבלתי באהבה ולא שפטתי מוקדם. אחרים אומרים חפש רק רווקה אל תכניס ראש בריא למיטה חולה ואני מוכן גם בשם האהבה להיכנס לכך. אבל פשוט אין לי יכולות נפשיות כלכליות לכך. אני יודע שאת מבינה אותי זה טרי ועשיתי המון הדמעות זולגות הכאב התסכול שעוד פעם זה לא צולח ולא באשמתנו . בחיבוק רב עם פינה חמה גדולה בלב לעד.

מיקי

מאוד ריגש אותי ליקרוא את מה שכתבת. עושה רושם שאתה אדם רגיש וכנה. הסברת את עצמך הכי טוב שאפשר מקווה בשבילך שהיא תבין את מניעך אני לגמרי הבנתי.בהצלחה בחיי האהבה.

מיקי, לדעתי אתה

אדם מתחשב ורגיש. עליך לקבל את ההחלטה שתגרום לך אושר. תהייה שלם עם עצמך. עשה את מה שטוב לך. מאחלת לך חיים שמחים ומאושרים.

ואו, ריגשת אותי כמעט עד דמעות:(

הלב נשבר בחיי. לפעמים צריך לחשוב על הרגש. אבל במקרה הזה, אני מבינה אותך מאוד. מאחלת לך הצלחה בכל. באמת. אתה מקסים.

מבחן של אהבה אמיתית

אני, כמובן, חושב שזו זכותך לחתוך קשר שאתה לא מאמין שהוא יכול לעבוד בשבילך. אם כן, עשית את זה בצורה כנה ורגישה. אבל אני גם חושב שאפילו 5 ילדים זה לא בהכרח דבר שצריך להרוג קשר. ופה נכנסת השאלה כמה האהבה היא אמיתית וחזקה. כי אם כן, אז אפשר לחיות בכל צורה ולהיות מאושר. אתה אמנם מתקשה לפרנס את משפחתך, אבל אני מבים שגם ככה הבחורה לא חיה ברמת חיים גבוהה. כמו שהסתדרת כולכם עד עכשיו, בנפרד, אפשר בדיוק באותה מידה להסתדר ביחד, לא? זה עניין פשוט של חשבון. אותן הכנסות, אותן הוצאות בין אם אתם יחד ובין אם לאו. נכון שאם תלדו ילדים, זה יקשה על כולם. אבל מצד שני, זה היה מקשה בכל מקרה. בקיצור, אני לא שופט ולא מביע עמדה, רק מאיר זווית מסוימת. אני אומר לכן שהשאלה האמיתית היא כמה אתה אוהב אותה. אם גם ככה יש כל מיני ספקות, אז בטח שחמישה ילדים סוגרים את העניין באופן סופי. אבל אם זו אהבת אמת, גדולה, זה סיפור אחר, לדעתי.

החלטה נבונה. ישר כוח.

מיקי, לדעתי אתה

אדם מתחשב ורגיש. עליך לקבל את ההחלטה שתגרום לך אושר. תהייה שלם עם עצמך. עשה את מה שטוב לך. מאחלת לך חיים שמחים ומאושרים.

מיקי -תגובה לאבישג

אבישג שלום את צודקת בהחלט כאשר את כותבת שמיקי הוא מתחשב ורגיש. עם זאת ההצעה שלך עפ"יה עליו לקבל "החלטה שיהיה מאושר" היא כללית. איזה החלטה עליו לקבל? מיקי הוא רווק שעדיין לא זכה לגדל ילד ואין לו את הנסיון הדרוש בנושא. אם יבחר בחיי נשואין/זוגיות יהיה עליו להתמודד עם גידולם של לא פחות מ-5 ילדים, עם רקע בעייתי של אלימות במשפחה ומחסור כלכלי.האם לדעתך יש לו את הכלים לכך?- לדעתי הסיכויים לנהל בהצלחה זוגיות במצב המורכב והמסובך הזה - הינם קטנים. אחרי שתחלוף ההתרגשות הראשונית של הקשר הזוגי, והחיים יכנסו לשגרה השוחקת, סביר שיהיה עליו להתמודד עם מצבים שקשה לי להאמין שיצליח לעמוד בהם

לא קל להחליט על פרידה מה דעתכם?

היא מתוקה מקסימה גרושהפלוס 5 אני חשבתי שהיא פלוס 2 כי זה מה שידעתי. זכור לי שלא שמעתי את ה5 . אז היא אמרה לי למה אתה שואל רק על הבנות יש לי עוד 3 בנים וואו. איזה מין הלם כזה שלא ידעתי אך לעקל את זה . היא בוכה לי בטלפון לא הייתה לי ברירה פשוט אני 33 רווק היא בת גילי. שמעתי את כל הקלישאות גם רווקה זה הליכה אל הבלתי נודע. ופה יש ניסיון קצת מה שנקרא. הם מנותקים מהאבא בחירה של האבא . האבא עם אחוזי נכות מביטוח לאומי עצור בגלל איומים ככה כמדדומני אבל היא הייתה אמיתית סיפרה לי את האמת . נכון זה מבהיל אבל לא ייחסתי לזה משמעות. היה אלימות שם ניתוק הבנים בפנימיות וואו איזה תיק. זה מה ששלחתי לה במייל. אני זז הביתה לישון. . שלחתי מייל לא יכולתי להרים לה טלפון . יום לא קל לשנינו . קשה לי אפילו להרים טלפון החלטה קשה גם מבחינתי . את יודעת כמה צריך לתת לילדים וכו. ואני שבקושי גם מחזיק את משפחתי וקיבלתי החלטה להתנתק מהמשפחה ועזיבה למקום אחר בכדי לקיים בעתיד הקמת משפחה. את יודעת שאני רוצה ילדים ובית של חוםמ ואהבה ושלוות נפש. זה עוול להגיד שאם הייתי גרוש זה היה מסתדר. אבל את נשארת בליבי לא כחברה לפייסבוק אלא כחברת נפש כעמיתה לעבודה בעזרת השם כידידה טובה . וזה ולא שום סיבה אחרת נכון שזה היה מבהיל לשמוע שהאקס בכלא אבל יועת שהחלטה היא כלל וכלל לא בגלל אישיותך או משהו דומה. אני בדרך הביתה עוד מעט רוצה ללכת לישון פשוט. לא קל לנו כאדם לקבל החלטות. אני לצידך כחבר כידיד כעמית שאכפת לו מימך . בשביל אהבה גדולה אני מוכן להפוך עולמות ולא פסלתי אף אחת כל אחת קיבלתי באהבה ולא שפטתי מוקדם. אחרים אומרים חפש רק רווקה אל תכניס ראש בריא למיטה חולה ואני מוכן גם בשם האהבה להיכנס לכך. אבל פשוט אין לי יכולות נפשיות כלכליות לכך. אני יודע שאת מבינה אותי זה טרי ועשיתי המון הדמעות זולגות הכאב התסכול שעוד פעם זה לא צולח ולא באשמתנו . בחיבוק רב עם פינה חמה גדולה בלב לעד.

אני מבינה אותך מאוד- בהחלט צודק!

אהבה, גם הגדולה ביותר צריכה להיות מבוססת על מטרות משותפות. לה יש 5 ילדים שצריך לפרנס ולך יש משפחה וחיים שלמים לפניך לבנות. לי זה נראה (סליחה על הניתוח הקר) מאוד סביר שבעתיד יתעורר ניגוד אינטרסים כלכלי או אחר, ואז לך חפש את האהבה... אני מאוד תומכת בהחלטה שלך ומחזקת אותך. לדעתי, בשביל שקשר יצליח צריך למצוא בן או בת זוג דומים שיש להם אותו כיוון בחיים.

מיקי

מאוד ריגש אותי ליקרוא את מה שכתבת. עושה רושם שאתה אדם רגיש וכנה. הסברת את עצמך הכי טוב שאפשר מקווה בשבילך שהיא תבין את מניעך אני לגמרי הבנתי.בהצלחה בחיי האהבה.

אחי, הייתי פעם בסרט כזה

וזה לא נגמר טוב. עדיף לסיים את זה עכשיו מאשר להסתבך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר