איך בונים זוגיות?

איך להתחיל? איך להיפרד? על שאלות כאלו כולם ישמחו לענות. אני דווקא מחפש מישהו שיוכל לעזור ולענות על השאלה איך להמשיך למרות כל הקשיים? אני כבר מכין את עצמי שלא אקבל שום תגובה כי אני רגיל שכולם בורחים מהתמודדות...

כבר התחלת ברגל ימין...

עוד לפני שכתבת, אתה כבר בטוח שלא יענו לך. קוראים לזה: סגנון חיים. יש לך סגנון חיים שמבוסס על אכזבה, פסימיות. כבר מצפה מראש להתאכזב. אז קודם כל, זאת כבר מכשלה ראשונה בזוגיות. אין זוגיות בלי קצת אמונה, קצת אופטימיות. שנית, וזה מה שמצחיק: אתה לא כותב כלום על עצמך. הרי אם אתה כל כך מאוכזב, מראש, למה לטרוח לפרט מה הבעיות שלך? אתה כבר ויתרת. וזה מאפיין את האדם הקורבני: אם כולם כאלה גרועים, למה שדווקא הוא יתאמץ? אז בתור התחלה, אם אתה רוצה התיחסות רצינית, תכתוב: מי אתה? מה הבעיה? תפרט. תספר. אל תרחף מלמעלה. תשקיע. ואז תראה התיחסויות. זה היה שיעור מס' 1 ב"איך בונים זוגיות".

לשאלה עצמה : נופלים וקמים.כאשר אני אומרת נופלים - רוחנו נופלת לעיתים ,מיאוש,מחוסר יכולת לראות פתרון ולפעול - אנחנו סך הכל בני אדם עם רצונות,שאיפות,וכו.כאשר זה לא יוצא לפועל כפי שאנו רוצים - אנחנו מעדיפים לנטוש את ההתמודדות. יש לנו כוח רב.יש אלטרנטיבות לרוב...ויש את המחר ששואף למטרה לשנות דברים כך שיהיו לתועלתנו או יתאימו לציפיותינו.

קודם בודקים אם לזוגיות הזאת יש זכות קיום

אם אין - אין מה לעשות, חחיבים לסיים אותה. אבל אם כן - לפחות תהייה יותר משוכנע ונחוש.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

"על ראש הגנב בוער הכובע"

בא לך לזיין ת'שכל?

לפחות תהיה עקבי! פעם בן 18 פעם בן 25 פעם בזוגיות פעם ללא.. באם זה לא משעמום מהר לטיפול

הייתי אומרת שגם אתה בורח מהתמודדות..

אבל.. ובכלל...ובאופן כללי החיים הם פעם למעלה ופעם למטה. פתאום נזכרתי שזריעת הזרעים בשדה בתקופה הקדומה נעשתה פעם מעלה ופעם מטה. תהייה יותר ספציפי כשאתה אומר: איך להמשיך למרות כל הקשיים" תנסה למקד את השאלה

כבר התחלת ברגל ימין...

עוד לפני שכתבת, אתה כבר בטוח שלא יענו לך. קוראים לזה: סגנון חיים. יש לך סגנון חיים שמבוסס על אכזבה, פסימיות. כבר מצפה מראש להתאכזב. אז קודם כל, זאת כבר מכשלה ראשונה בזוגיות. אין זוגיות בלי קצת אמונה, קצת אופטימיות. שנית, וזה מה שמצחיק: אתה לא כותב כלום על עצמך. הרי אם אתה כל כך מאוכזב, מראש, למה לטרוח לפרט מה הבעיות שלך? אתה כבר ויתרת. וזה מאפיין את האדם הקורבני: אם כולם כאלה גרועים, למה שדווקא הוא יתאמץ? אז בתור התחלה, אם אתה רוצה התיחסות רצינית, תכתוב: מי אתה? מה הבעיה? תפרט. תספר. אל תרחף מלמעלה. תשקיע. ואז תראה התיחסויות. זה היה שיעור מס' 1 ב"איך בונים זוגיות".

הזדמן לך לראות

את התוכנית "איך להיות מאושר בשישה שעורים"?עם ד"ר יורם יובל (אדם משכמו ומעלה). אתמול היה הנושא - ילדים.ונדמה לי שהוא (אליקים ישראל) הזכיר את הילדה שלו (בפורום אחר,הגם אם זו המצאה) :) מומלץ לצפות בתוכנית :)

לא, לא יצא לי לראות

אנסה לראות בהמשך.

לדעתי לא הפסדת שום דבר

כרגיל בערוץ 2 תוכנית עם יומרות כשההר בסופו של דבר לא מוליד אפילו עכבר. בזבוז זמן בקיצור.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

הזדמן לך לראות

את התוכנית "איך להיות מאושר בשישה שעורים"?עם ד"ר יורם יובל (אדם משכמו ומעלה). אתמול היה הנושא - ילדים.ונדמה לי שהוא (אליקים ישראל) הזכיר את הילדה שלו (בפורום אחר,הגם אם זו המצאה) :) מומלץ לצפות בתוכנית :)

פרופסור יורם יובל - איש חכם, נאור

אנושי , השתתפתי בכמה הרצאות שלו - אישיות!

איך בונים זוגיות?

איך להתחיל? איך להיפרד? על שאלות כאלו כולם ישמחו לענות. אני דווקא מחפש מישהו שיוכל לעזור ולענות על השאלה איך להמשיך למרות כל הקשיים? אני כבר מכין את עצמי שלא אקבל שום תגובה כי אני רגיל שכולם בורחים מהתמודדות...

מחשבות

אני מניחה שכיום, למרות שבעבר קיבלה מיתוג שלילי מהחברה, הדרך הכי שכיחה להכיר הינה הכרויות דרך האינטרנט. איך לנהל מערכת יחסים, זה דבר שכבר לומדים עם הזמן והניסיון. אני מניחה כי הדבר הכי קשוב זה התקשורת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר