על ידי בחורה

ההבדל עצום?!אך יודע אם לא ניסת..

באמת התחרפנתם, החום של אוגוסט? פתיחת שנת הלימודים?

נעלמתי לכמה ימים ואתם בענייני טריו, הומופוביה..שיו ואני חשבתי שהפורום הזה יבש בתקופה האחרונה מסתבר שטעיתי

נתראה יותר מאוחר..יוצאת לרקוד

הומופוביה

קיימת אצל רוב הגברים והנשים הסטרייטיים. אצלי, כמו אצל למעלה מ- 98% מהגברים הסטרייטיים זה מתבטא באי רצון להמצא במצב של עירום בטווח קרוב מידי לגבר אחר. למעלה מזה - גם תחושת אי נוחות גדולה במגע פיזי עם גבר אחר, כולם מכירים את הסיטואציה שאתה יושב באוטובוס (שנים שלא נסעתי באוטובוס אבל עוד זוכר...) או בקולנוע ולידך מתיישב אחד שפותח רגלים כאילו כל המרחב שלו. ההמומופוביה הקלה הזאת מהווה בשבילי קושי להשתתף בטריו עם עוד גבר על בחורה אחת, הצורך להמצא ערום וקרוב לגבר ערום אחר גורם לי אי נוחות קשה. אבל בשביל לממש פנטזיה למישהי שאני רוצה בטובתה - הייתי מתגבר על הקושי הנ"ל והולך על זה.

כמה נדיב מצידך ה"הומופובים" לייט שאני מכירה גם לזה לא יסכימו.

באמת התחרפנתם, החום של אוגוסט? פתיחת שנת הלימודים?

נעלמתי לכמה ימים ואתם בענייני טריו, הומופוביה..שיו ואני חשבתי שהפורום הזה יבש בתקופה האחרונה מסתבר שטעיתי

עדי ולחשוב על זה שהכל התחיל מדיון על טיפול זוגי,נו מריוס מסתבר שזה כן עובד.

הומופוביה

קיימת אצל רוב הגברים והנשים הסטרייטיים. אצלי, כמו אצל למעלה מ- 98% מהגברים הסטרייטיים זה מתבטא באי רצון להמצא במצב של עירום בטווח קרוב מידי לגבר אחר. למעלה מזה - גם תחושת אי נוחות גדולה במגע פיזי עם גבר אחר, כולם מכירים את הסיטואציה שאתה יושב באוטובוס (שנים שלא נסעתי באוטובוס אבל עוד זוכר...) או בקולנוע ולידך מתיישב אחד שפותח רגלים כאילו כל המרחב שלו. ההמומופוביה הקלה הזאת מהווה בשבילי קושי להשתתף בטריו עם עוד גבר על בחורה אחת, הצורך להמצא ערום וקרוב לגבר ערום אחר גורם לי אי נוחות קשה. אבל בשביל לממש פנטזיה למישהי שאני רוצה בטובתה - הייתי מתגבר על הקושי הנ"ל והולך על זה.

מה שאתה מתאר זאת לא הומופוביה

גברים דוחים אותך מינית גם אותי זאת לא הומופוביה האם אתה יכול להיות חבר של מישהו גיי? לי יש הרבה חברים כאלה (נו, תל-אביב...) יושבים יחד, גם מתחבקים, ואין שום בעיה. אבל אם אתה רואה הומו ורוצה להעלות אותו על המוקד, אז אתה כנראה הומופוב.

עדי ולחשוב על זה שהכל התחיל מדיון על טיפול זוגי,נו מריוס מסתבר שזה כן עובד.

שניים רבים השלישי לוקח.. במי תבחרי?

מה שאתה מתאר זאת לא הומופוביה

גברים דוחים אותך מינית גם אותי זאת לא הומופוביה האם אתה יכול להיות חבר של מישהו גיי? לי יש הרבה חברים כאלה (נו, תל-אביב...) יושבים יחד, גם מתחבקים, ואין שום בעיה. אבל אם אתה רואה הומו ורוצה להעלות אותו על המוקד, אז אתה כנראה הומופוב.

לא רוצה להעלות אותם על המוקד

אבל גם לא בעד מצעדי הגאווה ואני ממש כועס שהם לקחו לעצמם בלי לבקש רשות מאף אחד את צבעי הקשת בתור סמל. לא סולח להם על כך.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

כמה נדיב מצידך ה"הומופובים" לייט שאני מכירה גם לזה לא יסכימו.

אז אני

הומופוב עם פילטר מה אכפת לך? כל עוד את לא גבר.... את לא גבר, נכון?

לא רוצה להעלות אותם על המוקד

אבל גם לא בעד מצעדי הגאווה ואני ממש כועס שהם לקחו לעצמם בלי לבקש רשות מאף אחד את צבעי הקשת בתור סמל. לא סולח להם על כך.

אתה יכול לקבל אותם בחזרה

חוץ מזה, המתנחלים לקחו את הכתום הליכוד לקח את הכחול המערך לקח את האדום מרץ את הירוק כהנא וחבריו את הצהוב החרדים את השחור דווקא על ההומוים אתה כועס?

כי הם לקחו הכל

וחוץ מזה במונוקולור אני חובב כחול-ים וזה אף אחד לא לקח לי. רררררררררררררררררררררררר.

מי אמר לך שאין כחול?

ילדון!בדגל יש כחול

אחת כמו דנה אינטרנשיונל מתאימה לך

לא, את הדבר הזה את יכולה לקחת לעצמך

סימהנובח לא נושך

מריוס "אשם"

מריוס תבע ראשון =גברים =נשים

רק רגע, למי קראת

אם אתה גבר?לך

שניים רבים השלישי לוקח.. במי תבחרי?