נשים

אולי על מנת להבטיח שהגבר ידאג לה ולצאצא שיוולד, דואגת לכך שלא יהיה ספק לגבי אבהותו?

התחרפנת

כיום אבהות ניתן להוכיח. כיום נשים עצמאיות. כיום לא מעט נשים בוחרות להיות חד הוריות.באיזה עידן אתה חי?!

למה מה?

מה לא הבנת?

פוני

ניכנס למעט רצינות הומופובים יכולים[חלקם]להיות לעיתים מסוכנים מול קהילות הגייז יש לי חבר הומופוב הייתי קוראת לזה שינאה תהומית בכל פעם שהוא רואה או שומע משהו על הומואים הוא מיתחרפן וליפעמים אותי זה מפחיד עדכדי כך ששקלתי להציע לו לגשת לטיפול רק שעדיין לא מצאתי את הדרך ליפנות אליו.

התחרפנת

כיום אבהות ניתן להוכיח. כיום נשים עצמאיות. כיום לא מעט נשים בוחרות להיות חד הוריות.באיזה עידן אתה חי?!

יש לך חור בהשכלה

כשמדברים על אבולוציה, מדבריפ על לפחות על תקופות ארוכות ממאה אלף שנה. כל השינוי שקורה ב- 50 השנים האחרונות הוא זניח במושגים אבולוציוניים. תלמדי קצת, לא יזיק לך.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

אם הבעיה היא הומופוביה, יש פתרון פשוט

תעשה את זה עם סטרייט..... (אבל לא איתי, למרות שאני סטרייט כשר למהדרין) אני, לעומת זאת, הומופובפוב. כלומר אחד שפוחד מהומופובים.

זאת לא בעיה בכלל

גברים לא עושים לי את זה, מה לעשות? ויש כל כך הרבה נשים מדליקות ש.... יאמי (:

פוחד מהומופבים..למה?

מה אתה יודע עלהם?

הומופובים

אני לא באמת פוחד מהם, כמובן. בעיקר שומר מהם מרחק, וגם לא מתווכח. זו הייתה רק צורה להסתייג מהתופעה. בפירוש המילולי הפשוט הם "פוחדים מהומואים, או מהומוסקסואליות". אבל זה בעצם משהו אחר לגמרי. מדובר בשנאה. ושנאה היא אנרגיה מאוד רעה, שאוכלת את האדם מבפנים, וגם במי שמסביב. ביחוד הומופוביה, שהיא בעצם שנאה עצמית שמושלכת על האחר. וכמובן שידידנו "משהו חסר" הוא לא באמת הומופוב. גם הוא היה פה בראש של בדיחות, כמוני וכמו סימה ועוד כמה. אז אין לי שום בעיה אתו.

הומופוביה

קיימת אצל רוב הגברים והנשים הסטרייטיים. אצלי, כמו אצל למעלה מ- 98% מהגברים הסטרייטיים זה מתבטא באי רצון להמצא במצב של עירום בטווח קרוב מידי לגבר אחר. למעלה מזה - גם תחושת אי נוחות גדולה במגע פיזי עם גבר אחר, כולם מכירים את הסיטואציה שאתה יושב באוטובוס (שנים שלא נסעתי באוטובוס אבל עוד זוכר...) או בקולנוע ולידך מתיישב אחד שפותח רגלים כאילו כל המרחב שלו. ההמומופוביה הקלה הזאת מהווה בשבילי קושי להשתתף בטריו עם עוד גבר על בחורה אחת, הצורך להמצא ערום וקרוב לגבר ערום אחר גורם לי אי נוחות קשה. אבל בשביל לממש פנטזיה למישהי שאני רוצה בטובתה - הייתי מתגבר על הקושי הנ"ל והולך על זה.

לא ציפיתי לתגובה אחרת

ידידנו "משהו חסר" הצהיר מפורשות שהומופוב,אך כמעט באותה נשימה גולל לפננו אך חדירה לרקטום עינגה אותו...

פוני

ניכנס למעט רצינות הומופובים יכולים[חלקם]להיות לעיתים מסוכנים מול קהילות הגייז יש לי חבר הומופוב הייתי קוראת לזה שינאה תהומית בכל פעם שהוא רואה או שומע משהו על הומואים הוא מיתחרפן וליפעמים אותי זה מפחיד עדכדי כך ששקלתי להציע לו לגשת לטיפול רק שעדיין לא מצאתי את הדרך ליפנות אליו.

שאלתי היתה ספצפית למריוס

כלומר לתגובותיו..לפי תשובתו "ירד לסוף דעתי" (גאון הבחור). לדעתי הומופוביה אכן נובעת משנאה ולשנאה ישנו גורם...זה היה רגע של רצינות

יש לך חור בהשכלה

כשמדברים על אבולוציה, מדבריפ על לפחות על תקופות ארוכות ממאה אלף שנה. כל השינוי שקורה ב- 50 השנים האחרונות הוא זניח במושגים אבולוציוניים. תלמדי קצת, לא יזיק לך.

יש לי עוד כמה חורים

רק פוני מצליחה להרגיע את מריוס

באמת התחרפנתם, החום של אוגוסט? פתיחת שנת הלימודים?

נעלמתי לכמה ימים ואתם בענייני טריו, הומופוביה..שיו ואני חשבתי שהפורום הזה יבש בתקופה האחרונה מסתבר שטעיתי

יש לי עוד כמה חורים

כל עוד אין "ט" לפני החורים זה לא נורא...

לא ציפיתי לתגובה אחרת

ידידנו "משהו חסר" הצהיר מפורשות שהומופוב,אך כמעט באותה נשימה גולל לפננו אך חדירה לרקטום עינגה אותו...

על ידי בחורה

וההבדל עצום.

תעשה ותממש רק מה שטוב לך

כל עוד אין "ט" לפני החורים זה לא נורא...

טפו טפו חמסה עלי

על ידי בחורה

וההבדל עצום.

אחת כמו דנה אינטרנשיונל מתאימה לך

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר