טיפול זוגי חינם

רופא וסקסולוג מהמובילים בארץ בשיתוף עם ערוץ 2 מזמין אתכם לעבור תהליך זוגי לשיפור הזוגיות והאינטימיות לפרטים נוספים: *** ההודעה נערכה ע"י מנהל הפורום - אסור לפרסם בפורומים של וואלה ללא רשות ***

איזה יופי, גם טיפול זוגי וגם תוכנית בידור

החלום הרטוב בהתגלמותו.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

נו, מריוס, מה לך יש להגיד על הקרקס הזה

איזה בידור, מה? הכל צחוקים, יהיה קהל שימחא כפים, אולי גם כמה בדרנים סוג ז' בפאנל השופטים, בטח יהיה רייטינג משוגע.

נשמע מבטיח

בוא נלך ביחד, אני ואתה. נעבוד על הזוגיות שלנו. אני בטוח שיש הרבה מה לשפר, מה?

יאללה

אבל ראית - השתדלתי והצלחתי, הורדתי ממך את ה-א' העודפת וכל זה בלי טיפול זוגי אפילו. ראית?

אפשר להצטרף

יאללה

אבל ראית - השתדלתי והצלחתי, הורדתי ממך את ה-א' העודפת וכל זה בלי טיפול זוגי אפילו. ראית?

יש לנו עתיד

נשארת אולי איזו בעיה קטנה במיטה... לא משהו שערוץ 2 לא יכול לפתור... או אולי סימה?

אפשר להצטרף

סימה - ראי למטה. את מוזמנת!

יש לנו עתיד

נשארת אולי איזו בעיה קטנה במיטה... לא משהו שערוץ 2 לא יכול לפתור... או אולי סימה?

מאאאאאאריוס ועם הרבה אאאאאאאא

אתה יודע

שאת זה אני יכול להשלים עם אחרות. נלך על זוגיות פתוחה והכל יהיה בסדר. האמת אחד הדברים שעוד לא ניסיתי זה שלישיה עם בחורה ועוד גבר, אולי הגיע הזמן שאנסה גם את זה. סימה? מה את אומרת? בא לך בטריו?

מאאאאאאריוס ועם הרבה אאאאאאאא

מה קרה סימה?

זרקת דיבור קרוע עכשיו נבהלת, מה? מאוחר מדי את בפנים רגע: יוצאים לפרסומות כבר חוזרים אל תלכו לשום מקום

מריוס מזלך

שבעין אחת אני קוראת את ההודעה,ובעין שניה אני רואה את החיוך השובב והחצוף שלך ואם אתה ומשהו חסר חמים על טריו אני אנסה לשכנע את בעלי ולצרף אותו אליכם מה אתם אומרים

אתה יודע

שאת זה אני יכול להשלים עם אחרות. נלך על זוגיות פתוחה והכל יהיה בסדר. האמת אחד הדברים שעוד לא ניסיתי זה שלישיה עם בחורה ועוד גבר, אולי הגיע הזמן שאנסה גם את זה. סימה? מה את אומרת? בא לך בטריו?

יש לי הצעה יותר טובה,ראה למטה

מריוס מזלך

שבעין אחת אני קוראת את ההודעה,ובעין שניה אני רואה את החיוך השובב והחצוף שלך ואם אתה ומשהו חסר חמים על טריו אני אנסה לשכנע את בעלי ולצרף אותו אליכם מה אתם אומרים

דווקא טריו עם 2 גברים נחשב לחלומה הרטוב של כל אישה

כל מי שעשתה את זה פעם וסיפרה לי על כך דיברה על חוויה שלא תישכך (((: בטריו כזה את במרכז, הכל בשבילך ולמענך. 3 גברים זה כבר חג להומואים ולא באוריינטציה שלי.

על זה אין ויכוח

נישמע מפתה אך לא בבית סיפרנו.אני לא אעז להמשיך בהצעות שונות ומשונות איתך,כי כמו שהספקתי להכירך אני לא אצא איתך ראש.אני לא אעמוד מול ראשך הקודח נו אבל אתה תמשיך זה תמיד מצחיק אותי
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר