לא עדיף לקחת את הבעל איתך לאומן ?

טיולי נשים - ביקור בקברי צדיקים באומן – קבר רבי נחמן מברסלב בשנים האחרונות ניכרת מגמה של עלייה במספר הנשים המחליטות לנסוע לאומן, לביקור בקברי צדיקים באוקראינה, ובמיוחד קברו של רבי נחמן מברסלב. זו חוויה שונה ומרגשת, המשאירה חותם בכל אחת מן המבקרות. הנסיעה סוחפת נשים רבות מכל מגוון קשת האוכלוסיה (צעירות, דתיות, סלבריטאיות, חילוניות מכל הגילאים), אשר בחרו לנסוע למסע לגילוי עצמי. החיפוש אחר התיקון, התחדשות וריפוי - מושך אל המקום המוני נשים. הסיבה העיקרית להתעניינות הרבה היא המורשת הרוחנית והמנהיגותית שהשאיר רבי נחמן מברסלב לאחר מותו. נשים רבות רואות בנסיעה כמקור לחיזוק, להארה עמוקה וכאמצעי לגילוי הנפש והכרה עצמית. בסביבות ט"ו באב - יום האהבה, המטוסים לאומן מלאים עד אפס מקום בקבוצות רבות של נשים המגיעות לביקור ועלייה לקברו של הצדיק בכדי לקבל ברכה, עצה, להיפתח ולקבל אנרגיות של התחדשות. הרבה נשים שואבות מהביקור באומן כוח הנמצא עמוק בתוך התודעה, ומגלות את עצמן מחדש לאחר הנסיעה הרוויה באנרגיות מיוחדות, והסמליות שיש במקום מביאה עמה אווירה של התחדשות, כוח ועומק שאין דומה לו בשום מקום אחר בעולם. *** ההודעה נערכה ע"י מנהל הפורום - אין לפרסם בפורומים של וואלה ללא רשות ***

אישית אני מעדיפה להשתטח על צדיקים ולא על קברים

סנובית , בנחל יהודיה כבר היית ?

אני אישית ממליץ להשאיר את הבעל בפנסיון לכלבים

ככה הוא לא יפריע ולא ישתולל. מבצע מיוחד רק השבוע בפנסיון הבעלים של מריוס: תנאים מרווחים - כלוב נפרד לכל בעל אוכל יבש איכותי ערוץ הספורט בכל כלוב כמעט ואין פרעושים וקרציות (ללא אחריות) רק $199 כול המפקידה בעל עד סוף השבוע מקבלת פגישת ייעוץ זוגי חינם! husband.doglife.co.il

חחחחח.....

באופן אישי ביותר הייתי שולחת את טליה לרופא מנתח לשינוי מין . היא עדיין לא החליטה בנוגע למינה/ו וזהותה/ו . טליה ? ד"ר עמיאל ? רעיה? עמי ?

בתנאי שיחלוק את תאו עם כלבה

בעלים מעדיפים

אשאל את פיו

הואיל ומצאתי לנכון להוציא אותו מהשיגרה

אני בטוח שהוא ילך לקראתך בנושא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר