בנות, אחרי שהיה "קליק", עדיין חשוב שיישמר המתח של טרום היכרות?

או שבשלב מסויים כבר מותר להמעיט במילים ולעבור להבאה במגע? ואם כן - האם זה צורך אמיתי או סוג של "שמירת פאסון" שלא יקבלו אתכן כמובן מאליו? למה שואל? כי היו לי מקרים בעבר מהסוג שכתבתי עליו את השיר הזה: היא שאלה בקול נדהם, מה זה קרה לבן אדם? היה תמיד כזה רומנטי... עדין, רגיש וגם שרמנטי ואז פתאום כותב לי שיר "הו, לזיין אותך כביר"? אז מה קרה לך, תגיד? פתאום חרמן בלי להניד? אז לה עניתי בלי היסוס, הרי ברור זה גם לסוס כי כשנשקתי על שפתיה, ידי נגעה ברוך שדיה, תשוקה גדולה התעוררה ולא הותירה לי ברירה כי היא אישה, כי היא יפה, כי היא רצון בי מבאירה... <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני, גם חיצוני וגם פנימי אני ממש לא תמהוני, פשוט טיפוס די רבגוני. אז אל תלכי, תישארי, אולי את זה עוד תאהבי אל תתפלאי, אל תופתעי, כי זה אני כמו שאני אך היא עיניים מגלגלת, ישר נכנסת לי לסרט. תמיד רציתי גבר לירי, שירים ומשפטים תביא לי עכשיו אתה בי רק בוהה, נוגע בי ולא מרפה... לאן ברחו כל המילים? הן נמרחו על הסדין? אתמול היית עוד רחוקה, ובך עדיין לא נגעתי עכשיו את כאן, בזרועותי, ממגעך עוד לא שבעתי אז המילים עוד יחכו לשבועות של געגוע אבל עכשיו לא אנתק ממך שפתיי כל השבוע. <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני... נו, די, תפסיק, לי היא אומרת. תצחק על מישהי אחרת אני כבר מה זה מנוסה, ניסו למכור לי כבר כבשה אני רוצה שבן זוגי יהיה חרמן רק אפלטוני ישב בבית מול המחשב, יכתוב לי רק שאין כמוני גילית את הסודות שלהציג אני נחוש אני אוהב זאת גופני, לגעת בך, לחוש הייתי כך תמיד, כזה אני היום ניצב מולך כמלך, אבל המלך הוא ערום. <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני...

אבל זה לא ברור?

למה לדעתך התקדמות ביחסים מבטלת התנהגות קודמת? מה אתה מנסה להמציא את עצמך מחדש עם כל יום שעובר?

פשוט מאוד

אנשים שעוד לא מכירים מחליפים ביניהם הרבה אינפורמציה מילולית. פשוט כי לא מכירים ולכן צריך להביע הרבה בשיטה מקובלת - העברת אינפורמציה וורבאלית. אבל אנשים שמכירים זה את זה בדרך כלל מסתפקים בפחות. מי שמכיר אותי לא צריך לשמוע ממני "אני עצוב", רואים לפי הפרצוף שלי. מי שמכירה אותי יכולה לדעת מצויין מה אני מרגיש רק לפי המבט שלי, לפי האופן בו אני נוגע בה. עוד דוגמא: ננחי שאני יושב על צוק מול הים עם מישהי שרק פגשתי.... אני מניח שנדבר הרבה. אבל אם זאת מישהי שאנחנו כבר מכירים ויש בינינו יחסים רומנטיים נראה לך שיהיו שם דיבורים? לא נראה לי, יותר יהיו שם נשיקות, מזמוזים וכדומה. לכן כן, בשלבים שונים של ההיכרות או הקרבה אני מתנהג אחרת. ואת לא?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

תרשי לי להפנות אותך למי שיודע להסביר את זה יותר טוב ממני

אבל זה לא ברור?

למה לדעתך התקדמות ביחסים מבטלת התנהגות קודמת? מה אתה מנסה להמציא את עצמך מחדש עם כל יום שעובר?

הופה ....

איזה אורחת פורחת שנים לא ראיתי לך ברוכה השבה

חן חן ברוכה הנמצאת

פשוט מאוד

אנשים שעוד לא מכירים מחליפים ביניהם הרבה אינפורמציה מילולית. פשוט כי לא מכירים ולכן צריך להביע הרבה בשיטה מקובלת - העברת אינפורמציה וורבאלית. אבל אנשים שמכירים זה את זה בדרך כלל מסתפקים בפחות. מי שמכיר אותי לא צריך לשמוע ממני "אני עצוב", רואים לפי הפרצוף שלי. מי שמכירה אותי יכולה לדעת מצויין מה אני מרגיש רק לפי המבט שלי, לפי האופן בו אני נוגע בה. עוד דוגמא: ננחי שאני יושב על צוק מול הים עם מישהי שרק פגשתי.... אני מניח שנדבר הרבה. אבל אם זאת מישהי שאנחנו כבר מכירים ויש בינינו יחסים רומנטיים נראה לך שיהיו שם דיבורים? לא נראה לי, יותר יהיו שם נשיקות, מזמוזים וכדומה. לכן כן, בשלבים שונים של ההיכרות או הקרבה אני מתנהג אחרת. ואת לא?

אבל מה זה מישהי

שאנחנו כבר מכירים. מה, נגמרות המילים לאחר חודש, חודשיים, שנה, עשור? המילים הרכות שנאמרות בתחילת הדרך אינן תקפות עוד? הרי לא יתכן שמגע יחליף מילים בצורה מוחלטת. זה לא עובד ככה.כמובן שישנם רגעים קסומים שבהם המבט מעביר את כל האינפורמציה שצריך, אבל הי, "מותר האדם מן הבהמה" לדעתי מתייחס גם לעניין זה.

תרשי לי להפנות אותך למי שיודע להסביר את זה יותר טוב ממני

מרוב אהבה שותק

שיר מדהים

אבל לדעתי לא בכך מדובר אצלך נכון?! אתה לא מהאנשים הנאלמים דום מרוב אהבה.ובכלל ורבליות היא הצד החזק שלך אז אל תזגזג. אם מילים הן חלק ממך אז תן להן להשתתף במשחק.

איך את יודעת שלא?

את מכירה אותי בכלל? יודעת מי אני? יודעת איך אני מתנהג ואיך אני מרגיש? אין לך שום זכות לשפוט אותי ובוודאי לא מתוך עמדה של בורות מוחלטת.

שופטת ????ממש לא!

תסכים איתי שמילים הן בין צדדיך החזקים. תסכים איתי שאינך נאמן לאשת חיקך. תסכים איתי שניתן להסיק מסקנות אלו על סמך דבריך/אמירותיך פה בפורום אינני שופטת!! ובורות בודאי אינה העניין כאן. הגבתי עניינית לדבריך. אבל למה אתה כל כך כועס?

שוב את כותבת מתוך בורות

את מכירה את כל תכונותי? איך בדיוק הגעת למסקנה שדווקא המילים הן בין צדדי החזקים? כלומר אם אני טוב יחסית במילים זה חייב לבוא על חשבון כישורי האחרים? ואאאאא, את לא שופטת, נכון? אז מה זה היה? סתם מסיקה מסקנות שטחיות על אדם שאת לא מכירה?

תגיד "התחרפנת"?

מהיכן שאבת את הרעיון שאני מבטלת את כישוריך האחרים? מסקנותי אינן שטחיות הן מתבססות על דבריך(ואיני אומרת השטחיים) ושופטת????????? הלו... ותעשה לי טובה :רד מעניין הבורות זה לא מתאים. בוא נסכים שאיננו רואים עין בעין את הדברים וזהו. למה מלחמות למה?

Give peace a chance!

בטוח את לא מתבססת על שום דבר מדברי

מלבד העובדה שאני מקיים יחסים גם מחוץ לנישואים. ואם נדמה לך שכן - יש לך בעיה חמורה בהבנת הנקרא. זכותך להחזיק בדעה משלך על כל נושא שבא לך. אבל כשאת מביעה כל כך הרבה בורות וחשיבה סטיריאוטיפית ועוד בביטחון כזה כשאת מגיבה להודעה שלי - צפי לכך שאענה לך. אבל אני לפחות עונה על בסיס ידע מוצק.

כן ... "התחרפנת"

Give peace a chance!

Give peace a chance!

אני נזכרת בימי נערותי איך הייתי מקשיבה לקול השלום של אייבי נתן."this is the voice of peace..." אח, איזו מוסיקה
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר