בנות, אחרי שהיה "קליק", עדיין חשוב שיישמר המתח של טרום היכרות?

או שבשלב מסויים כבר מותר להמעיט במילים ולעבור להבאה במגע? ואם כן - האם זה צורך אמיתי או סוג של "שמירת פאסון" שלא יקבלו אתכן כמובן מאליו? למה שואל? כי היו לי מקרים בעבר מהסוג שכתבתי עליו את השיר הזה: היא שאלה בקול נדהם, מה זה קרה לבן אדם? היה תמיד כזה רומנטי... עדין, רגיש וגם שרמנטי ואז פתאום כותב לי שיר "הו, לזיין אותך כביר"? אז מה קרה לך, תגיד? פתאום חרמן בלי להניד? אז לה עניתי בלי היסוס, הרי ברור זה גם לסוס כי כשנשקתי על שפתיה, ידי נגעה ברוך שדיה, תשוקה גדולה התעוררה ולא הותירה לי ברירה כי היא אישה, כי היא יפה, כי היא רצון בי מבאירה... <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני, גם חיצוני וגם פנימי אני ממש לא תמהוני, פשוט טיפוס די רבגוני. אז אל תלכי, תישארי, אולי את זה עוד תאהבי אל תתפלאי, אל תופתעי, כי זה אני כמו שאני אך היא עיניים מגלגלת, ישר נכנסת לי לסרט. תמיד רציתי גבר לירי, שירים ומשפטים תביא לי עכשיו אתה בי רק בוהה, נוגע בי ולא מרפה... לאן ברחו כל המילים? הן נמרחו על הסדין? אתמול היית עוד רחוקה, ובך עדיין לא נגעתי עכשיו את כאן, בזרועותי, ממגעך עוד לא שבעתי אז המילים עוד יחכו לשבועות של געגוע אבל עכשיו לא אנתק ממך שפתיי כל השבוע. <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני... נו, די, תפסיק, לי היא אומרת. תצחק על מישהי אחרת אני כבר מה זה מנוסה, ניסו למכור לי כבר כבשה אני רוצה שבן זוגי יהיה חרמן רק אפלטוני ישב בבית מול המחשב, יכתוב לי רק שאין כמוני גילית את הסודות שלהציג אני נחוש אני אוהב זאת גופני, לגעת בך, לחוש הייתי כך תמיד, כזה אני היום ניצב מולך כמלך, אבל המלך הוא ערום. <פזמון> כן, זה אני, גם זה אני...

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

ישנן בנות,,, ישנן בנות,,,

בעידן המודרני הממוחשב כשאנשים " נפגשים בשוק הבשר " { אתרי הכרויות } הם בעיקר רואים מילים וכשאתה מגיע לפגישה פנים אל פנים זה אחרת כיוון שאז ברגע האמת כשאתה חייב להוציא את מה שהיה קל מול המסך ובנינוחות מהבית או העבודה לפתע אתה משתתק וכשאין מה לומר הכי טבעי זה לנסות לגעת כדי לקדם את הנושא , לעתים הן נוכחות לדעת שזה לא בדיוק "אותו טיפוס " רומנטי ומפוצץ מילים מהמחשב וזו המציאות האמיתית שהאדם שמולם הוא קצת אחר ,שונה ,שלא נדבר על כך שהתמונה שנשלחה אולי לא בדיוק דומה , פעם - חיזור היה פנים אל פנים ואמיתי והגדולה של מי שכוחו היה גם במילים ולא רק במותניו יכול היה לדעת בזמן אמיתי אם יש כימיה וקליק עם האישה שמולו ולהיפך ,עינים ומגע ידים ,חיבוק ונשיקה אמיתית אף פעם לא שיקרו ברגע האמת , מקסימום חטפת סטירה כיוון שהעזת קצת מוקדם או יותר מידי ואז מה ? זה היה רק לקח לפעם הבאה שתבוא ,כוונות היו ברורות , הרצון רק לזיין היה ברור כמו הרצון למצוא אהבה אמיתית,ואם עליתם יחד למעלה או זה נגמר במכונית או בדלת הכניסה ידעתם אם זה ממשיך או לא , לכן לדעתי יש המון " זיוף " ומשהו לא אמיתי וברור - בחלק - מהמקרים של הכרות מהמחשב ,יש המון השקעה ומאמץ עד שמגיעים למצב שבו יודעים אם זה ממשיך ולאן ? אתה כתבת בפורום למספר נשים " תעשי לי ילד " כי זה קל לכתוב מול מסך - תכנס לפאב שכונתי או להופעה של שלמה ושלום ותאמר את זה "על אמת " זה מרגיש אחרת לגמרי,,,

לא לזה התכוונתי

"תעשי לי ילד" זאת צורת ביטוי בצחוק. גם בפגישה אני אותו האדם שכותב כאן וכשיושבים על כוס קפה כמובן מדברים הרבה. אבל מה לעשות, כשממשיכים הלאה, כשמתנשקים, הפה תפוס (: אחר כך כשמתענגים - גם כן הפה תפוס. ואחרי זה שזה כבר ממש חם חם - הראש לא בדיבורים. אבל גם לא לזה התכוונתי. הרעיון הכללי הוא שכשאני עם מישהי לכמה שעות גנובות הליטוף, המגע והמבט מחליפים פונקציונליות של המילים. וממילא זה לא במקום לשיחות מהסוג של "יש לי חבר שיש לו כלב שבדיוק כמו הכלב שלך הפסיק להשתין בסלון אחרי שעבר סירוס"... על מה יש לדבר בסיטואציה אינטימית במיטה בין סיבוב לסיבוב? על כמה זה היה נפלא וכמה היא מדליקה אותי? אבל את זה כל גופי אומר. אומר? צועק! אבל שמתי לב לתופעה שיש בחורות שחייבות אימות וורבלי. הן קוראות את ה "בין השורות" אבל חייבות את המילים. האם זו תופעה או שרק נדמה לי?

נשים ,,נשים ,, נשים ,,,

נשים וגם גברים על אף שלדעתי נשים יותר , צריכות חיזוק ואימות וורבלי ואולי הוכחה מעשית על כך שהן מושכות ,נאות ,חתיכות ,חכמות, ולמה לא בעצם אם הן שוות ? הגעת עד הפגישה ואחרי כן לצימר שקבעתם ומה מזיק לזרוק כמה מילים ? מה אתה לא אוהב שמחמיאים לך על השיזוף,הקעקוע או התספורת,השרירים והגוף ,לבנות את הפגישה לפני במחשב היה מספיק זמן אבל חייבים "לשמר " , לדעתי זו לא " תופעה חדשה " זה היה ככה מאז ומעולם , בהשרדות אמתית הכי חשוב לשמור על האש דולקת כל הזמן ,,,

תגיד לי, ניסית פעם להגיד למישהי

כמה היא מדליקה בשעה שכל הראש שלך עם השפתים, עם הלשון ועם האף תקוע לה בין הרגלים? בלתי אפשרי בעליל, מאז הינקות אנחנו כבר לא יכולים לשתות, לנשום ולדבר בו זמנית. וכאילו מה, כאילו זאת שצועקת, האורגזמה שלה יותר חזקה מזאת שרק מיבבת? וזאת שמשפריצה מאורגזמת יותר משתיהן? אין, כל אחד ואחת מתנהג/ת אחרת בסיטואציות האלה, לא? אם מישהי באמצע העניין פתאום אומרת לי "יווו, תראה איזה קורי (קורי ולא כורי) עכביש יש בתקרה.... הייתי נכנס לטראומה ואולי גומר כאימפוטנט לכל החיים... טוב, אןולי לא לכל החיים אבל לאותו ערב בטוח...

אני אישית

מדבר לפני , תוך כדי , ואחרי , בעיקר בין לבין ותוך כדי מכיוון שזה עובד בשבילי ולצד השני , מחמאות גופניות,הערות " מלוכלכות " ,מילים כאלה ואחרות תוך כדי , לי אישי זה עובד , אישית אני חושב שמי שראשה ועיניה היו תקועות ומחודדות מספיק כדי להבחין בקורי העכביש {תוך כדי האקט } עשתה זאת לעיתים אולי מונוטונית ובצורה שמשעממת את עצמה , עדיף שתהיה מראה למעלה או לשנות תנוחה .

אם אתה מסוגל לדבר תוך כדי שאתה שקוע במיציה

יש לך "בעית הפרדה" בדרכי הנשימה, לא מומלץ לצלול, היה כבר מישהו שהחזיר את נשמתו לבורא בגלל בעיה כזאת. מה שמוכיח שפעם היינו יונקים ימיים. המנגנון שלא מאפשר לנו להגיד לה "אוחחח, איזה טעם גן עדן" בזמן ששותים את מיצי האהבה הוא זה שאמור להצילינו מטביעה כשצוללים...

תגיד לי, ניסית פעם להגיד למישהי

כמה היא מדליקה בשעה שכל הראש שלך עם השפתים, עם הלשון ועם האף תקוע לה בין הרגלים? בלתי אפשרי בעליל, מאז הינקות אנחנו כבר לא יכולים לשתות, לנשום ולדבר בו זמנית. וכאילו מה, כאילו זאת שצועקת, האורגזמה שלה יותר חזקה מזאת שרק מיבבת? וזאת שמשפריצה מאורגזמת יותר משתיהן? אין, כל אחד ואחת מתנהג/ת אחרת בסיטואציות האלה, לא? אם מישהי באמצע העניין פתאום אומרת לי "יווו, תראה איזה קורי (קורי ולא כורי) עכביש יש בתקרה.... הייתי נכנס לטראומה ואולי גומר כאימפוטנט לכל החיים... טוב, אןולי לא לכל החיים אבל לאותו ערב בטוח...

משהו חסר -אלו! אולי תרד ממני כבר?

טוב הבנתי ת'קטע ... כן כן יש כורי עכביש -מה קרה? כל סקס חייב להיות כמו זיקוקים של ארועי 100 שנה לתל אביב... את הורס לי את המוניטין.. אני מבקשת...

אם אתה מסוגל לדבר תוך כדי שאתה שקוע במיציה

יש לך "בעית הפרדה" בדרכי הנשימה, לא מומלץ לצלול, היה כבר מישהו שהחזיר את נשמתו לבורא בגלל בעיה כזאת. מה שמוכיח שפעם היינו יונקים ימיים. המנגנון שלא מאפשר לנו להגיד לה "אוחחח, איזה טעם גן עדן" בזמן ששותים את מיצי האהבה הוא זה שאמור להצילינו מטביעה כשצוללים...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לכינוי צפרדע בחיי האישיים יש כמה משמעויות ,,,

אני אישית

מדבר לפני , תוך כדי , ואחרי , בעיקר בין לבין ותוך כדי מכיוון שזה עובד בשבילי ולצד השני , מחמאות גופניות,הערות " מלוכלכות " ,מילים כאלה ואחרות תוך כדי , לי אישי זה עובד , אישית אני חושב שמי שראשה ועיניה היו תקועות ומחודדות מספיק כדי להבחין בקורי העכביש {תוך כדי האקט } עשתה זאת לעיתים אולי מונוטונית ובצורה שמשעממת את עצמה , עדיף שתהיה מראה למעלה או לשנות תנוחה .

יש אופציה נוספת: פולניה

פולניה

פולניה היתה מבחינה גם שלא צבעו את התקרה כמו שצריך בפסח שעבר ,,,

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לכינוי צפרדע בחיי האישיים יש כמה משמעויות ,,,

אפילו צפרדע לא יכול לקרקר מתוך המים

חייב לשלוף את הראש החוצה, אחרת - קאבום...

יש אופציה נוספת: פולניה

לאאאאאאא

הפולניות סובלות מיחסי ציבור גרועים. הפולניות שאני הכרתי היו כל כך חמות שהקירות רעדו.

אתה רואה כמה מתאים לך ההפי אנדים שלך?!

משהו חסר -אלו! אולי תרד ממני כבר?

טוב הבנתי ת'קטע ... כן כן יש כורי עכביש -מה קרה? כל סקס חייב להיות כמו זיקוקים של ארועי 100 שנה לתל אביב... את הורס לי את המוניטין.. אני מבקשת...

אני מבקשת - קורי עכביש, לא "כורי פחם"

מי דיבר עלייך? "על ראש הפולניה בוער המרקמה בצבע בז'"?

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר