מצב הויטמינים

מה כוונת המשורר

בעיה בזוגיות

שלום לכולם אני נשוי תקופה של שנה וחצי ולפני 4 חודשים בערך חל שינוי של 180 מעלות באישתי,היא הפסיקה לדבר ונהייתה קרה,לא הייתה מוכנה לדבר איתי והיו ימים שלמים שלא היינו מחליפים מילה,מיותר לציין שיחסי מין לא היו. בהתחלה חשבתי שזה משהו אישי אצלה אבל הזמן עבר ולא השתנה כלום... מכאן כמובן דברים רק התדרדרו,כלומר אמרתי לה לעבור חדר ואף הגענו לקניות לבית בנפרד.. הלכנו ליועץ זוגי ובפגישה הראשונה שלו איתה לבד,היא הבינה ממנו שיוטב לה לעזוב את הבית ואכן לפני כשבוע היא עזבה ואתמול הגיעה "להשלים" את המלאכה... אני מצידי אוהב את אישתי ורוצה אותה חזרה בבית אבל לא רוצה ללחוץ חזק מדי (למרות שלא בטוח שיש עוד על מה ללחוץ..) את האמת כבר עברה בראשי המחשבה על גירושין אך אני לא בטוח שאני רוצה בזה.. מה עושים???????? תודה

תתחיל מלבדוק בדוק אם יש צלע נוספת ברקע

מה לעשות יש דבר כזה

אולי זה משהו שהתבשל אבל בהחלט לט הובא לידיעתי ולכן זה מבחינתי פתאום!

רב הנסתר על הגלוי

תפרט יותר. לא יתכן שהתחתנת עם אילמת !!! לפתע שתקה בלי סיבה?(הכל יכול להיות ולאו דוקא בגללך.. לא תמיד אתם אשמים חח ) אצל היועץ הוציאה הגה? מהו? תפרט.. רמז..משהו..

בעיה בזוגיות

שלום לכולם אני נשוי תקופה של שנה וחצי ולפני 4 חודשים בערך חל שינוי של 180 מעלות באישתי,היא הפסיקה לדבר ונהייתה קרה,לא הייתה מוכנה לדבר איתי והיו ימים שלמים שלא היינו מחליפים מילה,מיותר לציין שיחסי מין לא היו. בהתחלה חשבתי שזה משהו אישי אצלה אבל הזמן עבר ולא השתנה כלום... מכאן כמובן דברים רק התדרדרו,כלומר אמרתי לה לעבור חדר ואף הגענו לקניות לבית בנפרד.. הלכנו ליועץ זוגי ובפגישה הראשונה שלו איתה לבד,היא הבינה ממנו שיוטב לה לעזוב את הבית ואכן לפני כשבוע היא עזבה ואתמול הגיעה "להשלים" את המלאכה... אני מצידי אוהב את אישתי ורוצה אותה חזרה בבית אבל לא רוצה ללחוץ חזק מדי (למרות שלא בטוח שיש עוד על מה ללחוץ..) את האמת כבר עברה בראשי המחשבה על גירושין אך אני לא בטוח שאני רוצה בזה.. מה עושים???????? תודה

אתה יכול ...

לנסות ללכת ערום כל היום בבית ולבדוק אם זה יפשיר לה את הקרח בפה ובין הרגליים ... רק אל תשכח לגלח ולנקות יפה את ה ... זה צריך לעבוד...

מה כוונת המשורר

אולי הוא התכוון להורמונים?

לשער גם יודעת!נזכרתי במשה ואהרון

אתה יכול ...

לנסות ללכת ערום כל היום בבית ולבדוק אם זה יפשיר לה את הקרח בפה ובין הרגליים ... רק אל תשכח לגלח ולנקות יפה את ה ... זה צריך לעבוד...

:))

היא כבר עזבה את הבית.

מצב הויטמינים

כוונתך להתפתחות ?

הבהרת אבל לא הבנת

אני בחיים לא ארים יד! ואני חוטף על ימין ועל שמאל ,אבל אני חוטף מילות גנאי ולא שיחה שתדבר על הבעיות,וגם עם המכות "מתחת לחגורה" התמודדתי אבל כמה אני צריך להתמודד ולחטוף? מי אמר שאני לא שם? היועץ החליט להפריד כוחות ובשיחת ההפרדה הם החליטו שעדיף לה לעזוב...

תקשיב, מצדי אתה יכול להרים ידיים

אם כבר ניסית הכל, ואין מה לעשות אחרת, אז תשלים עם המציאות.

כוונתך להתפתחות ?

אני..

בהחלט חושבת שלבגרות נפשית יש משקל גדול בעניין.

לשער גם יודעת!נזכרתי במשה ואהרון

כתוב בספרים : גבר בא לאישתו שואל למה את עם תחתון שחור? שלך מת ..שלי באבל

:))

היא כבר עזבה את הבית.

זוגיות במשבר

אם אישתך עזבה את הבית תתגרש מהר

כתוב בספרים : גבר בא לאישתו שואל למה את עם תחתון שחור? שלך מת ..שלי באבל

"הגונב מגנב פטור"

בעיה בזוגיות

המכשור תקין לגמרי?

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר