מתוקה

די לדעתי זה פשוט.מבנ'א כזה תברחי כמו מאש! כואב וקשה לעשות זאת אבל למען עתיד טוב ובריא יותר זה הכרחי ב י ו ת ר !!

אני לא נעלב מכל שטות. אגב: גברים פחות מתעניינים בריהוט? אני ממש לא בטוח.

טוב עזוב רהיט.למה הסקס לא מוזכר? אני בהחלט מתבדחת.:) את בעלי אני "הכנסתי לקטע של לקנות מה שרציתי - לרהט וכו".ומכיון ששנינו עובדים יחדיו (אני מקבלת משכורת מבעלי) - משהו סמלי} אז ברירה אחרת לא הייתה.אישה בונה ,אישה הורסת.

במלוא הכבוד........

בת זוג היא לא מטפלת. ולא צריכה להיות מטפלת. להבין את הראש שלו? תמיד טוב להבין את הראש שלו אבל זה לא שייך לטעמי לעניין. אם יש בעיה, אם יש אחד שעובד ואחד שרואה את ייעודו בזוגיות לדאוג שהכסף יבוזבז עד הפרוטה האחרונה על שטויות זה עניין אחד. אם שני בני הזוג עובדים ומתפרנסים ואחד מחליט שהוא שווה יותר זה עניין אחר. ואין ספק ביעילותו של טיפול זוגי למגוון רחב מאד של עניינים אבל מכאן ועד להיות על תקן של מטפלת.......

לאהוב = נתינה,הבנה של ההיסטוריה של האיש שאיתך

אני חולק על ELA , אם האיש שאיתך חשוב לך ,אל תקשיבי לאף אחד ותעשי את מה שהלב שלך אומר לך.את יודעת יותר טוב מכולנו את כל פרטי הסיפור ומערכת היחסים בינכם,אני מזכיר פה לכולם שאת הצד שלו לא שמענו ומן הראוי שלא נשחק בתפקיד של אלוהים ונשפוט אותו בלי הפשרות לחנינה,אני לא מאמין שהוא בן אדם כל כך רע.אני צודק?

בן זוג קמצן מה עושים ????

אני ובן זוגי 4.5 שנים מתוכן 3 שנים גרים יחד בדירתי.הבחור לא משלם שכירות ומשתתף שווה בשווה במיסים ובכל ההיטלים השונים.דירתי מרוהטת בריהוט שהיה עוד מקודם והוספנו דברים חדשים שנקנו יחד חצי וחצי. בן זוגי אדם שעובד בעבודה מכובדת ומרוויח משכורת יפה, יש לו פלאפון ורכב מהעבודה והוא מחזיק בחיסכון מכובד לגילו(32) הבעיה מתחילה כשצריך לקנות לבית (לא דברי סופר אלא דברים גדולים כגון מקרר , תנור,מימון שיפוצים)ואז הבחור עושה לי תמוות , הוא מתקמצן ומסרב לשלם- הוא טוען שלדעתו ההוצאה לא הכרחית וממציא תירוצים . במילים עדינות נשבר לי מזה - הוא מוציא המון על עצמו אבל ממש המון ובכל מה שקשור לבית הוא מתנהג כמו אדם קמצן ועני. מה עושים ?דיברתי איתו המון וביקשתי שיסמוך עלי שאני בודקת ומשווה (אני לא לעומתו יותר עם רגלים על הדופק ולא מרבה לבזבז - רוב ההוצאות שלי על הבית ) אבל פשוט פשוט נשבר לי - הריבים האלה מיאשים אותי וגורמים לרצות לעוף מהקשר (למרות שאנחנו מאורסים- אפילו על טבעת הנישואין הוא רב איתי ומקציב לי קיצבה כי הוא משלם כדבריו ) אני בחורה לרגית בת 29 ולא קמצנית , אני בעלת אמצעים ומרוויחה טוב תודה לאל ויש לי אפילו דירה ונמאס לי לחיות בדוחק ועל כל קניה שעולה על 500 ש"ח לנמק ולהסביר. חוץ מריבים אלו אני מתה עליו (הבעיה שהריבים האלו הרסנים ברגע שהם מתחילים וגורמים לי להרבה כאב ותסכול שבא לי להיפרד )

תתחפפי ממנו ,כנארה הוא לא רואה בך את עתידו,מסקנה קישתה!!!

בתגובה

בפירוש לבחור יש צדדים חיוביים וחיוביים פחות.כמו לכל זוג אחרי תקופת החיזור יש עליות וירידות אבל אצלנו בפירוש כל ענין הריבים והויכוחים נעים על עניין הכסף.בגדול הבחור אוהב ויודע להעניק ולפנק- אבל לעיתים ענין הכסף כבר נכנס לעניין של אגו ו" מילה " והוא פשוט נאטם ולא מוכן לשמוע דבר. אני אוהבת אותה אבל אני אהבה זה לא הכל- ובפירוש לא מעונינת לסבול ולבזבז כוחות מיותרים על ויכוחים .איפה שאני טועה אני יודעת להודות ומרכינה את הראש ומוותרת אבל אצלו זה אחרת ומכאיב לי. בטיפול זוגי היינו ואין לי כוחות להיכנס שוב האם אפשר לפתור את הבעיה בינינו בלי לערב גורם זר ?

גם לי היה משהוא כזה

זרקתי אותו

בן זוג קמצן מה עושים ????

אני ובן זוגי 4.5 שנים מתוכן 3 שנים גרים יחד בדירתי.הבחור לא משלם שכירות ומשתתף שווה בשווה במיסים ובכל ההיטלים השונים.דירתי מרוהטת בריהוט שהיה עוד מקודם והוספנו דברים חדשים שנקנו יחד חצי וחצי. בן זוגי אדם שעובד בעבודה מכובדת ומרוויח משכורת יפה, יש לו פלאפון ורכב מהעבודה והוא מחזיק בחיסכון מכובד לגילו(32) הבעיה מתחילה כשצריך לקנות לבית (לא דברי סופר אלא דברים גדולים כגון מקרר , תנור,מימון שיפוצים)ואז הבחור עושה לי תמוות , הוא מתקמצן ומסרב לשלם- הוא טוען שלדעתו ההוצאה לא הכרחית וממציא תירוצים . במילים עדינות נשבר לי מזה - הוא מוציא המון על עצמו אבל ממש המון ובכל מה שקשור לבית הוא מתנהג כמו אדם קמצן ועני. מה עושים ?דיברתי איתו המון וביקשתי שיסמוך עלי שאני בודקת ומשווה (אני לא לעומתו יותר עם רגלים על הדופק ולא מרבה לבזבז - רוב ההוצאות שלי על הבית ) אבל פשוט פשוט נשבר לי - הריבים האלה מיאשים אותי וגורמים לרצות לעוף מהקשר (למרות שאנחנו מאורסים- אפילו על טבעת הנישואין הוא רב איתי ומקציב לי קיצבה כי הוא משלם כדבריו ) אני בחורה לרגית בת 29 ולא קמצנית , אני בעלת אמצעים ומרוויחה טוב תודה לאל ויש לי אפילו דירה ונמאס לי לחיות בדוחק ועל כל קניה שעולה על 500 ש"ח לנמק ולהסביר. חוץ מריבים אלו אני מתה עליו (הבעיה שהריבים האלו הרסנים ברגע שהם מתחילים וגורמים לי להרבה כאב ותסכול שבא לי להיפרד )

מה יהיה בעתיד?

אחותי את בצרה צרורה. עוד את הולכת להתחתן איתו, מה יהיה שיהיו לכם ילדים? אם הוא גם יתקמצן להם, לפי דעתי אל תתחתני איתו כי קמצן זו צרה צרורה, או שתתני לו תנאי שאם הוא לא משתנה את לא מעוניינת להתחתן כי הוא אדיוט גמור תחשבי על העיד שלך מותק זה כמו לצאת עם קנאי או עצלן הגברים האלה קיצוניים מידי ולא בשבילנו תלכי עם הראש לא רק עם הלב בהצלחה

קחי בחשבון שלכל אחד רמת לארגיות שונה

לגופו של ענין הוא לא רוצה לבזבז יותר מידי כסף, על מערכת יחסים שהוא לא בטוח בה ככה זה נראה לי בידקי את הקשר הזה טוב טוב הוא לא נראה משהו בהצלחה

מה קורה בתחומים אחרים?

השאלה היא האם הוא קמצן או נדיב בתחומים אחרים: הזמן שלו, הרגש, מוכן לחלוק איתך את הכיף שלו, חוויות וכו קמצנות על כסף בלבד יכולה לנבוע מחינוך או סתם תכונת אופי. על זה אפשר להתגבר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר