זוכרים

זוכרים

לפני שבוע סיפרתי לכם איך שמעתי שבעלי מפלרטט עם הפקידה...מי אז הרבה דברים השתנו..דיברנו על הנושא ששמעתי אותו דרך הפלפון מפלרטט עם הפקידה בעלי אמר שזה לא נכון..ושלא שמעתי טוב...שקרן...ביום ראשון בעלי עזב את הבית...נעלם....מה עושים??אני מקשרת אליו הוא מנתק את הפלפון בפרצוף...השאיר את הבת שלו התינוקת בלי אוכל וברח...........נתן לי לעשות מעשה נורא היתקשרתי לפקידה וצרחתי עליה...והפקידה עדיין עובדת איתו.מה עושים עזרה בבקשה

מתקשרים לעורך דין טוב

ודואגים לרכוש המשותף שלא יעלם. הלם קשה, ללא ספק. אבל אין מה לעשות, צריך להכיר במציאות ולא לשגות באשליות. מריוס

וברמה המעשית המיידית..........

עושים כמה פעולות דחופות בבנק כדי להבטיח שהוא לא ירוקן את החשבון, כולל הטלת עיקול על משכורתו. ובטח שלא מבזבזים אנרגיות כדי לצעוק על הפקידה, מה שלא מעלה ולא מוריד ולא מזיז ולא משנה ואפילו לא מצליח לפרק את התחושה הקשה.

זוכרים

לפני שבוע סיפרתי לכם איך שמעתי שבעלי מפלרטט עם הפקידה...מי אז הרבה דברים השתנו..דיברנו על הנושא ששמעתי אותו דרך הפלפון מפלרטט עם הפקידה בעלי אמר שזה לא נכון..ושלא שמעתי טוב...שקרן...ביום ראשון בעלי עזב את הבית...נעלם....מה עושים??אני מקשרת אליו הוא מנתק את הפלפון בפרצוף...השאיר את הבת שלו התינוקת בלי אוכל וברח...........נתן לי לעשות מעשה נורא היתקשרתי לפקידה וצרחתי עליה...והפקידה עדיין עובדת איתו.מה עושים עזרה בבקשה

זו..

דוגמא לחוסר בגרות וחוסר יכולת להתמודד,לשוחח על זה ,לגשר,(הכוונה לבעלך)

את צריכה להתחיל לחשוב על עצמך

ולצאת מהבועה שאת נמצאת בה. כנראה שהיה לך נוח לחשוב שאת אולי טועה, אבל כשאת רואה שזה אמיתי תעשי צעד קדימה. תדאגי לעצמך מבחינה כלכלית ותחזקי את עצמך שגם אם את צריכה להתגרש זה לא סוף העולם. תנסי לחשוב על עצמך ואולי אם תעריכי את עצמך בעלך יחשוב להודות במעשיו. את נמצאת כעת לא בסוף תהליך אלא בתחילתו. מאחלת לך כוחות ושתצליחי לנתב את עצמך נכון במצב שאת נמצאת בו. אני לאחר שבעלי העלים ממני כספים, הודה לבסוף שהיה לו קשר עם בחורה גרושה עם ארבעה ילדים אבל אמר שלא היה קשר מיני. כרגע אני דאגתי שכל הכספים שלו יועברו אלי, והפסקתי להראות פחד מהעניין. בעלי מביע בפני חרטה, אבל זה לא מספיק עדיין כדי להחזיר את האמון שהיה לי בו. הוא יצטרך להמשיך להוכיח תקופה ארוכה כדי שאולי אאמין לו.

מתקשרים לעורך דין טוב

ודואגים לרכוש המשותף שלא יעלם. הלם קשה, ללא ספק. אבל אין מה לעשות, צריך להכיר במציאות ולא לשגות באשליות. מריוס

מריוס, מילים כדורבנות

חבל מאוד לימשוך דברים כשאין טעם כבר מהפעם הקודמת הכתובת זעקה על הקיר. אין לך ברירה אלא לאסוף את השברים, ולהתחיל לידאוג לעצמך.לא תוכלי להכריח אותו להישאר עם כל הקושי של ההשלמה ליפעמים צריך להודות שזה פשוט ניגמר

הלם קשה

הבנדם פשוט נעלם בלעה אותו האדמה ואני פה שבר שבר הבת שלו התינוקת הוא כבר שכח אותה...ואני כן אקום על הרגליים וכבר אין על מה לדבר..מה זאת אומרת תעקלי לו משכורת?

לכי לעורך דין דחוף

גייסי לך אח או אחות או הורה או חברה טובה, ולכו יחד לייעוץ עם עורך דין. דחוף. מריוס

זוכרים

תגובה

כבר לפני שבוע אמרתי לך ללכת מיד לעורך דין למה הימתנת כל כך רוצי ותהיא ראשונה לבית הדין לענ יני משפחה גם הימלצתי לך על פעולות מקדימות בשקט בהצלחה וחבלז

וברמה המעשית המיידית..........

עושים כמה פעולות דחופות בבנק כדי להבטיח שהוא לא ירוקן את החשבון, כולל הטלת עיקול על משכורתו. ובטח שלא מבזבזים אנרגיות כדי לצעוק על הפקידה, מה שלא מעלה ולא מוריד ולא מזיז ולא משנה ואפילו לא מצליח לפרק את התחושה הקשה.

אני מסכימה עם אלה

למרות הכאב והעלבון עלייך לעשות כמה צעדים מעשיים שיבטיחו את עצמך מבחינת משפטית וכספית. אל תחכי רגע כי אינך יודעת מה הוא עושה בינתיים. חוצמזה תהיי חזקה. אני מסכימה עם מי שכתב כאן כי הבריחה שלו היא סוג של חולשה. לדעתי גם הבגידה אבל זה נושא אחר.

בעלך מפלרטט עם הפקידה

למרות כל ההצעות המיליטנטניות ששמעת כאן, אני בכל זאת מציע שתנסי לשוחח איתו, או שתפני למישהו קרוב אליכם ש-"מקובל" על שניכם כמו איזה רב שכונתי או מכר או מודע "נורמלי" שינסה לבדוק מה אפשר לעשות ומהם כוונותיו האמיתיות; גבר לפעמים "קצת בוגד" בצורה "מטומטמת" בלי שהוא באמת מתכוון לוותר על התא המשפחתי שלו ..... לפני שהולכים לעו"ד; אפשר גם ללכת לעו"ד ובו זמנית לנסות את עניין השיחה / הגישור וכד' ....

אני מסכים בהחלט עם חצי מהדברים

במקביל לייעוץ המשפטי, חשוב שיהיה גם ערוץ הידברות. יש מקום לשקול גם חזרה ופיוס, לאחר ברור מעמיק (לא סתם ככה לבקש סליחה וכלום לא קרה). אבל אין לוותר על הייעוץ המשפטי, כי באותה מידה, היא יכולה להשאר עם חשבונות בנק מרוקנים - וזה בכלל לא מקרה נדיר. הזהירות שווה זהב. מריוס

כשאדם נעלם..........

לא מגיב, לא עונה לטלפון, מנתק קשר, כוונותיו די ברורות, לא? אתה מציע לנסות לשוחח עמו.... זה טוב, זו הצעה נכונה כשהצד השני מביע נכונות לשוחח ולא נעלם ומתנתק. נקודת הכובד אינה הבגידה בצורה מטומטמת יותר או פחות אלא מה שקרה בעקבותיה. וללכת לעו"ד לא צריך להיות בגדר פעולה אחרונה אלא בגדר פעולה חכמה שתמנע הרבה צרות לעתיד לבוא.

זוכרים

בלי שום התלבטות, תתייעצי

דחוף עם עורך דין ותעיפי את בעלך לכל הרוחות.

הבעל על הפקידה.

ליבי איתך לפני 12 שנים הייתי במצבך,( מרוב תמימותי נשארתי ללא כל רכושי מלפני הנישואים)מהרי לעקל לטובת בתך.ומצד שני לא לוותר על הבעל שהתחתן איתך והקמתם משפחה! אל תפני את מקומך לפקידה.( היא גם טועה)לדעתי בעלך כרגע במערבולת שאין לו שליטה!!!(שפן, במקום להתואדות על הטעות החמורה)תזכרי בהילרי קליטון על ההתנהלות מעל הלשונות הרעות.חיזקי ואימצי אל תרוצי לעו"ד חבל על הכסף בימים אלו. ליבי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר