אני בהחלט יודעת זאת...........

ולכן שאלתי כי מכאן אני רוצה לומר כך. היחד הוא יחד גם בשיגרה. יש פשרות והן לא עולות ביוקר בכלל כאשר מבינים את מהות הפשרה. פשרה לטעמי אינה הקרבת העצמיות לטובת האחר. פשרה היא התחשבות. בצרכים, באילוצים, בעייפות, בראש נפוח מיום עמוס, במתן חופש אישי מתוך הבנה, מתוך רצון ולא מתוך טינה ועלבון. כעס, טינה, התחשבנות ועלבונות באים לתפישתי מתוך האישיות של כל אחד. מי שמגיע או בונה עצמו בתוך הזוגיות כאדם שלם, שמגיע עם מטען משלו של תחומי עניין ועיסוקים ותחביבים ויודע לבנות את עצמו לעצמו יוכל לבנות עצמו מול בן זוג. זו תפישתי האישית. נכון, לפעמים חוסר ההתאמה וההבנה עולים וגוברים על הרצון הטוב ועל הנסיונות לגשר, הפערים גדולים מאד ואז עדיפה הפרידה על היחד שאינו יחד. אבל תוכן יוצקים. הוא לא מגיע יש מאין.

זו גם תפישתי

מתחברת מאוד למה שכתבת חלק מאוד משמעותי מהזוגיות זו הבחירה החופשית להתפשר מתוך השלם שלנו, מתוך חירות ולא מתוך תחושת קורבניות.יחד הוא גם שתיקה מלאה, מכילה, נינוחה, אוהבת בן זוגי אמר לי יותר מפעם אחת ששנינו יכולים לנהל שיחות נפש גם ללא מילים גם להיות לבד הוא חלק בלתי נפרד בעיני מהביחד השלם

תגובה לרותם

את נשואה? עברנו המון יחד זה הרבה יותר מאיזה ריגוש מיני זה מורכב. אולי פשוט ניגמר לי

ענבל

את צריכה לדעת שאם אף אחד לא מתכופף אז הקרב ימשך לכן אני אומר שלפעמים צריך להוריד את הראש קצת כדי להצליח כשיש גל מתכופפים ואז מרימים את הראש ולא נלחמים איתו חבל סתם לפרק חבילה בלי לנסות מקסימום פיתרונות כי פרק ב' בחיים הוא יותר מורכב וקשה אלא אם אין מנוס אבל כך עדיף לנסות כי רק לאחר מעשה מרגישים בטעויות ובחסרונות ובפיספוסים למיניהם באמת כדאי לעשות מקסימום ולהוריד קצת מהאגו וזה רק במטרה אחת ויחידה להצליח!! אולי תנסי יעוץ בהצלחה

אני עצבנית!

חזרתי עכשי מהעבודה, וכל הבית הפוך בטירוף, ותכף באות אלי לקוחות והבית הפוך, למה הוא לא עוזר לי.?

אני לא משוכנעת

שאת באמת בשלה לדעת מה באמת את רוצה כי זה עדיין רק אולי ניגמר לך ועד שתדעי אחרת מניסיון חיים כדאי לנסות את הכל האפשרי לפני שחותחים בבשר החי. מסכימה שהדברים לא פשטניים כמו שהם יכולים להראות בתגובה קצרה שבוודאי לא מכסה קצה קצהו של המצב בינכם אני מאחלת לך שלא תעשי דברים בפזיזות ממקום של עיפות כזו או אחרת שווה להתייעץ עם מישהו שמוסמך לכך, לתת לתהליך את הזמן הראוי לו.

אני פשוט עייפה...

הוא לא עוזר לי, לא הכל צריך ליפול עלינו, הנשים לא מסכימה פשוט לא מסכימה

הקשת בענן

ולאחר גשם זלעפות נוקה האוויר ציפור צייצה ופרפר ריפרף והכל חשמש כפותיהם מפנים ולמעלה ברקיע בחיוך של קשת ליד הענן היא קצת מתביישת מהמטר מתייבשת ובשלל צבעים הסדורים אלעל משרה עלינו רגשות של על אהבה וחיבוק שתמיד נחוץ להמשכו של היום הבא

יוס אשריך ,

נתברכת באחד המרכיבים שיש באהבה
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר