נראה לי שזה פשוט מתאים לכאן...............

שיעור הנדסה גבר ריבוע ואישה עיגול יצאו למסע החיים - ממש לטיול, שלובי צלע וקשת פסעו בשבילי ההוויה, בתחושה מהפנטת.. כשאישה עיגול עייפה, ישבה על גבר ריבוע - ממש כמו כיפה, הוא נתן לה משענת, היא נתנה לו צל וכך, הזמן המשיך להתגלגל.. גבר ריבוע, פסע בקווים ישרים ואישה עיגול חגה במעגלים וסיבובים, ולא תמיד היו הם מתוזמנים - צלע/מעגל, יש לא מעט הבדלים.. גבר ריבוע, דאג להדק פינות ואישה עיגול, אף לא ראתה זוויות, וכך אט אט, נפערו להם תהומות ישבו ודיברו - והחליטו לעגל פינות.. גבר ריבוע התלונן ואמר - אני זוכר בדיוק איך היית בעבר, אפילו עזרת לי לטפס על מדרגות והיום את עסוקה לך עם מליון חברות עגולות.. נעלבה אישה עיגול ובכתה ברוב תסכול, ודמעה עגולה נשרה, לזכר ימים של אחווה ימים שהיה לה, ממש עזר כנגדה.. הסתגר לו גבר ריבוע ומדד זוויות באופן קבוע, התגלגלה לה אישה עיגול ולא מצאה נפשה מרוב עומס ובלבול.. לפתע, צלצל בדלת שכן משושה ומיד הבחין שהמצב שם מאוד קשה, ומכיוון שהיה נשוי לאישה אליפסה, מיהר לפשר טרם פרוץ אפוקליפסה החליט וכך אמר: אני איש של פינות, עם שש זוויות ואשתי שתחיה, בין הנשים השמנות והאמינו לי - באמת לא קל כך לחיות אבל, במקום להקשית זוויות, ובמקום לרבע נשים עגלגלות החלטנו לאהוב את מה שיש - וגם עם זה ללמוד לחיות.. ומאז, בשיתוף אנחנו נהנים כך יחד היא מהשמנמנות ואני מהזויות.. התבוננו האחד בשני נבוכים- גבר ואישה, שני עולמות כה שונים והבינו שבד בבד אל מולן של מילים, יצטרכו גם לפעול ולהוכיח במעשים.. ומאז, בין מעגלים וזוויות חיים להם יחד אישה עיגול וגבר פינות וחרף לא מעט חילוקי הדעות, הם למדו לבנות ולהיבנות מתוך שני העולמות

נראה שמצאו את הקשת בענן -

משהו בין קשת העיגול לשוק של זוית

באמת שירה יפה.

רק חבל שהחיים זה לא שירה שאני אספר לך מה קורה בחיים האמיתיים?

יותר ממתאים-כבן האדם לבת חוה

ואני איש של פינות והיא של כל דבר בעיתו אני מכין הכל כי חכם השביל מההולך והיא יודעת שפתרון לכל ימצא וכן צר לי לספר שזה יש ממש קיים קבל עם ועדה ריך לדעת לקבל את יכותיו של השני את תבונתו וכוחו וחוכמתו וכבר כתבתי שאין חצי הריון (למדתי ממנה היא אחות) היא לא טיפשה ואין סיבה שתסבול מבן זוגה ואני לא טיפש ואין סיבה שאסבול מבת זוגי אין טיפשות בחיים משותפים אין מאבקי כוחות זה מיותר ומי שלא מבין זאת ברבנות יהיה מחר או שיחיה חיים עצובים זה לא בא ככה סתם צריך לדבר צריך להקשיב ללטף ולחייך כן גם שקשה גם שנראה שהעולם מתמוטט בסיס רעוע ניתן לשנות או ביחד או לחוד בסיס איתן הוא לאורך זמן ששום סערה לא תפילנו נכון זו איננה מערכה ראשונה שלנו מזה אני מעז לומר היה לא טוב בעבר? אל לנו משוך אותו לעתיד יש זוגיות אמיתית בחיים מעבר לקלישאות שגבר עושה כך וכך אשה זה ואחרת אין שיוויון ולא צריך להיות שיוויון צריך ביחד ואז אין חשיבות למשחקי כח העמדות פנים שקרים קטנים ושאר מרעין בישין לכן אלה גריי מה שהבאת כל כך מתאים

באמת שירה יפה.

רק חבל שהחיים זה לא שירה שאני אספר לך מה קורה בחיים האמיתיים?

ענבל יקירתי

בחיים האמיתיים אתיכולה לכוון אותם לאן שצריך באם יש לך פרטנר ואו למצוא את המתאים איך? אם תהיה לי את רשות הפורום והסכמתך אכתוב לך איך

ענבל ויוס...........

ראשית ענבל. החיים אינם שירה, את צודקת. ואני בחיים האלה קצת יותר זמן ממך לדעתי כך שאני יודעת קצת מה קורה בחיים האמיתיים. אבל - אפשר להכניס לחיים שירה אם רק רוצים ומוכנים להשקיע. ולך יוס, אני מפנה בשמחה את המקום ונותנת לך להמשיך מכאן ולכוון ולתת טיפים לשירת החיים הזוגית......

רות קיבלתי יבוצע עבור

האמת שזה נחמד לתת ללא תמורה להעניק ללא חשש ולשתף בחיי אמת החיים זה לא רק כסף תודה יוס

ואבקש לתקנך אלה

החיים הינם שירה לפעמים השיר עצוב ועום ולפעמים שמח הרצוי הוא השיר השחלוו הנארג מניסיון והמשאיר את הפזמון לשינוי כיוון כטנגו או ולס או סתם ריקוד מושחת וחושני

לא רוצה להתרגל יותר

קשה לי. לפעמים נימאס לי לשמוע אותו אומר לי שהוא אוהב אותי כי אני לא מרגישה ככה. והכי קשה זה בשבתות הבן אדם מכור לטלויזיה. שעות הוא יכול לצפות וכשאני מעירה לו הוא מתעצבן. מה לעשות כדי להוציא אותו מהמסך ?

לדבר ענבל לא להגיד לא להעיר

תשאלי אותו לא כשיש טלויזיה האם וא אוהב אותך מן הסתם התשובה תהיה כן בודאי וכו' שבי לידו או שכבי לידו ותסבירי לו בשקט מה מפריע לך כל כך צאו לטייל או לחברים או לבד יד ביד לחוף הים ודברו על הכל הטלויזיה זה רק סימפטום ולדבר בשקט ללא רגשות משתוללים בלי להפגע כמו אנשים בוגרים ביחד זה לא לוותר ולא להלחם אך גם ללמוד אחד את שני זוגיות אינה פירושה להעלים את האני שלי אלא למזג רצונות וצרכים קחי בחשבון שיכולה להפתח תיבת פנדורה אין לי די נקודות להתייחס להן פשוט שבו ודברו

זה לא פשוט

זה הרבה יותר מורכב. אני רחוקה להיות מושלמת בעצמי. אני ממש לא יודעת מה לכתוב מה לחשוב אני מבולבלת לא יודעת אם בא לי להשקיע במערכת הזו.משום מה אני מרחמת עליו שהוא בכלל יכול לסבול אותי לפעמים. ולפעמים בא לי להרוג אותו.. מה אומר אני אפילו לא מבינה מה שכתבתי. איזה בלבול....

ראשית בואי נעצור את הבלבול

בואי נעזוב אותו לרגע תתמדי בעצמך מה את רוצה מעצמך והאם מה שאת רוצה מעצמך הוא בר ביצוע לאחר מכן מה את רוצה שבן זוגך יביא לזוגיות באם לא נח לך כאן את יכולה לכתוב למייל שלי אך זו ההתחלה לברר עם עצמך את עצמך

נראה שמצאו את הקשת בענן -

משהו בין קשת העיגול לשוק של זוית

הקשת בענן

ולאחר גשם זלעפות נוקה האוויר ציפור צייצה ופרפר ריפרף והכל חשמש כפותיהם מפנים ולמעלה ברקיע בחיוך של קשת ליד הענן היא קצת מתביישת מהמטר מתייבשת ובשלל צבעים הסדורים אלעל משרה עלינו רגשות של על אהבה וחיבוק שתמיד נחוץ להמשכו של היום הבא

ראשית בואי נעצור את הבלבול

בואי נעזוב אותו לרגע תתמדי בעצמך מה את רוצה מעצמך והאם מה שאת רוצה מעצמך הוא בר ביצוע לאחר מכן מה את רוצה שבן זוגך יביא לזוגיות באם לא נח לך כאן את יכולה לכתוב למייל שלי אך זו ההתחלה לברר עם עצמך את עצמך

מבחינה אישית

אני במגמת התחזקות .אישית אני לא מוצאת את עצמי לא מאושרת אין לי עניין בשום דבר משעמם לי בחיים! שום דבר לא מרגש אותי. בא לי משהו אחר שיהיה עניין התלהבות. אבל כלום הכל אותו דבר לא משתנה שום דבר. ומצד שני אולי ככה זה בחיים? תודה שאתה מקשיב ואם יש למישהו עצה אשמח לשמוע..

התחזקות מקצועית התבלבלתי...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר