שלום..בת 27 בלי בן זוג

עדיין לא מצאתי את הבחור,עדיין בתולה, אני מיואשת מעיניין הזוגיות, ואני לא יודעת אם אני יתחתן,חיצונית אני ניראית טוב,אף פעם לא מצאתי את עצמי עם בחור,למרות שאני די מעוניינת , למישהו יש עצה

ניסית כבר טיפול/אימון/סדנה?

את מצחיקה אותי באמת

בגיל 33 החלטתי להתחתן בגיל 34 כבר הייתי בתהליך גירושין בגיל 40 אני גרושה אם חד הורית עם משמורת מלאה על ילד מדהים זהו הסיפור אומר לך מה שהוא ? וכן אני לבד אז מה ? מה קרה מי נושך ? ואם לא מצאת בן זוג מה זה אומר עלייך? את יכולה לבד גם כן זוגיות זה לא פתרון אם את העבודה המכינה לפני הזוגיות לא עשית הכוונה מבחינה נפשית עבדת מול פסיכולוג ? הלכת לסדנאות של זוגיות ? או בכלל סדנאות ? רק שתדעי שהיום המגמה היא להביא ללא בן זוג הרוב מתגרשים אז מה את לבד מה בוער ? לכי לחפש שידוכים באינטרנט יש המון אתרי הכרויות תנסי צאי מעצמך מקווה שעזרתי לך

אין יאוש.חייכי לעולם והוא יחייך אלייך

שום דבר לא מאוחר.. הכול מלמעלה חשבי טוב

בישנות

אם את כל כך נחמדה אז מה הבעיה? לי נראה על פניו כי את צריכה לצאת מתוך הקופסה להיות יותר חברותית. אולי את משדרת מחסום. בכל מקרה הזמן יעשה את שלו ההצלחה תגיע. (לי נראה כי את צוחקת ו/או צוחק.

היי

בוקר טוב לך שמי דנה בת 22 זה לא בושה אני מאמינה שבקרוב תכירי את אהוב ליבך ואם את עדין בתולה את דתיה אם בא לך לדבר ולהיות ידידות אשמח שלך דנה

אל ייאוש

גבירתי אל ייאוש כל גבר בר כיבוש זקוקה את לריגוש בכדי להיות ברת כיבוש בתולה זה לא מחלה לגבר סיבה טובה להתחלה לבטח נקיה ללא מחלה וכל גבר מאחל לעצמו כזו התחלה תהיא את עצמך ואל תישתני עוד השנה בעזרת האל תיתחתני החיים מלאים בהפתעות חרף האכזבות יבואו ימיי האהבות

רוצה לעזור לך

קראתי הודעות שלך בפורומים שכנים ואני רוצה לעזור. השארתי כאן הודעה וכנראה שנמחקה ע"י הצנזורה. צרי איתי קשר במיילmosheron@walla.co.il ואנסה לתת לך כיוון ודרך שבת שלום

מציעה לך את בעלי אחריו כבר לא תחלמי על זוגיות ונישואין ולא תרגישי מתוסכלת

בעלי מחפש בחורה בגילך למטרה רצינית, אם את מעוניינת עוד שנה יהיה גרוש כדי לך, אם תנשאי לו תביני שאת חלמת. מותר לחלום.

תשובה בשני מישורים

המישור הראשון: אל תתייאשי, העובדה שאת בת 27 אינה אומרת כלום, זה לא שאנחנו בשנות ה-70-80, אז בחורות עד גיל 20 היו צריכות להיות עם חבר צמוד וגג עד 23 להתחתן ולהיות כבר עם 2 ילדים דברים קורים ברגע הנכון לכי תדעי מי יחלוף על פנייך מחר/שבוע הבא/חודש מהיום אפשר לשאול האם את יוצאת עם חברות / חברים ולאן כי בתי קפה לא ממש נחשב. יש גם אתרי היכרויות, שם אפשר להיות היוזמת ולא רק לחכות להזמנה ויש גם את קווי הטלפון של ההכרויות. יש עוד דברים ,אבל אני משער שכבר בדקת חלק. בהצלחה. המישור השני: היי מירי נעים להכיר אני עדי ניתן ליצור איתי קשר דרך המייל ovadu@walla.co.il

בעלי מחפש בחורה בגילך למטרה רצינית, אם את מעוניינת עוד שנה יהיה גרוש כדי לך, אם תנשאי לו תביני שאת חלמת. מותר לחלום.

למה להיות רעה סיגל

לא כל זוגיות דינה להסתיים ברע.

שלום..בת 27 בלי בן זוג

עדיין לא מצאתי את הבחור,עדיין בתולה, אני מיואשת מעיניין הזוגיות, ואני לא יודעת אם אני יתחתן,חיצונית אני ניראית טוב,אף פעם לא מצאתי את עצמי עם בחור,למרות שאני די מעוניינת , למישהו יש עצה

------ הי -----

שלחתי לך מאיל. לא יכולתי לשים את הלינק בתגובה בפורום כי זה נחשב לפירסום וכנראה היו מוחקים את זה. בהצלחה.

אין צורך להתייאש...

היי מירי אני בת 29 ויש לי הרבה חברות שגם באותו מצב שלך...אין לך מה לדאוג זה יגיע מתי שהכי לא תצפי... אם את צריכה חיזוקים תמיד תוכלי לשלוח לי מייל-dmshiha@walla.co.il תוכלי לצאת לבלות איתנו בכייף...

די כבר עם הכינוי "בעל"

א לאף אחד אין בעלות על אף אחת. ב אם זה מלשון בעילה........ אני מת לשמוע את הראשונה שתכנה את האיש שלה בכינוי - דפקן... אגב אני נשוי (לא משנה אם באושר ובטח שלא בעושר) ולא מרשה לאישתי לכנות אותי בעל. שיהיה לך רק טוב אמוץ

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר