זוגיות במשבר , עזרה בבקשה

הבעיה שלי מורכבת מאוד ומתחילה כנראה לפני שנים. את אשתי הכרתי במקום העבודה וזוהי מערכת היחסים הראשונה שלי ואולי זו הסיבה לכל הטלטלות. אני נשוי כבר 7שנים + 2 ילדים קטנים . בדרך לנישואין עשיתי הרבה טעויות רבות בעקבות חוסר ניסיון בנושא פרגון ומתנות ( ימי הולדת מתנת אירוסין ועוד , ממש לא בגידות ). הסקס לא הכי טוב , הבעיה אצלי בשפיכה מהירה התחלתי טיפול לפני שנים והפסקתי אותו בגלל הריון ובגלל חוסר שיתוף פעולה של אשתי ומאז העניינים רק הסתבכו. אשתי לא אוהבת את המשפחה שלי וגם הם לוקים בחסר במה שקשור לפרגון ומתנות כולל לנכדים ( משפחה לא חמה במיוחד , גם הבית לא הכי נקי ) לפני 3 שנים בערך התחלנו משבר אמיתי אני הייתי שקוע בעבודתי התובענית ולא הייתי עזר בבית ( למרות שעד היום עשיתי כברת דרך ארוכה שכמובן לא מספיקה לאשתי ) ועוד בעיות נוספות שקשורות לדרך חיים בה גדלתי .התחלנו טיפול זוגי לפני שנה לא סיימנו אותו ( בגלל אשתי ) ואז דברים נכנסו למסלול די טוב יחסית לשנים האחרונות עם מעידות קטנות.לפני שבועיים הורי לא הגיעו ליום הולדת של הבן שלי וגם המתנה שהם שלחו לא הייתה הכי מכובדת ואז שוב הכול התפרץ לדעת אשתי אני לא מפסיק את הזלזול של הורי במשפחה ובילדים ( אני לא יכול להתנגח כי אם הגיע לגירושין תישאר לי רק משפחה) לטענותיה בחיים לא אהבה אותי גם כשהתחתנה איתי היא בחורה מאוד יפה ( היא הייתה בהרבה מערכות יחסים לפני )ולא צריכה לכבול את החיים אלי בגלל הילדים, בחיים לא הייתה זוגיות והיא רוצה זוגיות אחרת.אני מבחינתי אוהב אותה מאוד למרות שספגתי הרבה . מה עושים כדי לתקן את היחסים האלו ולהימנע מגירושין ?? בבקשה תעזרו לי !!!

תקשיב אדון תמים!!!!!!!

אתה חייב קודם כל להיות גבר אשתך לפי דבריך לא הפסיקה את המערכות שהיו לה היא בטוח במערכת יחסים אם מישהו ותשמע זה לא משנה אם תתגרש או לא הורים זה לא חממה או מקלט שגבר צריך לחשוב שהוא יברח לשם במקרה גירושין אתה חייב להיות ג-ב-ר או קיי התחתנת בלי אהבה למה המשכת ? למה עשית ילדים שיסבלו? אתה חייב לשים עליך מכנסים עכשיו יעני להיות גבר תיהיה גבר תשים דברים כמו שצריך במקום , תלך לרופא המשפחה ללא ידיעתה קח מירשם לוויאגרה יאללה ואל תישן מהר תתפל בבעיה , * הודעה נערכה *

אתה במשבר רציני ביותר

ברור שהכל מתחיל מאישתך והחלק הקטן הוא אצלך לדבריך כמובן. אם יועץ לא עזר לך לכם לייתר דיוק , היא שיתוף הפעולה ממנה גרם לך להפסיק טיפולים , מה שיעזור לך היום זה לפני גרושין לשבת ולדבר איתה לבד . תשאל אותה אם אתה תתקן את המחסור שהיה לה בעבר מחוסר יחס חום אהבה פירגון ? האם היא תסכים להיות איתך שותפה ולשקם את החיים . אם תראה תשובה קרירה מצידה , תחתוך אחי הכי מהר . ילדים יגדלו איתך או בלעדיך . עם אישה כזו גם אלוהים לא יעזור לך .עם התנהגות כמו שלך בטח לא תעזור לעצמך . תעלה בפניה אפשרות של גירושים .

תקשיב אדון תמים!!!!!!!

אתה חייב קודם כל להיות גבר אשתך לפי דבריך לא הפסיקה את המערכות שהיו לה היא בטוח במערכת יחסים אם מישהו ותשמע זה לא משנה אם תתגרש או לא הורים זה לא חממה או מקלט שגבר צריך לחשוב שהוא יברח לשם במקרה גירושין אתה חייב להיות ג-ב-ר או קיי התחתנת בלי אהבה למה המשכת ? למה עשית ילדים שיסבלו? אתה חייב לשים עליך מכנסים עכשיו יעני להיות גבר תיהיה גבר תשים דברים כמו שצריך במקום , תלך לרופא המשפחה ללא ידיעתה קח מירשם לוויאגרה יאללה ואל תישן מהר תתפל בבעיה , * הודעה נערכה *

שיבס, הקשב היטב.........

את הביטויים האלה של שרמוטה וכל הדומים להם תשמור למקומות אחרים. אנשים נכנסים לכאן לשמוע ולהשמיע. וכדאי שתיישם בפורום הזה את הביטוי "דברי חכמים בנחת נשמעים" ולא - אני אמחק תגובות בלי קשר לתכנן.

דברי חכמים בנחת נשמעים אבל לא תמיד מובנים ,או קיי אשתדל לעדן את מילותי הקיצוניות ,סורייי

לא הבנת ?

אני בעד הגישה של אלה .... צורת ההתבטאות שלך הייתה מתחת לכל ביקורת ......

הבעיה שלי מורכבת מאוד ומתחילה כנראה לפני שנים. את אשתי הכרתי במקום העבודה וזוהי מערכת היחסים הראשונה שלי ואולי זו הסיבה לכל הטלטלות. אני נשוי כבר 7שנים + 2 ילדים קטנים . בדרך לנישואין עשיתי הרבה טעויות רבות בעקבות חוסר ניסיון בנושא פרגון ומתנות ( ימי הולדת מתנת אירוסין ועוד , ממש לא בגידות ). הסקס לא הכי טוב , הבעיה אצלי בשפיכה מהירה התחלתי טיפול לפני שנים והפסקתי אותו בגלל הריון ובגלל חוסר שיתוף פעולה של אשתי ומאז העניינים רק הסתבכו. אשתי לא אוהבת את המשפחה שלי וגם הם לוקים בחסר במה שקשור לפרגון ומתנות כולל לנכדים ( משפחה לא חמה במיוחד , גם הבית לא הכי נקי ) לפני 3 שנים בערך התחלנו משבר אמיתי אני הייתי שקוע בעבודתי התובענית ולא הייתי עזר בבית ( למרות שעד היום עשיתי כברת דרך ארוכה שכמובן לא מספיקה לאשתי ) ועוד בעיות נוספות שקשורות לדרך חיים בה גדלתי .התחלנו טיפול זוגי לפני שנה לא סיימנו אותו ( בגלל אשתי ) ואז דברים נכנסו למסלול די טוב יחסית לשנים האחרונות עם מעידות קטנות.לפני שבועיים הורי לא הגיעו ליום הולדת של הבן שלי וגם המתנה שהם שלחו לא הייתה הכי מכובדת ואז שוב הכול התפרץ לדעת אשתי אני לא מפסיק את הזלזול של הורי במשפחה ובילדים ( אני לא יכול להתנגח כי אם הגיע לגירושין תישאר לי רק משפחה) לטענותיה בחיים לא אהבה אותי גם כשהתחתנה איתי היא בחורה מאוד יפה ( היא הייתה בהרבה מערכות יחסים לפני )ולא צריכה לכבול את החיים אלי בגלל הילדים, בחיים לא הייתה זוגיות והיא רוצה זוגיות אחרת.אני מבחינתי אוהב אותה מאוד למרות שספגתי הרבה . מה עושים כדי לתקן את היחסים האלו ולהימנע מגירושין ?? בבקשה תעזרו לי !!!

מוקש בבית צריך לפרק ולא לפוצץ.אתה,השתדל להיות חכם ולא צודק-נחמד ומפרגן

הגיע הזמן להפסיק לרחם על עצמך

תתעורר, בשביל טנגו צריך 2, ואם אשתך לא לוקחת ברצינות את נושא הטיפול ביניכם, אז לא צריך, הייתי עוזבת את הבית לתקופה מסויימת לעשות חושבים, לילדים בבית שיש מריבות לא נעים וחוסר הביטחון שלהם גדל. אולי מבחוץ תוכלו לעבוד על שיפור הזוגיות ביניכם...

שיבס, הקשב היטב.........

את הביטויים האלה של שרמוטה וכל הדומים להם תשמור למקומות אחרים. אנשים נכנסים לכאן לשמוע ולהשמיע. וכדאי שתיישם בפורום הזה את הביטוי "דברי חכמים בנחת נשמעים" ולא - אני אמחק תגובות בלי קשר לתכנן.

מה מונע ממך למחוק את התגובה הלא ראוייה הזאת בעיני זה מתבקש מיידית

לא הבנת ?

אני בעד הגישה של אלה .... צורת ההתבטאות שלך הייתה מתחת לכל ביקורת ......

לפעמים פה ושם מילה קיצונית מחדדת!!!את המסר , או קיי התנצלתי

הי אבי

נראה שבמערכת היחסים בניהם שניכם חושבים כרגע שהיא יותר טובה ממך. אני חושבת שאתה התחלת לחשוב כך, ולימדת אותה למצוא בך פגמים. היא יותר יפה, יש לה יותר נסיון, והיא למדה למצוא פגמים בך במשפחה שלך, ואולי להפיל על זה את האשמה. אין אשמה בנישואין. יש אחריות. היא היתה אחראית לכך שהתחתנה(לפי דבריה) בלי אהבה. כרגע אתם יחד ויש ילדים ומשפחה .זה לא משחק ילדים. לכו לטיפול ברצינות הפעם, כשני אנשים שווים (אף אחד לא מושלם) יש לכם אחריות שזה יצליח או לפחות תדעו שניסיתם הכל. תפסיק להתנצל כל הזמן. זה לא משנה מה ההורים שלך הביאו לילד. הם עושים הכי טוב שהם יכולים. אתה מלמד אנשים איך להתנהג אליך...אם כל הזמן תרגיש שפישלת- בסוף גם אחרים ירגישו כך כלפיך. תעשה הכי טוב שאתה יכול באותו רגע ותהיה שלם, ותהיה פתוח להגדיל את האחריות. רק בלי אשמה!

לפעמים פה ושם מילה קיצונית מחדדת!!!את המסר , או קיי התנצלתי

----- שיבס רגיל ----

יש הבדל בין להשתמש במילה קיצונית לבין הוצאת לשון הרע. נקטת גם בזה וגם בזה. להזכירך, לשון הרע זה ממש חטא. מילה קיצונית שנועדה לחדד את המסר זה מקובל. יתב אם תמנע מלשון הרע ואף תבקש מיוזמתך למחוק את ההודעות מסוג זה.

אנשים.........

המסר הועבר ואני מקווה שהופנם. אין טעם להמשיך ולפתח שרשור בתוך שרשור בנושא תרבות הדיבור. נעצור כאן. הודעות שתועלנה באופן פוגע בלי קשר למטרתן הטובה יימחקו. ובכך יבוא ציון לגואל ושמחה לישראל ודי להטפות ודי לחכימא ברמיזא ודי.........
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר