פרידה מבן זוג אחרי 3 שנים יחד

יצאתי עם בחור 3 שנים אני בת 33 הוא בן 43 . נפרדנו מפני שהוא היה במצב רוח לא טוב, על כל דבר צעק והתעצבן והשיא היה ביום שבת. אני נוהגת להסתכל בפלאפון שלו בשיחות יוצאות ונכנסוות כי כבר תפשתי אותו 3 פעמים עם הודעות מבחורוות שהוא תכנן או שכב איתן ונורא נפגעתי והוא הצטער ואמר שנגמר וכו' אז אני מסתכלת בפלאפוןומאמינה לו חלקית. אז יום שבת הוא התעצבן שהסתכלתי, אומר שאני יותר גרועה מגרושתו, 'תניחי לי' ועוד דיבור מה זה מעליב ופוגע ממש נפגעתי עד עמקי נשמתי, ובכל התקופה הרעה שהוא עבר עזרתי לו לחפש עבודה, עודדתי אותו ללמוד קורס עיסוי אני ממש מובילה אותו קדימה ונותנת לו ביטחון ובסוף אני הנודניקית והחטטנית ומה בסך הכל עשיתי? אמרתי לו שעל ראש הגנב בוער הכובע, הוא יודע שהוא יכול להסתכל בפלאפון שלי בלי בעיה אז מה יש לו להסתיר? בקיצור הוא נפרד ממני- כל ההתנהגות שלו מאוד מאוד פגעה בי, לא התקשרתי אליו היום ואני גם לא מתכוונת והוא גם לא התקשר אלי ונראה לי שזה נגמר בינינו. אני רווקה והוא גרוש עם 2 בנות. אני רוצה לדעת איך אני מתגברת על הפרידה ולא בוכה כל הזמן שאני לבד כאן בבית ועולים לי הזכרונות וגם ההתנהגות שלו שנורא נפגעתי, אין לכם מושג עד כמה

נותנת לזמן........

לעשות את שלו. אל תתרגשי מכך שאת בוכה ומתגעגעת, בכל זאת 3 שנים זה זמן. אבל עדיף לך כך ממה שאת מתארת. כל התיאור שלך משדר חוסר אמון בסיסי ביניכם. לבדוק את הפלאפון שלו זה ביטוי לחוסר אמון ולא משנה שהוא יכול להסתכל בפלאפון שלך בלי בעיה. זו חדירה לפרטיות בלי קשר למה יש או אין לו להסתיר. העובדה שאת מרגישה צורך לבדוק אותו מעידה על כך שאין לך בטחון בו ואין לך אמון בו. ובלי זה אי אפשר לבסס מערכת יחסים. לא נפרדים בגלל מצב רוח לא טוב, נפרדים מכיוון שמערכת בה אין אמון ואין בטחון בין בני הזוג פשוט אינה יכולה לעבוד.

---- היי ליזה -----

תשאלי את עצמך איזה עתיד את מאחלת לעצמך. ואז תבחני האם הוא יכול היה למלא פונקציה בעתיד הזה. אני מנחש שלא. ואם זה אכן כך תברכי את ברכת הגומל. ובלב שלם תצאי אל העתיד המאיוחל, תשיגי אותו לעצמך. --------- מגיע לך ---------

לליזה,צרי קשר למייל שלי ואחזור אלייך עם הכוונה,

שלחתי לך מייל...

היי ליז. שלחתי לך מייל..קיבלת ?

מליז

היי דורון. קיבלתי את המייל שלך אבל אני מחפשת מישהו רציני, להתחתן חסר לי בן זוג יציב וילדים...תודה בכל אופן, ליז

לליזה,צרי קשר למייל שלי ואחזור אלייך עם הכוונה,

מה המייל שלך?

יצאתי עם בחור 3 שנים אני בת 33 הוא בן 43 . נפרדנו מפני שהוא היה במצב רוח לא טוב, על כל דבר צעק והתעצבן והשיא היה ביום שבת. אני נוהגת להסתכל בפלאפון שלו בשיחות יוצאות ונכנסוות כי כבר תפשתי אותו 3 פעמים עם הודעות מבחורוות שהוא תכנן או שכב איתן ונורא נפגעתי והוא הצטער ואמר שנגמר וכו' אז אני מסתכלת בפלאפוןומאמינה לו חלקית. אז יום שבת הוא התעצבן שהסתכלתי, אומר שאני יותר גרועה מגרושתו, 'תניחי לי' ועוד דיבור מה זה מעליב ופוגע ממש נפגעתי עד עמקי נשמתי, ובכל התקופה הרעה שהוא עבר עזרתי לו לחפש עבודה, עודדתי אותו ללמוד קורס עיסוי אני ממש מובילה אותו קדימה ונותנת לו ביטחון ובסוף אני הנודניקית והחטטנית ומה בסך הכל עשיתי? אמרתי לו שעל ראש הגנב בוער הכובע, הוא יודע שהוא יכול להסתכל בפלאפון שלי בלי בעיה אז מה יש לו להסתיר? בקיצור הוא נפרד ממני- כל ההתנהגות שלו מאוד מאוד פגעה בי, לא התקשרתי אליו היום ואני גם לא מתכוונת והוא גם לא התקשר אלי ונראה לי שזה נגמר בינינו. אני רווקה והוא גרוש עם 2 בנות. אני רוצה לדעת איך אני מתגברת על הפרידה ולא בוכה כל הזמן שאני לבד כאן בבית ועולים לי הזכרונות וגם ההתנהגות שלו שנורא נפגעתי, אין לכם מושג עד כמה

מאוד פשוט

אומר לך איך אני נוהגת וזה עושה לי את החיים קלים מאוד. יתכן שמא שטוב בעבורי לא טוב לך אבל מודה שזה הדבר הכי טוב בעבורי. גבר שאני חשה שאינו ראוי לי אזי אני מוותרת עליו בקלות. אם הגבר שהיה איתך חפץ באחרות ולא הסתפק בך אזי אין הוא ראוי לך . עם גישה כזאת מאוד קל להתגבר על הכאב הכרוך בפרידה

תגובה לעניין

תוכן אמיתי ומוצק! אמצי אותו.

שלחת אותו ללמוד עיסוי ויש לך עדין טענות אליו ח ח ח ח ח ח ח ח תמכרי את הבדיחה הזאת ליצפאן

כנראה שזה נכון 

הכל יהיה בסדר. זו רק תקופה. הוא כנראה עובר תקופה לא טובה ולדעתי, כל עוד הריב אינו עקרוני, החזרה תהיה במהרה.

תחזרי לעדכן יקירה.

עם הזמן תרגישי טוב יותר.

חבר'ה...

נגמרה כבר מלחמת לבנון......

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר