גרושה בדיכאון

אני בת 26 התגרשתי לאחר שנה וחצי נישואין. אני ממש בדיכאון אני מחברה שמרנית.עשיתי טעות גדולה כשהתחתנתי דבר ראשון הוא היה מבוגר ממני בשנים רבות....דבר שני כלל אינו חושב שצריך לעזור לאישה כלכלית רק שהאישה צריכה לעזור תמיד.....אינו חושב שצריך לספק אישה מינית.....מבחינתו רק אני אשמה במצב ובכלל אני מכוערת ולא רוצה אותי.....תמיד זלזל בי והתעלה מעליי למרות שאני יותר מלומדת ממנו......כנל עם חובות שאין לו שום כוונה לטפל בהם......למזלי נמלטתי מהנישואים ללא ילדים.....בחברה שלנו לא מתחתנים עם גרושות אפילו אם הן ללא ילדים....אלא אם היא יפה או עשירה....ואני רק נראית סביר ללא כסף.....אני חושבת שהיתי יותר מידי טובה כלפי בעלי ....תמיד היתי מוכנה לעזור לו...ולנסות לתמוך בו כספית רגשית .....וכנראה זה גרם לו לזלזל בי עוד יותר.... לא בא לי להשאר בודדה ...כשרוב בנות גילי מקימות משפחה.....יש להן בעל ולפחות ילד אחד....ולעיתים השני בדרך....מרגישה שאכזבתי את אימי כי לא הקשבתי לה כשאמרה לי לא להתחתן עם הבחור....הוא היה מאוד אדיש אליי גם כשהיתי חברה שלו....ומעולם לא התגעגע אליי....אני זאת שהיתי מתקשרת אליו ורוצה לראות אותו....אני חושבת לעצמי איך יכולתי להתחתן עם אחד אדיש כזה....אולי בגלל שהיתי חסרת בטחון עצמי ...אז רציתי להתחתן כמו כולם ולא ראיתי את נורות האזהרה בדרך. הבנאדם לא החל לבנות בית ממרומי גילו נפסל לו הרישיון נהיגה ולא מתכוון לחדש אותה בטענה שאין כסף אך כן ממשיך לנהוג בסיכון.....אלוהים ישמור!!!! בתומי חשבתי שדיבורים יעזרו.....בקיצור אני בדיכאון....לעיתים אני חושבת שאני אשמה בגירושים....שאולי הייתי צריכה להמשיך לסבול איתו עוד קצת בתקווה שעם הזמן נסתדר...עד כה לא שמעתי איש מהיישוב מדבר עליי רעות...אבל מצד שני אני חושבת איך התחתנתי עם אחד כזה והרסתי לעצמי את החיים?.ולהשאר בודדה מגיל 26 זה קשה.....

לדעתי את טועה

יש ובהחלט הזדמנויות * הודעה נערכה *

רגע.....לאט......לאט.....

הרגעי לרגע, קחי אויר, נכון קשה, מתסכל, מאכזב... אבל................ יהיה טוב

הייייי ריגשת אותי מאד

תגידי נשמה ? היית מעונינת להכיר חילוני,בן 28 בחור פצצה עבודה טובה יש, בית יש, כבוד לאשה יש, רק חילוני לא מאד מאד שומר כשרות , שומר מסרות מה שנקרא ,תחשבי טוב אם כן תעדכני אותי בבקשה,ולא צריך דיכאון ,זה לא סוף העולם טועים ומתקנים גם אצלכם שמעתי שיש מצבים שלא מאד מאד מקפידים חבל את נשמעת ממש נהדרת וחבל מאמי החיים מאד מאד מרגשים ויפים נצלי אותם מהר כי כל יום שעובר אינו חוזר ולא חייבים להיות פלס אם את מבינה אותי יהיה טוב נשמה

תגובה

היי תודה על התמיכה דבר ראשון אמרת שמתחתנים עם גרושות....מי שמתחתן זה רק אלמנים וגרושים. לא שיש לי בעיה עם זה....כל עוד יש ביננו כימיה ואהבה....ואין ילדים לצד השני....דבר שני לא רוצה להתחתן בשידוך ...בעלי לא התחתן איתי בשידוך לכאורה מרצון אז מה יקרה אם אתחתן בשידוך??. חוץ מזה גם אצלנו לא מתחתנים בשידוך מזמן.....מעטים בודדים....

לאוו דווקא אלמנים וגרושות נשמה , את צריכה לפרוץ ק-צ-ת את המסגרות שלך בגיל שלך יש גם רווקים

שלא ממש יהיה איכפת להם אם את גרושה כמו כן ובמיוחד שאין לך ילדים זה מאד מגביר את הסיכוי להצלחה מירבית ולאוו דווקא אצל גרושים ואלמנים

גרושה בדיכאון

אני בת 26 התגרשתי לאחר שנה וחצי נישואין. אני ממש בדיכאון אני מחברה שמרנית.עשיתי טעות גדולה כשהתחתנתי דבר ראשון הוא היה מבוגר ממני בשנים רבות....דבר שני כלל אינו חושב שצריך לעזור לאישה כלכלית רק שהאישה צריכה לעזור תמיד.....אינו חושב שצריך לספק אישה מינית.....מבחינתו רק אני אשמה במצב ובכלל אני מכוערת ולא רוצה אותי.....תמיד זלזל בי והתעלה מעליי למרות שאני יותר מלומדת ממנו......כנל עם חובות שאין לו שום כוונה לטפל בהם......למזלי נמלטתי מהנישואים ללא ילדים.....בחברה שלנו לא מתחתנים עם גרושות אפילו אם הן ללא ילדים....אלא אם היא יפה או עשירה....ואני רק נראית סביר ללא כסף.....אני חושבת שהיתי יותר מידי טובה כלפי בעלי ....תמיד היתי מוכנה לעזור לו...ולנסות לתמוך בו כספית רגשית .....וכנראה זה גרם לו לזלזל בי עוד יותר.... לא בא לי להשאר בודדה ...כשרוב בנות גילי מקימות משפחה.....יש להן בעל ולפחות ילד אחד....ולעיתים השני בדרך....מרגישה שאכזבתי את אימי כי לא הקשבתי לה כשאמרה לי לא להתחתן עם הבחור....הוא היה מאוד אדיש אליי גם כשהיתי חברה שלו....ומעולם לא התגעגע אליי....אני זאת שהיתי מתקשרת אליו ורוצה לראות אותו....אני חושבת לעצמי איך יכולתי להתחתן עם אחד אדיש כזה....אולי בגלל שהיתי חסרת בטחון עצמי ...אז רציתי להתחתן כמו כולם ולא ראיתי את נורות האזהרה בדרך. הבנאדם לא החל לבנות בית ממרומי גילו נפסל לו הרישיון נהיגה ולא מתכוון לחדש אותה בטענה שאין כסף אך כן ממשיך לנהוג בסיכון.....אלוהים ישמור!!!! בתומי חשבתי שדיבורים יעזרו.....בקיצור אני בדיכאון....לעיתים אני חושבת שאני אשמה בגירושים....שאולי הייתי צריכה להמשיך לסבול איתו עוד קצת בתקווה שעם הזמן נסתדר...עד כה לא שמעתי איש מהיישוב מדבר עליי רעות...אבל מצד שני אני חושבת איך התחתנתי עם אחד כזה והרסתי לעצמי את החיים?.ולהשאר בודדה מגיל 26 זה קשה.....

יצאת מזה בסדר גמור, למה את בדכאון?

פרט אולי לתגובה של החברה שבה את נמצאת, בסה"כ יצאת מהסיפור הזה הרבה יותר טוב מאשר רוב הזוגות. אין לך התחייבויות, אין לך ילדים, את עדיין צעירה וכל החיים לפניך. למדת מהנסיון ומנעת מצב שבו הרבה מאוד זוגות נמצאים: חתונה מהסיבות הלא נכונות, ועם ילדים שמקשים מאוד על ההחלטה. שוב, גירושין זו לא מילה גסה, ולא עשית שום דבר רע שאת צריכה להתנצל עליו. תמשיכי בחייך. דני

לא נורא

לכל סיר יש מיכסה את עוד תקבלי בעל הגון וישר רק עניין של זמן

אם במקרה את מחפשת אהוב ישן...

היי, קראתי את ההודעה המרגשת שלך. אם את מחפשת אהבה ישנה וטובה, שהייתה לפני הגבר ממנו התגרשת. מישהו שאולי חשבת עליו אבל לא העזת לגשת בגלל ביטחון עצמי או מסיבה אחרת אנחנו נשמח לעזור לך ולחפש אותו- איפה הוא היום, מה הוא עושה, ואולי יהיה גם חיבור. מדובר על סדרה דוקומנטרית חדשה לערוץ 2, שמחפשת אנשים שהתנתקו מאנשים בעברם ואנחנו מסייעים להם למצוא אותם. צרי קשר: דפנה- 0508718668 מאיר- 0524868998

לגרושה בדכאון - תגובה מגרוש

את לא צריכה להרגיש אשמה; קשר זוגי אמור להתנהל בהרמוניה או לפחות בהרמוניה יחסית; לא צריך להיכנס לחובות, ואם נמצאים בהם צריך לטפל בזה; בטח שצריך לטפל בבעית הרשיון של הגרוש שלך באופן שהחוק דורש; את נשמעת לי אשה עם מודעות למה טוב ומה לא טוב; אל תתני ל-"רגשות האשם" להוביל אותך למקומות לא טובים; את צריכה להיות בן אדם מאושר ושמח, עם בעל אוהב מחזר ומספק; אם הוא לא כזה, אז טוב שהתגרש; את צעירה מאוד יחסית לגיל שנשים מתחתנות כיום ובטוח תוכלי למצוא מישהו מתאים; תלכי עם הראש למעלה ותגידי - "אני שווה" ואני אמצא מישהו שיהיה שווה אותי ויהנה מטובי !
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר