גרושה בדיכאון

אני בת 26 התגרשתי לאחר שנה וחצי נישואין. אני ממש בדיכאון אני מחברה שמרנית.עשיתי טעות גדולה כשהתחתנתי דבר ראשון הוא היה מבוגר ממני בשנים רבות....דבר שני כלל אינו חושב שצריך לעזור לאישה כלכלית רק שהאישה צריכה לעזור תמיד.....אינו חושב שצריך לספק אישה מינית.....מבחינתו רק אני אשמה במצב ובכלל אני מכוערת ולא רוצה אותי.....תמיד זלזל בי והתעלה מעליי למרות שאני יותר מלומדת ממנו......כנל עם חובות שאין לו שום כוונה לטפל בהם......למזלי נמלטתי מהנישואים ללא ילדים.....בחברה שלנו לא מתחתנים עם גרושות אפילו אם הן ללא ילדים....אלא אם היא יפה או עשירה....ואני רק נראית סביר ללא כסף.....אני חושבת שהיתי יותר מידי טובה כלפי בעלי ....תמיד היתי מוכנה לעזור לו...ולנסות לתמוך בו כספית רגשית .....וכנראה זה גרם לו לזלזל בי עוד יותר.... לא בא לי להשאר בודדה ...כשרוב בנות גילי מקימות משפחה.....יש להן בעל ולפחות ילד אחד....ולעיתים השני בדרך....מרגישה שאכזבתי את אימי כי לא הקשבתי לה כשאמרה לי לא להתחתן עם הבחור....הוא היה מאוד אדיש אליי גם כשהיתי חברה שלו....ומעולם לא התגעגע אליי....אני זאת שהיתי מתקשרת אליו ורוצה לראות אותו....אני חושבת לעצמי איך יכולתי להתחתן עם אחד אדיש כזה....אולי בגלל שהיתי חסרת בטחון עצמי ...אז רציתי להתחתן כמו כולם ולא ראיתי את נורות האזהרה בדרך. הבנאדם לא החל לבנות בית ממרומי גילו נפסל לו הרישיון נהיגה ולא מתכוון לחדש אותה בטענה שאין כסף אך כן ממשיך לנהוג בסיכון.....אלוהים ישמור!!!! בתומי חשבתי שדיבורים יעזרו.....בקיצור אני בדיכאון....לעיתים אני חושבת שאני אשמה בגירושים....שאולי הייתי צריכה להמשיך לסבול איתו עוד קצת בתקווה שעם הזמן נסתדר...עד כה לא שמעתי איש מהיישוב מדבר עליי רעות...אבל מצד שני אני חושבת איך התחתנתי עם אחד כזה והרסתי לעצמי את החיים?.ולהשאר בודדה מגיל 26 זה קשה.....

חמדתי ...

"לא בוכים על חלב שנשפך". אז עשית טעות ... אז מה ??? כמה מאיתנו עושים טעויות ? החוכמה היא ללמוד מטעויות ולא לחזור עליהם. האם יעזור לך שתמשיכי "להכות על חטא" ? מובטח לך שלמקומות טובים זה לא יוביל אותך.... רק למקומות מאד עמוקים וחשוכים. עכשיו תשני פאזה במח ותתחילי לחשוב "מה אני כן יכולה לעשות עבורי"? מה האופציות שעומדות בפניי? איך אני מקדמת את עצמי ועושה בשבילי? אני יודעת שבחברות שמרניות נוהגים להתיעץ עם הרב נכון ?! ואני יודעת שגם בחברות שמרניות מתחתנים עם גרושות. גיסי בחור דתי (כיפה סרוגה) התגרש עם 2 ילדים ונישא מחדש לגרושה + ילדה. היום הם חובקים יחדיו בן חמוד. וכל זה נעשה בשידוך של שדכן דתי. אז עדיין אין מה לומר נואש אלא להתחיל לפעול . בהצלחה

תגובה

היי תודה על התמיכה דבר ראשון אמרת שמתחתנים עם גרושות....מי שמתחתן זה רק אלמנים וגרושים. לא שיש לי בעיה עם זה....כל עוד יש ביננו כימיה ואהבה....ואין ילדים לצד השני....דבר שני לא רוצה להתחתן בשידוך ...בעלי לא התחתן איתי בשידוך לכאורה מרצון אז מה יקרה אם אתחתן בשידוך??. חוץ מזה גם אצלנו לא מתחתנים בשידוך מזמן.....מעטים בודדים....

לכאורה בנתונים שלך -עתידך בידייך.אז למה דכאון?

גרושה בדיכאון

אני בת 26 התגרשתי לאחר שנה וחצי נישואין. אני ממש בדיכאון אני מחברה שמרנית.עשיתי טעות גדולה כשהתחתנתי דבר ראשון הוא היה מבוגר ממני בשנים רבות....דבר שני כלל אינו חושב שצריך לעזור לאישה כלכלית רק שהאישה צריכה לעזור תמיד.....אינו חושב שצריך לספק אישה מינית.....מבחינתו רק אני אשמה במצב ובכלל אני מכוערת ולא רוצה אותי.....תמיד זלזל בי והתעלה מעליי למרות שאני יותר מלומדת ממנו......כנל עם חובות שאין לו שום כוונה לטפל בהם......למזלי נמלטתי מהנישואים ללא ילדים.....בחברה שלנו לא מתחתנים עם גרושות אפילו אם הן ללא ילדים....אלא אם היא יפה או עשירה....ואני רק נראית סביר ללא כסף.....אני חושבת שהיתי יותר מידי טובה כלפי בעלי ....תמיד היתי מוכנה לעזור לו...ולנסות לתמוך בו כספית רגשית .....וכנראה זה גרם לו לזלזל בי עוד יותר.... לא בא לי להשאר בודדה ...כשרוב בנות גילי מקימות משפחה.....יש להן בעל ולפחות ילד אחד....ולעיתים השני בדרך....מרגישה שאכזבתי את אימי כי לא הקשבתי לה כשאמרה לי לא להתחתן עם הבחור....הוא היה מאוד אדיש אליי גם כשהיתי חברה שלו....ומעולם לא התגעגע אליי....אני זאת שהיתי מתקשרת אליו ורוצה לראות אותו....אני חושבת לעצמי איך יכולתי להתחתן עם אחד אדיש כזה....אולי בגלל שהיתי חסרת בטחון עצמי ...אז רציתי להתחתן כמו כולם ולא ראיתי את נורות האזהרה בדרך. הבנאדם לא החל לבנות בית ממרומי גילו נפסל לו הרישיון נהיגה ולא מתכוון לחדש אותה בטענה שאין כסף אך כן ממשיך לנהוג בסיכון.....אלוהים ישמור!!!! בתומי חשבתי שדיבורים יעזרו.....בקיצור אני בדיכאון....לעיתים אני חושבת שאני אשמה בגירושים....שאולי הייתי צריכה להמשיך לסבול איתו עוד קצת בתקווה שעם הזמן נסתדר...עד כה לא שמעתי איש מהיישוב מדבר עליי רעות...אבל מצד שני אני חושבת איך התחתנתי עם אחד כזה והרסתי לעצמי את החיים?.ולהשאר בודדה מגיל 26 זה קשה.....

לכאורה בנתונים שלך -עתידך בידייך.אז למה דכאון?

תגובה

היי תודה על התמיכה דבר ראשון אמרת שמתחתנים עם גרושות....מי שמתחתן זה רק אלמנים וגרושים. לא שיש לי בעיה עם זה....כל עוד יש ביננו כימיה ואהבה....ואין ילדים לצד השני....דבר שני לא רוצה להתחתן בשידוך ...בעלי לא התחתן איתי בשידוך לכאורה מרצון אז מה יקרה אם אתחתן בשידוך??. חוץ מזה גם אצלנו לא מתחתנים בשידוך מזמן.....מעטים בודדים....

רגע רגע ..

זה שאמרתי שידוך זה לא אומר שהם לא יצאו יחד לתקופה של 9 חודשים לפני שהתחתנו. כך שהם התחתנו מאהבה. שנית מה רע בגרושים אפילו אם יש להם ילשים ?

גרושה בדיכאון

לגרושה בדיכאון

בוקר טוב את רק בת 26 צעירה כל החיים עוד לפנייך קצת אופטימיות לא תזיק לך,אני מבין את כאבך ומבין שאת משתייכת לחברה החרדית, אני אישית מכיר בחורה חרדית עם שני ילדים שהתגרשה מרצונה החופשי כי לא יכלה לסבול את יחסה של בעלה כלפיה והיום היא נשואה באושר לבחור מקסים,השמיים לא נפלו תתעודדי אני מבין שהיתה לך זוגיות לא מוצלחת תסתכלי קדימה תחשבי חיובי מאחל לך בהצלחה.

רגע רגע ..

זה שאמרתי שידוך זה לא אומר שהם לא יצאו יחד לתקופה של 9 חודשים לפני שהתחתנו. כך שהם התחתנו מאהבה. שנית מה רע בגרושים אפילו אם יש להם ילשים ?

לא מתאים לי עם ילדם

זו חבילה גדולה מידי בשבילי....אם גרוש בלי ילדים אישתו לשעבר לא תצטרך להמשי אתו בסוג של קשר בגלל הילדים...וחצמזה גם ילדים לא יאהבו את האישה החדשה של אבא וי=יראו בה כגורם לפירוד בין אביהם לאמיהם ועוד ועוד...זה רק מוסיף עוד אתגרים לקשר...אני רוצה לראות איך אני מתמודדת עם קשר הנישואין שנינו

גרושה אשמח אים תצרי קשר

etann@walla.com

בהצלחה

למרות שאת עושה הכללות.... מה הקשר בין הגורם לפרידה בין אמא לאבא אם הוא גרוש לפני שהכיר אותך ? לא חייבים לשנוא את האמא החדשה.... זה תלוי גם באמא:))) בכל אופן אלה הבחירות שלך ועשי מה שנח לך.

גרושה אשמח אים תצרי קשר

etann@walla.com

איתן, אני נמנעת..........

מלמחוק אז בוא נבהיר משהו. זה אינו אתר הכרויות

לכן.................

לא מחקתי אלא הבהרתי ועכשיו ששנינו באותו דף הכל בסדר.

תודה למנהלת

כמובן שהכל בסדר

שלום לאלה

זה שביקשתי ממנה ליצור קשר לא מחייב שאני מנסה להתחיל איתה אני יודע שזה לא אתר הכרויות ואין לך שום סיבה למחוק את הודעתי.

לכן.................

לא מחקתי אלא הבהרתי ועכשיו ששנינו באותו דף הכל בסדר.

איתן, אני נמנעת..........

מלמחוק אז בוא נבהיר משהו. זה אינו אתר הכרויות

שלום לאלה

זה שביקשתי ממנה ליצור קשר לא מחייב שאני מנסה להתחיל איתה אני יודע שזה לא אתר הכרויות ואין לך שום סיבה למחוק את הודעתי.

גרושה בדיכאון

לדעתי את טועה

יש ובהחלט הזדמנויות * הודעה נערכה *
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר