מחפש ריגושים או שכבר לא אוהב

ריגושים

הי דורון בא לך לדבר על זה?
אני נשוי כמעט 4 שנים,בן 30, יש לנו בונבון קטן בן שנתיים שלדעתי לא מבין למה ההורים שלו רבים כל הזמן דווקא בתקופה שאמורה להיות היפה בחיים. מרוב כל הויכוחים אני חש ייאוש וחוסר תקווה והאמת נמאס לי כבר. העניין הוא שקשה לי להחליט אם אני במשבר גיל השלושים שמחפש ריגושים והרפתקאות או שבאמת אני כבר לא חש אהבה כלפי האישה שלי. אני חושב על פרידה בכל רגע אך משהו בי מונע ממני מלעשות זאת אני בדילמה רצינית!!

תקשורת בזוגיות

חשוב שתשפרו את מיומנויות התיקשורת שלכם. גם אם תיפרדו הרי יש את הילד ותהיו חייבים לשמור על קשר,ולטובת כולם כדאי שהוא יהיה תקין. ואם תצליחו לדבר בנחת, בלי מאמץ תוכל לדעת מה אתה מרגיש. haniemf@walla.com

הכי קל זה להתייאש

יש לך דעה שהבן בן השנתיים לא מבין למה הוריו רבים כל הזמן לך על זה תחסוך ממנו את המריבות, תפסיק להיות ילד המחפש ריגושים ומסביר לעצמו שזה לגיטימי כי אולי הוא - אתה לא חש אהבה לאישה שאיתך ציינת שמשהו מונע ממך להיפרד, האם לא שווה לבדוק את הדבר הזה שאולי בזכותו אותו ילד יבין סוף סוף שאפשר אחרת? התכוונתי גם לבונבון שלכם וגם לילד שבך

מבינה לליבך

גם אני עברתי את המשבר הזה והיום אני מאוהבת בבעלי שוב. אל תזרוק הכל לפח בגלל משהו זמני אני פה להקשיב ולייעץ אם צריך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר