בן זוג חדש

היי לכם אני גרושה 5 חודשים , גרושין שהיו גרושי בזק החלטנו והתגרשנו והיום האמת יש לי קצת אפטר שוק עם מצבי רוח משתנים המון בכי וכל המתלווה לכך . אך כנראה שיש יד מכוונת בעולם ובלי שרציתי וביד המקרה הכרתי גבר בהליכי גרושין , שהוא באמת כל מה שרציתי. אולי זה נשמע לכם מוקדם אבל יש ביננו קשר שקשה להסביר במילים . כאילו כל חיינו חכינו אחד לשניה . אנחנו משדרים על אותו הגל, מתעניינים באותם נושאים , רמת השיחה שלנו ואפילו הויכוחים האידאולוגים מעניינת ומרתקת , שלא לדבר על משיכה פיזית שבחיים לא חשתי קודם גם לא לבעלי . השאלה שלי כזו . מאחר ואנחנו יחד כבר שלושה חודשים ומרגישים כאילו כל חיינו היינו ביחד . מתי לדעתכם זהו זמן סביר בשביל לידע את הילדים ? יש לי שני ילדים בגילאי ההתבגרות הגדול לפני צבא והקטנה לקראת חטיבה. האם זה מוקדם מידי? אני לא מדברת על להכיר פנים אל פנים אלא לספר שיש מישהו ברקע שאני מתראה איתו . אשמח לתשובה shl

אין חוקים לנושא ....

אבל בעיקרון נראה לי כי הקשר בניכם הוא קשר טוב וכי אחרי 3 חודשים ביחד עם ילדים בוגרים כשלך אפשר בהחלט לספר על הקשר הזוגי החדש.

תודה על התגובה המהירה

איך כדי לעשות את זה?

איך כדאי ?!

האמת שזה תלוי בנפשות הפעולות ....ואת מכירה אותם הכי טוב. אפשר בשיחה בוגרת בארוחת הערב... אפשר על כוס קפה בחוץ .... אפשר סתם לזרוק זאת תוך כדי שיחה על דברים אחרים.... ואפשר גם לזרוק באויר רגע לפני יציאה לבילוי....

בן זוג חדש

היי לכם אני גרושה 5 חודשים , גרושין שהיו גרושי בזק החלטנו והתגרשנו והיום האמת יש לי קצת אפטר שוק עם מצבי רוח משתנים המון בכי וכל המתלווה לכך . אך כנראה שיש יד מכוונת בעולם ובלי שרציתי וביד המקרה הכרתי גבר בהליכי גרושין , שהוא באמת כל מה שרציתי. אולי זה נשמע לכם מוקדם אבל יש ביננו קשר שקשה להסביר במילים . כאילו כל חיינו חכינו אחד לשניה . אנחנו משדרים על אותו הגל, מתעניינים באותם נושאים , רמת השיחה שלנו ואפילו הויכוחים האידאולוגים מעניינת ומרתקת , שלא לדבר על משיכה פיזית שבחיים לא חשתי קודם גם לא לבעלי . השאלה שלי כזו . מאחר ואנחנו יחד כבר שלושה חודשים ומרגישים כאילו כל חיינו היינו ביחד . מתי לדעתכם זהו זמן סביר בשביל לידע את הילדים ? יש לי שני ילדים בגילאי ההתבגרות הגדול לפני צבא והקטנה לקראת חטיבה. האם זה מוקדם מידי? אני לא מדברת על להכיר פנים אל פנים אלא לספר שיש מישהו ברקע שאני מתראה איתו . אשמח לתשובה shl

לפי דעתי ...

לפי דעתי היית צריכה לספר להם כבר מיזמן כי הם מספיק ואם הם קיבלו את שהתגרשת אז הם יבינו אותך. ועדיף לך לספר להם ואפשר ביפה ולאט לספר אם את חושבת שהם רגישים. ועדיף שהם יידעו מאשר שהם ייראו אותך איתו ולא יבינו מי זה . יום טוב

איך כדאי ?!

האמת שזה תלוי בנפשות הפעולות ....ואת מכירה אותם הכי טוב. אפשר בשיחה בוגרת בארוחת הערב... אפשר על כוס קפה בחוץ .... אפשר סתם לזרוק זאת תוך כדי שיחה על דברים אחרים.... ואפשר גם לזרוק באויר רגע לפני יציאה לבילוי....

אני חושבת שאמתין עוד קצת

אולי אני עדיין לא מוכנה . האמת הבת שלי הקטנה פיקחית ודיי קולטת שאני משוחחת עם מישהו כל הזמן אבל אמרתי לה שזה רק ידיד. אולי כשארגיש שהם מוכנים אז יהיה לי את האומץ להגיד לה שזה מישהו שחשוב לי. טוב בנתיים נמשיך ככה מה שבטוח שזה לא קל :)) תודה על העצות:)

בהצלחה בכל החלטה

בן זוג חדש

את צריכה קודם זמן לעצמך, גכי כרגע זה סערה

את אומרת

שהוא בהליכי גירושין???חכי עד שיתגרש...בנתיים תסתכלי על הכל בהגיון...בלי פנטזיות!!כי כרגע את אשה נוספת לגבר נשוי. מאחלת לך אהבה בכל ליבי!!

בסיפור אהבה..או שפנויה?

היי..שבת שלום. מה שלומך..עדין באותו סיפור אהבה..? או שפנויה... אשמח לשוחח doron196666@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר