תקרית מביכה עם אשתי

שלום רב לאחרונה עברנו לדירה חדשה שבה יש רק חדר שירותים אחד בתוך המקלחת. אשתי מתקלחת בשעות הערב מקלחות ארוכות ביותר (מעל לשעה) לאחר שאני מסיים ארוחה עם חצי ליטר שתיה מוגזת. כשהיא במקלחת אני מתפוצץ ולעיתים לא יכול להתאפק. חשבתי על פטנט מקורי - להשתין בבקבוק ! כדי לשמור על איכות הסביבה אני משתמש באותו בקבוק ומדי כמה ימים מרוקן אותו. פעם אשתי ראתה אותו מונח לצד מיטתי ואמרתי לה שזהו מיץ תפוחים שאני שותה לפעמים בלילה. יום אחד חזרתי הביתה והיא הביטה בי במבט רצח - ומיד ידעתי שהסוד שלי התגלה. אנחנו בקושי מדברים מאז והיא אומרת שאני מגעיל וחולני. מה עושים ?

מתבגרים,

מתנצלים על האיוולת, מסבירים את הבעיה, ומגיעים לפתרון הפשוט שהוא להשתין בשירותים. לא מסובך.....

תשובה

קשה לי להבין מה הדלת של האמבטיה סגורה אתה לא יכול להכנס כאשר היא מתקלחת הרי היא אשתך דבר אחד בטוח מעשה חכם לא עשית

נסה אולי להשתין בחוץ ליד איזה עץ....

הדמיון של אנשים זה לא יאמן חחחח הצלחת להצחיק אותי על הבוקר

פשוט

תבקש ממנה להשאיר דלת פתוחה כדי שתוכל להיכנס

נסה אולי להשתין בחוץ ליד איזה עץ....

להשתין ליד העץ

זו בעייה - יש לנו כלב גדול שעלול לחשוב שאני מסמן טריטריות ואז היצור היחידי בבית שעוד לצידי יהפוך לאוייבי

פשוט

תבקש ממנה להשאיר דלת פתוחה כדי שתוכל להיכנס

להשאיר דלת ???

רואים שלא התחתנת עם פולנייה .... היא לא מרשה לי לשבת עם תחתונים על הספה אז להשתין לידה ???

תקרית מביכה עם אשתי

שלום רב לאחרונה עברנו לדירה חדשה שבה יש רק חדר שירותים אחד בתוך המקלחת. אשתי מתקלחת בשעות הערב מקלחות ארוכות ביותר (מעל לשעה) לאחר שאני מסיים ארוחה עם חצי ליטר שתיה מוגזת. כשהיא במקלחת אני מתפוצץ ולעיתים לא יכול להתאפק. חשבתי על פטנט מקורי - להשתין בבקבוק ! כדי לשמור על איכות הסביבה אני משתמש באותו בקבוק ומדי כמה ימים מרוקן אותו. פעם אשתי ראתה אותו מונח לצד מיטתי ואמרתי לה שזהו מיץ תפוחים שאני שותה לפעמים בלילה. יום אחד חזרתי הביתה והיא הביטה בי במבט רצח - ומיד ידעתי שהסוד שלי התגלה. אנחנו בקושי מדברים מאז והיא אומרת שאני מגעיל וחולני. מה עושים ?

------- Hello Gorge Constansa ------------

משתינים בגינה:) סתם מה הבעיה להשתין לידה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר