כל הגברים גולשים באתרי סקס????

שלום לכם, אני נשואה 4 שנים (אני בת 29 ובעלי 40, 11 שנה הפרש) יש לנו ילד בן 3 ואני בהריון בחודש 7. הכנסנו לפני חצי בערך מחשב הבייתה (תמיד הייתי נגד עד שבעלי זכה בו בעבודה) בעלי הוא לא בקיא במיוחד במחשבים. השבוע כשחזרתי הבייתה הדלת הייתה נעולה והוא היה נראה מבולבל. האינטואיציות שלי מאוד גבוהות וידעתי שהוא היה במחשב. שאלתי אותו מה הוא עשה והוא אמר שהיה בשירותים. נכנסתי למחשב וראיתי שהוא היה באתרי סקס, בעיקר באתר שבו אומרים לנשים מה לעשות והם עושות בשידור. הדבר מאוד פגע בי והרגשתי שזהו אני לא מספיק טובה/סקסית וכד'. הוא אמר שלא סיפר לי כי זה מביך אותו... אני סתם פרימיטיבית וכלם היום עושים את זה או שזה רק הוא?

היי גלית

יש להניח שהרבה אנשים נכנסים לאתרים כאלה ואחרים אך ניראה לי שבעלך בשלבי התלהבות תזרמי עם זה כל עוד שהתדירות אינה מוגזמת וממכרת

האם את "סתם" אישה בהריון, "פרימיטיבית"?

הטעות של הרבה נשים הנשואות+ילדים ....היא בגישה לסקס עם הבעל. התיפקוד המיני של הבעל מבוסס גם על הצורה שהאוכל בצלחת ולא רק בטעמו זה נכון,במקרים רבים שאת "לא מספיקה" לא במובנים מסוימים... גוף האישה זה אומנות שגובל בפורנו,שלא תמיד מזיק. שניהם מלהיבים את ההורמונים של הגברים במיוחד של אלו בני 40 וגם שהאישה בהריון מתקדם. את יכולה להיות סקסית בדרכך וללמוד מה שהוא מחפש בחוץ אולי זה ישתלם גם לך.

היי גלית

יש להניח שהרבה אנשים נכנסים לאתרים כאלה ואחרים אך ניראה לי שבעלך בשלבי התלהבות תזרמי עם זה כל עוד שהתדירות אינה מוגזמת וממכרת

סרטים והמשך החיים

היי גלית אל תיתרגשי ואל תיתאכזבי אלה הם החיים לכל אחד ואחת יש פנטזיות .והכי חשוב הסרטים מעשירים את הידע ובהחלט אפשר ומומלץ{מניסיון אישי} שתיצפו ביחד ותיסמו את הביצועים . בהלחחחחחחחה!

כל הגברים גולשים באתרי סקס????

שלום לכם, אני נשואה 4 שנים (אני בת 29 ובעלי 40, 11 שנה הפרש) יש לנו ילד בן 3 ואני בהריון בחודש 7. הכנסנו לפני חצי בערך מחשב הבייתה (תמיד הייתי נגד עד שבעלי זכה בו בעבודה) בעלי הוא לא בקיא במיוחד במחשבים. השבוע כשחזרתי הבייתה הדלת הייתה נעולה והוא היה נראה מבולבל. האינטואיציות שלי מאוד גבוהות וידעתי שהוא היה במחשב. שאלתי אותו מה הוא עשה והוא אמר שהיה בשירותים. נכנסתי למחשב וראיתי שהוא היה באתרי סקס, בעיקר באתר שבו אומרים לנשים מה לעשות והם עושות בשידור. הדבר מאוד פגע בי והרגשתי שזהו אני לא מספיק טובה/סקסית וכד'. הוא אמר שלא סיפר לי כי זה מביך אותו... אני סתם פרימיטיבית וכלם היום עושים את זה או שזה רק הוא?

כול הגברים גולשים באתרי סקס

גם לאחר 20 שנות נישואים ו3 ילדים בעלך עושה דבר נורמאלי כמו מרבית הגברים גולשים באתרי סקס מסקרנות וזה לא אומר שאת לא מספיק טובה או סקסית את לא פרימיטבית את אישה הרה ורגישה

כולם מתוקה

אל תעשי מזה סיפור, יעבור להם

הוא מתלהב קצת וזקוק לקצת יותר תשומת לב

אבל זה לא אומר שאת חייבת לרדת אליו . מה עדיף שירוץ לחפש בחוץ ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר