יאיר לפיד בידיעות סוף השבוע, ושבת שלום לכולם

אהבה בת עשרים. קטעים ממכתב אהבה פומבי שכותב יאיר לפיד לזוגתו, וכדאי לקרוא את כולו במוסף השבת של "ידיעות אחרונות": "רצינו הכל ואז התברר שהכל באמת קרה..... עשינו כל כך הרבה טעויות שהרבה אנשים הבינו שאין לנו סיכוי ביחד אז הם התגרשו. אנחנו נשארנו, מדלגים מקושי לקושי...מתעקשים אחד על השני כנגד כל הסיכויים. זה לקח זמן אבל בסוף הבנו שהנצח הוא אשכרה לתמיד.... יחסים הם עניין יחסי. איינשטיין אולי המציא את תורת היחסות אבל אפילו הוא נפרד מאשתו. אם האיש הכי חכם בעולם לא הסתדר עם נשים מה אני אגיד? .....מפני שאנחנו אחרים. את אחרת ואני אחר. את נשברת ואני שומר. את אומרת ואני סוגר. את אוגרת ואני מפזר......... הדבר היחיד שלמדתי הוא שמתאים לי שאנחנו לא מתאימים....בסופו של דבר קיבלתי מה שהגיע לי. כולנו מקבלים מה שמגיע לנו כולל אלה שמסתובבים וטוענים שמגיע להם יותר.... ובסופו של דבר, ותסלחי לי על הקלישאה הקלושה, נשארת רק האהבה.....הילדים לא סובלים אותה מפני שילדים עם דמיון לא רוצים לדעת שההורים שלהם מאוהבים בגלל ההשלכות. הם היו מעדיפים שניקח אותם לאילת ונשתוק כל הדרך ובמקום זה הם מקבלים את המריבה השנתית הסוערת של ההורים הסוערים שלהם ובסוף את נוסעת לבד ויודעת שהתחתנת רע עם האיש הנכון שזה יותר טוב מלהיפך או לפחות יותר עמיד בסערה........"

אני אוהבת את הכתיבה ההומוריסטית שלו

מקסים

אני תמיד קוראת את הטור שלו.ותמיד יש נקודות שממש מתאימות לי. כאילו הוא צופה בחיים של כולנו לא?! אהבתי. גבר עם תובנות עמוקות.

יאיר לפיד כותב בחסד

בן זוגי קרא את הכתבה וכשסיים העביר אלי, קראתי, והאמת שאהבתי!!! בכל כלי התקשורת,טלויזיה,אינטרנט,עיתונים,ספרים וכו' יש את הבועה "המושלמת" של איך יחסים אמורים להיות. כאן מתחילים רוב התסכולים של בני הזוג,המחשבות שלא מרפות,אולי אי שם מחכה לי מישהי טובה יותר,ואז בדילוג קליל לעבר בגידות,שקרים,תסכולים,ואף פעם לא נעצרים לרגע ומסתכלים על מה שיש..ומה שיש זה הכי טוב שתוכלו למצוא לפחות במאה השנים הבאות!!! ומשפט חזק שתפס גם את בן זוגי וגם אותי, "יחסים זה עניין יחסי,והדבר היחדי שלמדתי הוא,שמתאים לי שאנחנו לא מתאימים,כי לא מתאים זה משלים..." סוף ציטוט.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר