לפעמים קורה לי שאני נגעלת מבעלי בזמן הסקס ואני מתביישת לומר לו את זה...

כשהוא חוזר מהעבודה עייף ואני אחרי מקלחת כבר מחכה לו אז יוצא לו לפעמים להתקלח בבוקר...ואז יוצא שאנחנו ביחד בלי שהוא התקלח וזה קצת לא נעים איך אני ידבר איתו על זה?

"אני אחרי מקלחת כבר מחכה לו "?

יש לך גישה לא נכונה. תכנסי איתו למקלחת (עבורך זאת נוספת). ככה תוכלי גם להנות ממשחק מקדים וגם להיות בטוחה שהוא רחץ טוב מה שחשוב לך יוסי

אמרתי שזה קורה לפעמים...

המון פעמים אנו מתקלחים יחד..

יש לך גישה לא נכונה. תכנסי איתו למקלחת (עבורך זאת נוספת). ככה תוכלי גם להנות ממשחק מקדים וגם להיות בטוחה שהוא רחץ טוב מה שחשוב לך יוסי

מסכים עם כל מילה,אם לא נעים לך להעיר לו שדלי אותו להתקלח ביחד,,תוסיפי נרות ופרחים לאוירה רומנטית ונסי להגיע בעדינות לנקודה עד כמה חשוב לך ההתחברות אליו כאשר שניכם זכים וטהורים.

אמרתי שזה קורה לפעמים...

המון פעמים אנו מתקלחים יחד..

זה קורה לפעמים?

אז אין בעיה תמיד תכיני כערה עם קצת מים ומגבת ליד המיטה כאשר הוא בא אליך לא רחוץ אך את כן רוצה סקס בלי לבזבז את הזמן במקלחת תנגבי לו פה ושם-גם כחלק ממשחק המקדים.... יש גם קרם גוף (עדיף על בושם) שנותן ריח טוב וגם גורם "מחליק" תתחילי לבקר בחנויות סקס ותגלי הרבה מוצרים שימושים לחיי הזוגיות את לא חייבת להיגרר לצעצועים מסוכנים-פשוט תרחיבי את הידע להנאתך סקס "סטרילי" דומה לאוכל בריא אך לא טעים

כשהוא חוזר מהעבודה עייף ואני אחרי מקלחת כבר מחכה לו אז יוצא לו לפעמים להתקלח בבוקר...ואז יוצא שאנחנו ביחד בלי שהוא התקלח וזה קצת לא נעים איך אני ידבר איתו על זה?

יוסי,תודה לך.

היי ביישנית

לא צריך להתבייש הרי זה בעלך תגידי לו בעדינות הכנתי לך אמבטיית קצף תיכנס ואני יכין לנו ארוחת ערב טובה ויין טוב ואז תכנסו למיטה גם אם אין לכם אמבטיה אפשר בעדינות לומר לו בלי לפגוע בהצלחה

אפשר בעדינות לומר לו .....

לדעתי-זאת טעות ישנם דברים שלא אומרים אותם קשה לדעת איך צד השני יקבל אותם. יוסי

ביישנית

אם לא תגידי לו ותדרשי ממנו ימשיך להיות לך רע.

האמת הכי הכי הכי טובה !!!!!!!!!!

תגובה

תגידי לו שקשה לך להרגיש את הריח של הזעה שלו אז בבקשה ממך להתקלח כל יום אחרי העבודה תדע לך שבקשה זו מאהבה עזה אליך

שאלה?

האם יצא לך להיות עם גברים אחרים בכדי להשוות?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר