אקשן עם חמותי

השבוע חמותי העלת לי את הדם לראש מה שעשיתי זה פשוט התקשרתי אליה ונכנסתי באמא שלה ועכשיו יש לי קצת שקט ממנה אני לא יודעת אם עשיתי נכון וזה קצת מטריד אותי מה אתם אומרים?

מורן

השאלה הגדולה מה גרמת למערכת היחסים שבין בעלך ובין אימו. אם הצלחת להרוס אותם שגית בגדול... ואם המערכת שם תישאר טובה לא קרה כלום.... רק עכשיו מצאי את הדרך לשוב ולשוחח איתה....כי בכל אופן היא האמא של בעלך ואם יש לך ילדים היא הסבתא שלהם.

כל מקרה לגופו אף על פי ש...

לא היית צריכה להגיע לרמה שכזו. היית פשוט צריכה לדבר מלכתחילה וברור ברגע שהציק לך משהו אצלה... אבל אם זה מה שהיית צריכה כדי שהיא תבין, אז אני מאוד מקווה בשבילך שאת אכן צודקת ואפילו מאוד מאוד צודקת בסיבה לכעס שבך כלפיה ובדרך שפעלת. ואם לא, זו לא בושה להתנצל כדי לשמור על שלום בית ומשפחה. בהצלחה חמודה

"נכנסתי באמא שלה"

אם אני הייתי במקום בעלך......הייתי בוחר אימא אחרת יוסי נ.ב. בדרך כלל רצוי לבקש עצה ליפני המעשה

מתקשרים.........

כמו שידעת להכנס באמא שלה, ומתנצלים, ומסבירים ומיישרים הדורים. היא נשארת חמותך ואת כלתה. ואת הטלפון מרימים באותה היד ובאותו האופן בדיוק.

מורן

השאלה הגדולה מה גרמת למערכת היחסים שבין בעלך ובין אימו. אם הצלחת להרוס אותם שגית בגדול... ואם המערכת שם תישאר טובה לא קרה כלום.... רק עכשיו מצאי את הדרך לשוב ולשוחח איתה....כי בכל אופן היא האמא של בעלך ואם יש לך ילדים היא הסבתא שלהם.

הם גם ככה הרוסים. היא מנסה לחנך אותו אחרי החתונה...

אקשן עם חמותי

השבוע חמותי העלת לי את הדם לראש מה שעשיתי זה פשוט התקשרתי אליה ונכנסתי באמא שלה ועכשיו יש לי קצת שקט ממנה אני לא יודעת אם עשיתי נכון וזה קצת מטריד אותי מה אתם אומרים?

חחחח, סורי,לא מתאפקת

נראה לי שהיית עם בטן מלאה עליה,עוד הרבה לפני כן.אז זהו שזה התפרץ לך החוצה. עכשיו את מחפשת את הדרך חזרה. למה ? מרגישה ששגית ? או שאולי המילים שיצאו,היו כ"כ נוראיות ? כמה מוכר לי...מהעבר. אני לא אקח אותך לכיוון הפוך...אבל במקרה שלי,לא רק שהתנצלו בפניי,אלא שהתחנפו בלי סוף

פוזיטה

אני לא מתכוונת להתחנף וללקק לאף אחד אני לא מן הטיפוסים האלו...אני ממשיכה לחיות את חיי רק רציתי לדעת אם עשיתי נכון לא שזה ישנה תמצב -סתם לדעת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר