לא נהנת מאינטימיות

היי לכולם, אני נשואה טרייה כ-4 חודשים.התחתנתי בתולה ואנחנו מאוד רוצים ילדים ולא רוצים לחכות,אבל בנתיים אני רוצה להנות מאינטימיות מה שחסר לי מאוד. ניסינו כמה פעמים אבל לא נהנתי זה היה סבל בשבילי. האם זה נורמלי? ת'אמת שאני לא מבינה מה ההנאה בכלל?!!!

זה טבעי ....

אמנם לא הייתי מכניסה זאת לקטגוריה של סבל אבל אין הנאה רבה בהתחלה. אם את סובלת אז יכול להיות שמהלחץ את מכווצת ולכן החדירה מכאיבה. נסי להתשחרר ולזרום ועם הזמן תבוא גם ההנאה.

מה עליי לעשות כדי להיות רגועה?

לא לחשוב על זה יותר מדי ....

פשוט לזרום עם האינטימיות והנאה....

תענגי את עצמך קודם לבד תיהיה מוכנה צקראי לו

זה מה ששעשינו זה לא עזר אני יותר מדי לחוצה ולא מבינה למה?

לא נהנת מאינטימיות

היי לכולם, אני נשואה טרייה כ-4 חודשים.התחתנתי בתולה ואנחנו מאוד רוצים ילדים ולא רוצים לחכות,אבל בנתיים אני רוצה להנות מאינטימיות מה שחסר לי מאוד. ניסינו כמה פעמים אבל לא נהנתי זה היה סבל בשבילי. האם זה נורמלי? ת'אמת שאני לא מבינה מה ההנאה בכלל?!!!

את אוהבת אותו?

כמה זמן הייתם יחד לפני שהתחתנתם? או אולי נישאתם בשידוך?

אומרים שהתאבון בא עם האוכל

עוד אומרים שסקס לא עשוי טוב דומה לסטיק לא עשוי טוב-צריך להיות עסיסי. ברור שטיב הבשר חשוב-לכן סקס טוב קשור להתאמה "פיזית" אתם בתחילת הדרך,תתחילו להכיר כול סנוימטר מהגוף שלכם,לא למהר. ישנם הרבה ספרים ,סרטים,הדרכות הכי חשוב לא למהר לעשות ילדים. זה הטעות של הרבה זוגות אם הסקס הוא לא טוב ליפני שבאים ילדים לעולם, הוא לא ישתפר אחרי ההריון. 90% מסיבות לגרושים זה בגלל רמת הסקס. תהנו יוסי

את אוהבת אותו?

כמה זמן הייתם יחד לפני שהתחתנתם? או אולי נישאתם בשידוך?

ברור שאני אוהבת אותו ולא נישאתי לו בשידוך אנחנו שנתיים יחד

לא נהנת מאינטימיות

תראילא לעשות ילד ככה, עד שלא תיהנו אחד

משני חבל סקס לא טוב הורס ואני מה זה תופסת ממך שנתיים וואי ייבוש

אני מאוד רוצה ילדים זה חסר לי...נכון שאני לא נהנית מסקס

אפשר...

לעשות ילדים גם בלי הנאה .... אלא אם כן אתם לא מצליחים לקיים יחסי מין מלאים .

חבל לעשות חכי קצת מנסיון

לא נהנת מאינטימיות

אם את לא מבינה מה ההנאה אז את בבעיה מאד מאד רצינית

כי אשה יפה ותמימה לא חווית מעולם אורגזמה מכירה את המושג הזה אם היית עוברת אורגזמה אמיתית לסוגיה יש את הנקודתית יש את המתמשכת או המשורשרת,כמו כן אני מבין אם את שואלת על ההנאה שבענין שאף פעם לא מצצו לך את הדגדגן (כן יש דבר כזה)או שלחצו לך וסיבבו לך אם האצבע סביב נקודת ה-G שלך שלו לדבר על לא חשוב .......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר