בעיה קצת מורכבת

אני נשוי פעם שניה לאותה אישה מצבנו הכלכלי מחריד מאוד אשתי הגיעה להחלטה שהיא רוצה להתגרש אם אנחנו אכן נתגרש אני לא יצליח לקיים את עצמי בכלל אין איפה לגור איפה לישון יש לנו ילדה בת 6 וחצי ואני מאוד קשור אליה מישהו יכול לתת עצות איך יוצאים מהברוך הזה??????????

אין איפה לגור ?זאת סיבה לא להתגרש?

אומנם חסרים הרבה מאוד פרטים אך באופן כללי הייתי אומר שאם אתה מספיק גבר ולא רק זכר תמצא נשים שיהיו מוכנות לתת לך פיתרון. יוסי

שלום

מציע שתשאל את עצמך למה אישתך רוצה להתגרש - לי זה לא נראה שרק בגלל המצב הכלכלי. האם כשתתגרשו ינחת עליה סכום כסף שיפתור לה את כל הבעיות? כנראה שיש גורמים נוספים...תבדוק גם עם עצמך אם אתה מעוניין להישאר איתה רק בשביל מקום מגורים.

בעיה קצת מורכבת

אני נשוי פעם שניה לאותה אישה מצבנו הכלכלי מחריד מאוד אשתי הגיעה להחלטה שהיא רוצה להתגרש אם אנחנו אכן נתגרש אני לא יצליח לקיים את עצמי בכלל אין איפה לגור איפה לישון יש לנו ילדה בת 6 וחצי ואני מאוד קשור אליה מישהו יכול לתת עצות איך יוצאים מהברוך הזה??????????

קודם כל אני לא מבין בישביל מה מיתחתנים עם אותה אישה פעמים.עם לא היה לך טוב פעם ראשונה חשבתה שפעם שניה יהיה לך יותר טוב.לדעתי אתה צריך למצאו לעצמך בת זוג חדשה לבנות חיים חדשים.כמה שאתה מושך יותר יהיה לך קשה יותר.

מפרקים את הבעיה לפרודות.............

קודם כל ואז מתמודדים עם כל אחת בנפרד. עם ההחלטה של אשתך להתגרש לדעתי יש להתמודד במסגרת יעוץ זוגי או גישור. מצב כלכלי מחריד זו בעיה נפרדת. אתה עובד? היא עובדת? ילדה שאתה מאד קשור אליה זה גורם לשקול את הגרושין אבל היותך גרוש לא תפחית מהקשר, מכיוון שהרבה מאד תלוי ביחסים ביניכם ובצורה בה תבחרו לסיים את הקשר ביניכם. בכל אופן, הילדה לא אמורה להיות תירוץ לשום החלטה, היא שיקול אבל לא סיבה לפרק או להמשיך. היא אינה צריכה לשאת על כתפיה הרכות את עול הזוגיות שלכם. בקיצור - יעוץ משפחתי והכוונה כלכלית כדי להתמודד פרטני ויחד עם הבעיות ולא לתת להן להשפיע על ההחלטה ביחס לגורל הזוגיות שלכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר