למה אני חושקת בגברים אחרים????

שלום לכולם!! אני חדשה כאן וקשה לי להעלות את דברי בפורום אך אמרתי שבכל זאת אנסה.... אני נשואה 4 שנים ויש לי בן בן שנה וחצי אני בת 25 ובעלי בן 30 הבעיה שאני כל הזמן מסתכלת/מפלרטטת עם גבריןם אחרין ואפילו הרחקתי לכת פעם כשהתנשקתי עם הבוס שלי (הפסקתי את זה מיד כי הרגשתי נורא מצד אחד מצד שני הרגשתי בעננים וכשחזרתי הביתה היה לי חשק לנשק את בעלי עוד יותר). הבעיה היא שאני כל הזמן פחדת שאגלוש לבגידה אמיתית כי אני כל הזמן חושבת על זה וזה משגע אותי כי בעצם אני לא רוצה לבגוד בבעלי הטוב (אפילו שהוא העצבן מאוד לפעמים) בקעיצור אני מרגישה מתוסבכת הצילו!!! האם כולם כך? האם אני בוגדנית ורעה? תעזרו לי

עזרה

אני מאוד מבין אותך זה דבר נורמלי אני גם מאוד חושקן וזה דבר לגיטימי

תגובה

זה איזה פחד מסוים שיש לכל דבר חדש זה עובר אחרי פעם פעמיים

עזרה

אני מאוד מבין אותך זה דבר נורמלי אני גם מאוד חושקן וזה דבר לגיטימי

הי יעקב

מה זאת אומרת עובר אחרי פעם פעמיים??

שלום לכולם!! אני חדשה כאן וקשה לי להעלות את דברי בפורום אך אמרתי שבכל זאת אנסה.... אני נשואה 4 שנים ויש לי בן בן שנה וחצי אני בת 25 ובעלי בן 30 הבעיה שאני כל הזמן מסתכלת/מפלרטטת עם גבריןם אחרין ואפילו הרחקתי לכת פעם כשהתנשקתי עם הבוס שלי (הפסקתי את זה מיד כי הרגשתי נורא מצד אחד מצד שני הרגשתי בעננים וכשחזרתי הביתה היה לי חשק לנשק את בעלי עוד יותר). הבעיה היא שאני כל הזמן פחדת שאגלוש לבגידה אמיתית כי אני כל הזמן חושבת על זה וזה משגע אותי כי בעצם אני לא רוצה לבגוד בבעלי הטוב (אפילו שהוא העצבן מאוד לפעמים) בקעיצור אני מרגישה מתוסבכת הצילו!!! האם כולם כך? האם אני בוגדנית ורעה? תעזרו לי

יכול להיות שאת לא אוהבת את בעלך?

האם אני בוגדנית ורעה?לדעתי את רק אישה

זאת תופעה מוכרת בערך אחרי גיל 30 ולפחות 2 ילדים אני מניח שבעלך הוא לא הגבר הראשון שהתנשקת איתו או עשית איתו סקס. נכון,יש הרגשה טובה כאשר יש מחזרים או מחזרות בגיל צעיר-נעורים מותר הרבה דברים שבמסגרת הנשואים הם אסורים. לא בגלל שזה טוב לגוף ולנפש אלא בגלל נורמה חברתית אם בעלך יסכים לנשואים פתוחים אז תוכלי לעשות מה שבא לך עם מי שבא לך וגם לו אותם זכויות. כאשר בא לך,תחשבי מה יש לך להפסיד אם בעלך ידע. נ.ב כול אוכלוסית הארץ עברינים,בצורה כזו או אחרת-רק מעטים יוש/בים במעצר עם הבגידות אותו סיפור יוסי

נשואין פתוחים???!!! אז למה בכלל להתחתן?!?!!

גם אני נשואה עם ילד אומנם טריה אך נשואה! ואני לא חושבת שנשואין פתוחים זה הפתרון בשבילה. אתה יודע כמה בעיות יכולות לצמוח מזה ? נכון שיש שגרה בין בני זוג ורוצים ריגושים, אך אפשר לשמור על זה בתוך המערכת היחסים ובחדר המיטות בכל מיני דרכים מבלי לחפש גורמים מבחוץ... ומה יקרה אם בעלה ימצא מישהי אחרת ויתאהב בה? האם אתה חושב שאז היא תהיה מאושרת? ממה שאני יודעת, ותאמין לי שאני יודעת, יש הרבה זבל שם בחוץ, אז כשמוצים משהו טוב בחיים נאחזים בו בשניי ידיים! נ.ב. ממה שאני למדתי בחיים זה שתמיד יהיה שם מישהו בחוץ , יותר יפה, יותר חתיך, יותר טוב במיטה...אין לזה סוף!

יעלי תקראי מה שרשמתי על נישואין פתוחים ...ועוד משהו...

אני לא יודעת כמה זמן יצאת עם בעלך לפני שהתחתנתם אך בכל מקרה התחתנת צעירה מאד, ולפי דעתי אולי לא התנסת מספיק, לא מיצית את המניות שלך והסקרנות שלך, ועכשיו זה מתעורר אצלך... אם את באמת אוהבת את בעלך (למרות שהוא מעצבן לפעמים כמו שאמרת) וזה טבעי... אל תבגדי בו. את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה יקירה,יש לך משפחה , תנסי לשמור עליה... בהצלחה איריס!

הי חמודה

אני ובעלי יצאנו כשנתיים לפני שהתחתנו והיו לחצים מצדי המשפחות שנתחתן כי אבי היה על ערש דווי בזמנו והוא האדם היקר לי מכל , אבל אי אפשר להאשים נסיבות אחרות זאת הייתה הבחירה שלי בסופו של דבר אף אחד לא הכריח אותי להתחתן... בכל אופן אני באמת מנסה לשמור על הקן המשפחתי ונלחמת כל הזמן בפיתויים אבל החשש שאני אשבר גובר עלי לפעמים . אני רוצה מצד אחד להיות רווקה ולהכיר אנשים ולצאת מצד שני אני רוצה לשמור על המשפחה שלי ואפילו להרחיבה אני מפוצלת לשניים

יכול להיות שאת לא אוהבת את בעלך?

אני אוהבת אותו אבל...

אולי אני לא יודעת מה זאת אהבה ?? אין לי התרגשות ממנו אף פעם לא הייתה הוא היה קשה להשגה בהתחלה ונלחמתי להשיג אותו לבסוף הגלגל התהפך והוא רדף אחרי כשאני כבר לא רציתי, אך הייתי חייבת "לנצח" ושהוא יהיה שלי כי כולם אמרו שהוא בחיים לא יהיה שלי... היום הוא "לא יכול בלעדי" אני יודעת שהאהבה שלו אלי עמוקה וגדולה, אולי יותר משלי לכן אני מרגישה טיפשה, מעבר לפלירטוטים, אולי אני לא מעריכה את מה שיש לי אולי אני לא באמת אוהבת .??

נשואין פתוחים???!!! אז למה בכלל להתחתן?!?!!

גם אני נשואה עם ילד אומנם טריה אך נשואה! ואני לא חושבת שנשואין פתוחים זה הפתרון בשבילה. אתה יודע כמה בעיות יכולות לצמוח מזה ? נכון שיש שגרה בין בני זוג ורוצים ריגושים, אך אפשר לשמור על זה בתוך המערכת היחסים ובחדר המיטות בכל מיני דרכים מבלי לחפש גורמים מבחוץ... ומה יקרה אם בעלה ימצא מישהי אחרת ויתאהב בה? האם אתה חושב שאז היא תהיה מאושרת? ממה שאני יודעת, ותאמין לי שאני יודעת, יש הרבה זבל שם בחוץ, אז כשמוצים משהו טוב בחיים נאחזים בו בשניי ידיים! נ.ב. ממה שאני למדתי בחיים זה שתמיד יהיה שם מישהו בחוץ , יותר יפה, יותר חתיך, יותר טוב במיטה...אין לזה סוף!

תמשיכי באמונתך-לשמור על המשפחה

יש פיתגם שאומר: Every woman needs two men -- one to be married to and the other to compare. -French Proverb

הי יעקב

מה זאת אומרת עובר אחרי פעם פעמיים??

את זן של נשים!

שכאשר הם מקבלים את מה שרוצים ורודפים ונלחמים... לבסוף הטעם עובר... וממשיכים הלאה... עד הבא שגם עליו את נלחמת מקבלת מואסת... והלאה והלאה זה לא נגמר עשי לזה סוף!

זוגיות

זוגיות טובה ונאמנה היא נכס. ולכן,"מגעים" ו"גופניות" רק בבית. ובכל השאר-מותר לך להיות נחמדה(ולא יותר) גם לאחרים.

הי חמודה

אני ובעלי יצאנו כשנתיים לפני שהתחתנו והיו לחצים מצדי המשפחות שנתחתן כי אבי היה על ערש דווי בזמנו והוא האדם היקר לי מכל , אבל אי אפשר להאשים נסיבות אחרות זאת הייתה הבחירה שלי בסופו של דבר אף אחד לא הכריח אותי להתחתן... בכל אופן אני באמת מנסה לשמור על הקן המשפחתי ונלחמת כל הזמן בפיתויים אבל החשש שאני אשבר גובר עלי לפעמים . אני רוצה מצד אחד להיות רווקה ולהכיר אנשים ולצאת מצד שני אני רוצה לשמור על המשפחה שלי ואפילו להרחיבה אני מפוצלת לשניים

יעלי היקרה...אני בטוחה ששמעת את הפתגם...

אי אפשר לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה! את רוצה גם וגם, אך אני בטוחה שאת יודעת שזה אינו טיבעו של נישואין. לפי דעתי את אוהבת את בעלך, אך מבפנים את מרגישה שפספסת משההו מהנעורים שלך בגלל שהמשפחות שלכם לחצו עליכן להתחתן ורצית לרצות את אביך שהיה חולה. את צריכה לשבת עם עצמך ולחשוב טוב טוב מה את רוצה מעצמך ומהחיים שלך. תראי לפעמים שאומרים לבנאדם אל תעשה כך וכך הוא בכל זאת עושה כי הוא צריך ללמוד את השעור על בשרו. ואם אני יאמר לך שתמיד יהיו שם פיתויים בחוץ,ותמיד יהיה שם מישהו בחוץ, יותר חתיך, יותר יפה, יותר טוב במיטה, אבל אין לזה סוף! אך אולי את צריכה לעבור את השעור הזה בעצמך, רק חבל שזה יקרה שבעודך נשואה, כי את יכולה לפגוע בבעלך,ובילד/ה שלכם כי בגידות מובילים לגירושים! בהצלחה...ואם את צריכה אני פה..איריס!

אני אוהבת אותו אבל...

אולי אני לא יודעת מה זאת אהבה ?? אין לי התרגשות ממנו אף פעם לא הייתה הוא היה קשה להשגה בהתחלה ונלחמתי להשיג אותו לבסוף הגלגל התהפך והוא רדף אחרי כשאני כבר לא רציתי, אך הייתי חייבת "לנצח" ושהוא יהיה שלי כי כולם אמרו שהוא בחיים לא יהיה שלי... היום הוא "לא יכול בלעדי" אני יודעת שהאהבה שלו אלי עמוקה וגדולה, אולי יותר משלי לכן אני מרגישה טיפשה, מעבר לפלירטוטים, אולי אני לא מעריכה את מה שיש לי אולי אני לא באמת אוהבת .??

יעלי!

אהבה בין בעל לאישה זה הרבה יותר מאהבה" של התרגשויות ורעידות שהיו בהתחלה ונעלמים עם הזמן. אהבה אמיתית היא חברות, שיתוף, כבוד לטוב ולרע. זוהי אהבה אמיתית!!!!!!!!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר