הפתעה

הפתעה

אני בחורה דתיה ואני הולכת למקווה השבוע בא לי להפתיע את בעלי תנו רעיונות! אי לי!

כחילוני אני אוהב כאשר אישתי עושה הפתעות

נכון מבחינה ביולוגית גם את וגם אישתי נשים אבל מדובר בעולם שונה. אני בטוח שגם לך יש ראש יצירתי אך ישנם מגבלות-נורמות חברתיות ייתכן שבעלך לא יקבל את הגישה שלך בהתלהבות. את צריכה להיזהר.-לדעתי. יוסי

סוגי הפתעות

למרות שאני באה מעולם חילוני נראה לי שיש הפתעות דומות כמו: להזמין סרט לסלון עם יין וארוחה טובה, או לצאת לסרט, להזמין כרטיסים לתיאטרון או הופעה שאתם אוהבים להזמין חופשה בצפון בדרום או בחו"ל הכל עניין של כסף לי ולבעלי כייף לצאת מהבית ולשתות קפה על הים ולראות את השקיעה. אין גבול לרעיונות....... מאחלת הצלחה והכי חשוב שתהנו יום טוב

הפתעה

אני בחורה דתיה ואני הולכת למקווה השבוע בא לי להפתיע את בעלי תנו רעיונות! אי לי!

לחגית

הרעיון לערב מיוחד זה בשבילך בטעות כתבתי את זה כהודעה חדשה

כחילוני אני אוהב כאשר אישתי עושה הפתעות

נכון מבחינה ביולוגית גם את וגם אישתי נשים אבל מדובר בעולם שונה. אני בטוח שגם לך יש ראש יצירתי אך ישנם מגבלות-נורמות חברתיות ייתכן שבעלך לא יקבל את הגישה שלך בהתלהבות. את צריכה להיזהר.-לדעתי. יוסי

ליוסי

אתה ממש לא צודק! כל מה שיש ביני לבעליזה מותר בזמן שאני לא במחזור ואחרי מקווה אתה מבין? הוא מחכה כמו כל גבר שאני יפנק אותו וייתן לו הכל!

את כתבת שאת בחורה דתיה

כתבתי שמבחינה ביולוגית זה לא משנה אך רק מבחינה של ה"פרשנות" ליחסים בינה לבינו כפונקציה של הדרגה של "דתיה". היה לי הכבוד להכיר גם בחורות מ-100 שערים אם הגישה ליחסים אינטימים בינך לבין בעלך הם כמו אצל החילונים אז תתחילי בספר -KAMASUTRA שם תוכלי לימצוא הרבה רעיונות אם זה מדובר על אוכל-תנסי להכין ע"פ הטעם של אמו או פשוט לשרוף אותו ! כאשר את כותבת "הפתעה" תצייני באיזה שטח של הזוגיות. עוד פרט קטן-אני לא כתבתי שאני "צודק"- או שאין לי טעויות צדק קיים ככוכב בשמיים נ.ב לא חשוב מה שתעשי -חשוב מה הוא ירגיש או אפרש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר