יש לי שאלה קצת מביכה!

מדוע באיזה שהו שלב יש את העניין של הבגידה אני ממש מוצאת פה המון מיקרים של בגידה בבעל באישה למה? מה חסר ? מדוע אחרי כמה שנים זה דועך...? האהבה? הרגשות.. המגע? חישבו על כך..........

אני אגיד לך למה...

זה בגלל שאנחנו, ביסודינו, בעלי חיים!!! ולא יעזור כמה שנלבש בגדים ונלמד ונשכיל ונשתכלל ונכניס את עצמינו למסגרות עם חוקים ומוסכמות - נישאר בעלי חיים. אנחנו לא מונוגמיים, וזה לא טבעי להיות עם בן זוג אחד לכל החיים. המסגרת "נכפתה עלינו" ועלינו לעבוד קשה מאוד כדי לשמור עליה ולשמר אותה, ומי שנרדם בשמירה - עלול לחטוף כדור בלב...

שאלה טובה

בני אדם הם חלק מהטבע ובטבע לא קיימת "זוגיות" בנוסח שלנו. מאחורי ההגדרה של זוגיות יש מוסר של אותה חברה בנקודת הזמן. בני אדם קבעו את ה"חוקים" בינו לבינה מכול מיני סיבות-מבלי להיתחשב לצרכים הביולוגים שלנו. יחסי מין הם לא חייבים להיות הבסיס לזוגיות או של אהבה-זאת רק החלטה שררותית. ישנם זוגות שמצליחים להישאר ביחד למרות חיי מין מגוונים עם אחרים. מצרף מאמר בהקשר.

אני אגיד לך למה...

זה בגלל שאנחנו, ביסודינו, בעלי חיים!!! ולא יעזור כמה שנלבש בגדים ונלמד ונשכיל ונשתכלל ונכניס את עצמינו למסגרות עם חוקים ומוסכמות - נישאר בעלי חיים. אנחנו לא מונוגמיים, וזה לא טבעי להיות עם בן זוג אחד לכל החיים. המסגרת "נכפתה עלינו" ועלינו לעבוד קשה מאוד כדי לשמור עליה ולשמר אותה, ומי שנרדם בשמירה - עלול לחטוף כדור בלב...

פתיחת חשבון בנק?

היי, תראי אני נשואה, הרבה יותר שנים ממך, ובעלי גם עשה לי טריק כזה בזמנו זה מאד הרגיז אותי, אבל אם הזמן גם אני עשיתי אותו הדבר,וזה גורם לכך,שהוא מתפוצץ. האמת לא נראה לי שכדי לך לפרק את החבילה, במיחד שישלך ילדים קטנים. ברגע שנודע לך הוא לא צירף אותך לח"ן? תחשבי טוב מה שאת עושה. בהצלחה.

יש לי שאלה קצת מביכה!

מדוע באיזה שהו שלב יש את העניין של הבגידה אני ממש מוצאת פה המון מיקרים של בגידה בבעל באישה למה? מה חסר ? מדוע אחרי כמה שנים זה דועך...? האהבה? הרגשות.. המגע? חישבו על כך..........

לכל דבר יש תוחלת

חיים משלו, כנראה שגם לזוגיות יש תקופה . בימינו, נדיר ביותר שזוג ישרוד וישאר יחד,מעבר לאהבה עצומה שצריך , יש בעיקר צורך לרצות להיות יחד , יכולת לעבור משברים הפוקדים אותנו לאורך הדרך,והחוכמה המשותפת לעבור אותם.

פתיחת חשבון בנק?

היי, תראי אני נשואה, הרבה יותר שנים ממך, ובעלי גם עשה לי טריק כזה בזמנו זה מאד הרגיז אותי, אבל אם הזמן גם אני עשיתי אותו הדבר,וזה גורם לכך,שהוא מתפוצץ. האמת לא נראה לי שכדי לך לפרק את החבילה, במיחד שישלך ילדים קטנים. ברגע שנודע לך הוא לא צירף אותך לח"ן? תחשבי טוב מה שאת עושה. בהצלחה.

למה בטריקים אם אפשר אחרת?

ועדיין לשמור חזק על הגחלת?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר