בגידה פעם ראשונה

שלום רב, הגעתי לכאן תוך שיטוט סתמי אחר כלום כמו כולם? ויש לי שאלה למבינים או למישהו שגם זה קרה: אני נשואה באושר (כן, באמת) 4 שנים בערך ויש ילדים והכל זורם על מיי מנוחות עבודה יש חיים טובים יש נראים טוב מרגישים טוב בעבודתי אני עובדת הרבה עם אי מיילים במשרד ורוב הלקוחות שלנו מגיעים אלינו דרך האתר (לא אסגיר יותר מידי פרטים, אך אני מנהלת) ורובם ככולם הם אנשי עסקים. בקיצור, במשך הזמן נוצר ביני לבין אחד הלקוחות שלנו קשר אי מיילי, רושמים אחד לשני, מתענינים, צוחקים, ואז הוא ביקש שאעביר תמונה והוא גם העביר לי, והיה נדמה לי שמתחיל להיווצר קשר חברי מעבר לעבודה שלנו יחד. וככה זה חודשים על גבי חודשים ואז התחיל להתווסף גם טלפון פה ושם והתחלתי להרגיש אחרת לגביו, כי אף פעם לא התכתבתי כך עם מישהו, הכל היה לי חדש, המיילים נהיו יותר בכיוון של אהבה, סקס, דברים שמעולם לא חשבתי שיתגלגלו למצב כזה ומשם הדרך לפגישה הייתה מאוד קצרה. הרבה מאוד פעמים קבענו ואני ביטלתי ברגע האחרון מחשש להרס חיי הנישואים שלי אך בסוף קיימנו פגישת היכרות אחת שהייתה כמה שעות ובפגישה הזו נדלק ניצוץ ומאז אני לא מפסיקה לחשוב עליו והתנשקנו בפגישה, לאט לאט כל זה התחיל להשפיע עליי לא טוב אכלתי את עצמי על רגשות האשמה התחלתי לחפש למה אני מתנהגת כך אני אוהבת את בעלי הכל היה בסדר אז למה? זה לא שזה קרה בגלל שרע לי בגלל שטוב לי נראה לי שאני תחילה להרוס במו ידיי את חיי הנישואין שבניתי עם בעלי יחד, כי אני אט אט מגלה שאני מנסה להתחמק ממין איתו כאשר היינו עושים על בסיס של יומיום והייתי דורשת ממנו כל הזמן ופתאום הפסקתי המגע נהייה שונה וזה נורא משפיע עליי ואני בוכה הרבה בגלל זה כי אני לא מצליחה להפריד כי לעזאזל לא צריכה להיות הפרדה כי צריך להיות אחד ולא לחלק את הלב נכנסתי לזה לא במתכוון - כי לא האמנתי בכלל שזה יגיע למצב כזה הכל קרה במקרה ועכשיו ההתלבטות מאוד קשה להפסיק עם הכל או לא? אם להפסיק, אני חושבת שיפער בליבי כזה חור שלא אוכל למלא, כי זה כבר נמצא וקיים ופיתחתי אליו רגשות ומנגד אני לא הולכת לפרק מסגרת ואם אני אסיים את הכל, אז אולי בכלל המצב יהיה יותר גרוע. ובעלי מה? להעמיד לו פנים? להתחיל לשקר לו? אף פעם לא הסתרתי ממנו דבר, אף פעם לא בדקתי את הנייד שלו, אף פעם לא היו סודות בינינו, אני מתחילה להרגיש כמו מרשעת ורעה שעושה ככה תמיד הייתי נגד בגידות תמיד הייתי אנטי ועכשיו אני בתוך כל הקלחת הזו ומצד שני להמשיך? ולאכול את עצמי כל יום ? אני מפחדת שאם אמשיך אז כל הנישואין יהרסו והכל יהיה בגללי - עכשיו אני יודעת שאם אעשה זאת - אז במודע אני פשוט הולכת להרוס לעצמי את השקט הנפשי והאהבה זה הריגוש או אהבה? אני מרגישה שכבר עברתי את שלב הריגוש וזה כבר יותר מתפתח בכיוון של אהבה ואותו אחד, גם נשוי כמוני, סיפרתי לו על הכל, והוא אמר לי, מה שתחליטי אני איתך, אם להמשיך או אם לסיים, ממה שאני יודעת, החיים שלו עם אשתו לא הכי טובים בעולם, ואני לא שופטת לא אותו ולא אותה, וזו לא הפעם הראשונה שלו, אבל הוא גם אומר שהוא פיתח אליי רגשות ואם הכל ייפסק גם לו זה יכאב מאוד והוא מעדיף להשאיר את ההחלטה בידיי ולא לומר לי משהו ישפיע עליי לכאן או לכאן. הוא גם הוסיף ואמר שנראה לו שאני לא בנויה לזה. בטח שלא! אף פעם לא בגדתי. הוא דווקא מבין אותי ולא לוחץ. אני מרגישה שהגעתי לנקודה שאני חייבת להחליט אם לכאן או לכאן, כי אם תהיה פגישה נוספת, אני כבר לא אעמוד בה ואתמסר. בינתיים השהנו את הפגישה הבאה עד שנראה מה קורה. אני אשמח לשמוע דעות שלכם גברים ונשים כאחד אולי זה יעזור לי קצת ואני מבקשת לא לשפוט אותי תודה רבה

תגובה

אני מציע לך לעזוב אותו ומהר מכבן שאת אומרת שאת אוהבת את בעלך והמשפחה וברור שבסוף זה לא יגמר טוב אפילו אם לא בגירושים אז שגבר חייה הנשואים לא יהיו אותו דבר לכן אני מציע לך לתגבר על הרגש שיצרת כלפו ולעזוב אותו מיד

תכנית גמילה מסמים.....(מהקשר הממכר הזה)....

ממה שכתבת אני מגיעה למסקנה שנכנסת לקשר הזה ממש סתם מתוך שיעמום. שבי רגע ותעשי חשבון נפש עם עצמך. אני הייתי ממליצה לך אפילו לקחת דף ונייר לכתוב לעצמך נקודות. יש לך משפחה שלמה - בעל וילדים. את אומרת שהיה לך טוב והיו לך חיי מין מספקים. מטבע הדברים בשיגרת הנישואין אין הרבה ריגושים ורובנו, למרות המלצות יועצי הנישואין, גם עייפים מליזום ריגושים כאלו. קפצת לתוך הקשר הזה מבלי לחשוב בכלל מה יש לך להפסיד ולאן זה עלול לגרור אותך. תחשבי שאם בעלך יעלה על זה את למעשה תפסידי את כל עולמך במחי יד. האם זה שווה את זה? תשמעי מתוקה, אני כלכך מבינה אותך ואת מה שעובר עליך. אבל תביני שיש משהו נורא ממכר בקשר כמו שלך שמביא ריגושים לתוך החיים, מזרים לך אדרנלין לדם ונותן לך תחושה של ריחוף. ממש כמו סם ממכר. בגלל זה את חייבת לעבור תכנית גמילה מהקשר. שבי עם עצמך ותתחילי לבנות לעצמך תכנית איך את עושה לזה סוף. כמו שמישהו כתב כאן בכל מקרה סוף טוב לא יהיה לזה אבל תאמיני שעדיף לך הלא טוב של התמודדות עם פרידה מהמאהב מאשר הלא טוב של פירוק המשפחה.
Anonymous

תגובה לתגובה!

אין דבר יותר חשוב ממשפחה אוהבת מבעל וילדים. תעזבי אותו ומהר עם כל הכאב חבל להרוס משפחה אני יודעת שהדבר מאוד כואב לך ומתסכל אותך אומרים: "מים אסורים ימתקו" לכן אני אומרת לך תתעלי על הרגשות שלך ועל עצמך ותעזבי אותו.

בגידה פעם ראשונה

בעלי בגד בי לאחר למעלה מ 20 שנות נישואין, המחיר מאד גבוה היום לאחר שנה וחצי שגיליתי אני באותה התלבטות (כל השנים הייתי נאמנה) לאחר הרבה מחשבות החלטתי שזה לא שווה לעבור את מה שכבר עברנו פעם ראשונה , התשובה מנסיון עיזבי ומהר ושישאר בגדר של פנטזיה לא רע גם לפנטז בחיים אך להישאר במסגרת עם הרגשה של ניקיון כפיים

יהלומה תגמרי עם זה עכשיו חד וחלק.

לא היתי צריך לקרוא את כל מה שכתבת כדי להבין שאת צריכה לחזור לחיים שהיו לך כמה זמן את חושבת יקח לבעלך לשכב עם מישהי אחרת כאשר את כבר לא אותה אישה שהוא מכיר [הסברת שאת כבר לא שוכבת אתו בתדירות כמו פעם]גם לו יש צרכים וגם יש סיכוי שיבין שאת מנהלת רומן לא אפרט אבל בשורה התחתונה קבלי החלטה היום יקח לך קצת זמן "לגמילה" מקווה שכל הסיפור יעבור בשקט ולא יתגלה ותחזרי לחיים הרגילים שלך ושל משפחתך

החיים קצרים

מצד אחד, נכון שהחיים קצרים וצריך לה.ינות. אבל מצד שני אם הצד השני תופס אותך בבגידה כל החיים נהרסים ואחר כך קשה מאוד לשקם. אז אם מוכשרת ויכולה לחיות בשני עולמות, חיי אותם עד תום. אין שיפוט אליך. אבל אם אינך יכולה, לחתוך עכשיו ומייד. שלך באהבה סילביה המבינה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר