הודעת פרידה

ובכן..שנה ורבע אחרי שהקמנו את הפורום,אני מוסר את המפתחות ומפנה את כסא המנהל. לאחרונה, כפי שודאי שמתם לב, אין לי זמן לכתוב, וחוץ מלמחוק פרסומות אני כמעט ולא פעיל בפורום. הפורום הזה ראוי להרבה יותר, ולשמחתי היה קל מאד למצוא את האדם הנכון לנהל אותו - לא אחרת מאשר אלה(Ela grey). כשאני קורא את הודעותיה של אלה אני נפעם כמעט תמיד מרמת ההבנה,הידע,הפתיחות ובעיקר המעשיות שלה, ואני בטוח שהיא תנהל ותוביל את הפורום בצורה הטובה ביותר. אלה - המון הצלחה ! ותודה לכולכם. ניקולאס. niceaster@gmail.com

ניקולאס,

תודה על המילים החמות, תודה על הפירגון, תודה על התמיכה, ושהיהיה בהצלחה לכולנו ותודה לך. אלה ela58@walla.com

להתראות ובהצלחה

ניקולאס ככה זה שכבר נישואים אין זמן לכלום . וואלה אני מבין אותך אז "אחי" שיהיה לך בהצלחה! וחג שמח וכשר ותקפוץ לבקר מדי פעם

ניקולאס,

תודה על המילים החמות, תודה על הפירגון, תודה על התמיכה, ושהיהיה בהצלחה לכולנו ותודה לך. אלה ela58@walla.com

ברוכה הבאה

אלה היקרה! ברוכה הבאה ובהצלחה! ובשם כולם תודה רבה על ההתיחסות מכל הלב שלך לכל בעיה או שאלה. חג שמייח וכשר

לפני

לפני ההכנות האחרונות, לפני כל הרעש וההמולה, התישבתי פה,מול המחשב, כמה דקות של שקט לעצמי , לפני.. אף פעם,לא מגיעה לכאן,לפורום הזה. והיום לחצתי בטעות. חחחח שום דבר לא קורה סתם . רגע, לפני שאני לוחצת קליק ליציאה אני מעיפה מבט, כן, זו את, מ נ ה ל ת!! אישה יקרה, חברה טובה שתמיד יודעת לומר את המילה הנכונה. יודעת לפרגן, וגם יודעת להעמיד סורר/ת במקומו/ה והרצינות הזו, לא מונעת ממך להיות אישה מצחיקה, עם חוש הומור בריא ונפלא. שילוב מנצח! אלה תפור עלייך, כל כך מתאים לך. ב ה צ ל ח ה---(אין לי ספק שתצליחי ) חג אביב פורח ושמח לך, -------------------ממני

להתראות ובהצלחה

ניקולאס ככה זה שכבר נישואים אין זמן לכלום . וואלה אני מבין אותך אז "אחי" שיהיה לך בהצלחה! וחג שמח וכשר ותקפוץ לבקר מדי פעם

תודה

לפני

לפני ההכנות האחרונות, לפני כל הרעש וההמולה, התישבתי פה,מול המחשב, כמה דקות של שקט לעצמי , לפני.. אף פעם,לא מגיעה לכאן,לפורום הזה. והיום לחצתי בטעות. חחחח שום דבר לא קורה סתם . רגע, לפני שאני לוחצת קליק ליציאה אני מעיפה מבט, כן, זו את, מ נ ה ל ת!! אישה יקרה, חברה טובה שתמיד יודעת לומר את המילה הנכונה. יודעת לפרגן, וגם יודעת להעמיד סורר/ת במקומו/ה והרצינות הזו, לא מונעת ממך להיות אישה מצחיקה, עם חוש הומור בריא ונפלא. שילוב מנצח! אלה תפור עלייך, כל כך מתאים לך. ב ה צ ל ח ה---(אין לי ספק שתצליחי ) חג אביב פורח ושמח לך, -------------------ממני

mamop היכן נעלמת לנו........חג שמח וכשר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר