האם זה נורמלי?

שלום לכולם אני גבר בן 32 יוצא עם בחורה בת 27 וכבר עשינו 4 פגישות ובפגישה הרביעית ניסיתי לנשק , אבל היא סירבה וטענה שהיא לא מוכנה עדיין לנשק והיא רוצה שזה יהיה מאהבה. אני בתגובה אמרתי שנשיקה יכולה לפתח רגשות ויכול לקרות שמנשקים מישהו ופתאום מבינים שזה לא זה. האם אני לוחץ יותר מידי וטועה? האם תגובתי נכונה? מה לעשות???

בעייתי במקצת

בחורה בת 27, שאחרי ארבע פגישות לא מוכנה עדיין להתנשק.. נתקלתי בזה ברווקותי ופשוט ויתרתי. יש שתי אפשרויות - או שהיא באמת פוחדת מאינטימיות(כפי שלמעשה אמרה לך), ואז אתה צריך לחשוב אם זה מתאים לך לקחת את הזמן איתה. האפשרות השניה, והשכיחה יותר, היא שהיא לא בטוחה בך, שהיא מתלבטת אם תהיה פגישה חמישית, ולכן לא מעונינת להתנשק. בשני המקרים אני הייתי מוותר, אבל אם יש לך סבלנות ואם זה שווה את זה, אולי כדאי לך פשוט להתאפק. אני אומר משהו שאולי יקומם חלק מהקוראים - פעם מישהו הציע לי כלל אצבע - אם אין מין אחרי שבועיים, כנראה שלא יצא משהו טוב מהקשר הזה. איכשהו מצאתי את זה נכון. כל מקרה והסיבות שלו.

לדעתי

לדעתי כדאי לנסות פגישה חמישית ושישית אם היא עדיין לא נפתחת קצת אז כדי שתברר איתה מה העניין

אל תכפה זו עבירה פלילית

מה אתה רוצה רישום והרשעה פלילית שתקבור את עתידך?, היו מקרים מעולם לא מאמין? תשאל את רמון

להנות היום מה שתפסידו למחר

בעייתי במקצת

בחורה בת 27, שאחרי ארבע פגישות לא מוכנה עדיין להתנשק.. נתקלתי בזה ברווקותי ופשוט ויתרתי. יש שתי אפשרויות - או שהיא באמת פוחדת מאינטימיות(כפי שלמעשה אמרה לך), ואז אתה צריך לחשוב אם זה מתאים לך לקחת את הזמן איתה. האפשרות השניה, והשכיחה יותר, היא שהיא לא בטוחה בך, שהיא מתלבטת אם תהיה פגישה חמישית, ולכן לא מעונינת להתנשק. בשני המקרים אני הייתי מוותר, אבל אם יש לך סבלנות ואם זה שווה את זה, אולי כדאי לך פשוט להתאפק. אני אומר משהו שאולי יקומם חלק מהקוראים - פעם מישהו הציע לי כלל אצבע - אם אין מין אחרי שבועיים, כנראה שלא יצא משהו טוב מהקשר הזה. איכשהו מצאתי את זה נכון. כל מקרה והסיבות שלו.

לא מתנשקת אחרי 4 פגישות....

אני חייבת לומר שקיים "כלל" לבנות שאומר שאם נחכה חודש סימן שהמערכת תהיה רצינית, יכול להיות שהיא רוצה להיות בטוחה שזה לא עוד סתם מערכת שטותית, היא כבר בת 27 - היא כנראה חוששת להישאר לבד ולא רוצה לבזבז זמן מיותר במערכות יחסים ילדותיות ולא רציניות, אז אם אתה באמת מעוניין בה - חכה, היא תודיע לך מתי היא מוכנה.

מה זה, בתולי הפה? ושאלה לניקולאס

התכוונת יחסי מין מלאים אחרי שבועיים?

לדעתי הבחורה אינה נמשכת אליך.

אני מסכימה עם ניקולאס שתוותר, כי או שאינה נמשכת אליך או שפוחדת מיחסים אינטימיים , בשני המקרים לא כדאי להמשיך, אלא אם אתה חושב שהיא שווה עוד כמה זמן של צ'אנס

האם זה נורמלי?

שלום לכולם אני גבר בן 32 יוצא עם בחורה בת 27 וכבר עשינו 4 פגישות ובפגישה הרביעית ניסיתי לנשק , אבל היא סירבה וטענה שהיא לא מוכנה עדיין לנשק והיא רוצה שזה יהיה מאהבה. אני בתגובה אמרתי שנשיקה יכולה לפתח רגשות ויכול לקרות שמנשקים מישהו ופתאום מבינים שזה לא זה. האם אני לוחץ יותר מידי וטועה? האם תגובתי נכונה? מה לעשות???

האמת?

לא נראה לי ..זה ממש מוזר אחרי 4 פגישות..ועוד בגיל כזה . אני חושבת שיש לה בעיה רצינית -או איתך או עם עצמה בכל אופן אל תבזבז זמן

בעייתי במקצת

וגם אם יש מין רוב הסיכויים שמשהו טוב לא יצא מזה

אמנם יחסי מין תורמים לאיזשהו תחושת קירבה בין אנשים ואולי גם לסיפוק צרכים פיסיים אבל זה עדיין לא ערובה להצלחת המשך היחסים. מצד שני - אם בלאו הכי יחסים בין גבר לאישה הם לא משהו בסופו של דבר אז למה לדחות סיפוקים? עדיף לקיים יחסי מין לפני שהתקלקלו היחסים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר