אקסית שלו, תפקיד צבאי ואני... מה לעשות?

אז כך אני בת 18 ומתגייסת עוד 5 חודשים. החודש יש לי מיונים לחיל הרפואה לתפקידים הבאים: רכזת שירותי רפואה או סעיית רופא שיניים. חבר שלי בן 24 ואנחנו חצי שנה ביחד. הבעיה היא: שחברה שלו לשעבר(חברה לפני שהיה איתה במשך שנה) היתה סעיית רופא שיניים בצבא ועדין בתפקיד הזה ולכן אני מתלבטת אם לבחור בתפקיד הזה ולשרת בו. זה נשמע מגוחך שבגלל אקסית של חבר שלי אני לא אלך לתפקיד ספציפי בצבא... אבל אני בחורה מאוד קנאית ופוחדת שחבר שלי שאני כל כך אוהבת אותו יעשה השוואת ביני לבינה שזה מן כזה: להיות דומה לה... אותו תפקיד זה אולי יהיה גורם לזה שזה יתן לו להיזכר זה לפעמים כשלמשל אספר לו פה ושם על התפקיד לי בתור סעיית ואולי אפילו זה יגרום לו תמיד להזכיר אותה כמו "גם היא ...." וכו' ונראה לי המצב יכול להוביל לריבים . קיצור אני חוששת מזה זה טיפשי אני אני מאוד מאוד קנאית מה לעשות? האם זה עד כדיי כך טיפשי? נ.ב: הם נפרדו לפני כשנה. אניא אל תתעלמו

יש עוד כמה דברים דומים לך ולאקסית

לשתיכן עיניים,אוזניים,רגליים,שיער וכו'. או במלים אחרות-עזבי אותך משטויות. תעשי מה שטוב לך, ואל תחפרי במקומות שלא מתחבא בהם כלום.

היי. במקום להמציא בעיות תמציאי חוויות חיוביות.

אתה יכול להסביר את עצמך בבקשה?

היי אנוטקה.

את מודאגת ממהשהו שלא קיים. וזה מקלקל את הקשר שלך עם חברך. חוויות חיוביות להפך, ישפרו אותו. אל תתני לדברים שליליים להשתלט על חייך. תנצחי אותם. בהצלחה.

אני בערך מבינה את כוונתך.. אבל אתה טוען,:משהו שלא קיים?

זה לא קיים עדיין. אם לא תייצרי את זה, סיכוי שזה יווצר הרבה יותר נמוך.

Tז במילים אחרות אתה מעייץ לי פשוט לעשות מה שטוב לי וללכת לתפקיד הזה?

בהחלט. תעשי את בחירתך על סמך שיקולים עינייניין. בהצלחה לך Anutka

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר