תתייחסו בבקשה ברצינות למה שאני מספרת לכם כאן.

אני בת 34. יש לי קשר זוגי עם גבר מזה 5 שנים.לפני כשנתיים החלטנו לממש פנטזיה וללכת לחילופי זוגות. כך אכן עשינו. במפגש האחרון שהיה לנו החליט בן זוגי שאני בגדתי בו עם אחד הגברים שהיה שם למרות שלא הכרתי אותו מעולם אולם הוא החליט שאני כביכול נהניתי מהסקס עם הגבר הזה מאשר איתו. הוא פרש דרך אמירות כלשהן, חילופי דברים, מגעים כלשהם למרות שבהן צדק לא היה שם שום דבר מעבר לסקס כפי שכל האחרים עשו. אולם הקנאה שלו העבירה אותו על דעתו ומאז הזוגיות שלנו הפכה לגהינום. הוא מרגיש מאוים ורוצה שאני אלך לעשות את זה עם עוד כמה גברים כדי להוכיח לו שהוא שווה יותר מכולם. מאז ועד היום חיינו הפכו לגהינום. לעתים אני מרגישה צורך לפייס אותו ולפעמים נמאס לי. מה דעתכם?

אני אשתדל להיות הכי רצינית,ואין לי ביקורת, רק דיעה

האמת שהסיפור לא לגמרי ברור לי,כבר שנתיים שזה קורה ועכשיו הוא מתלונן? או שזה היה חד פעמי? אני באמת מקווה לא להישמע מבקרת,כי מה אני יודעת יותר טוב ממך??אבל לי תמיד נשמע שזה משחק באש מראש,כי עוברים גבולות,אין כאילו כללים,פורצים משהו שהוא פרטי בין זוג-ופותחים את הזוגיות ואי אפשר לדעת לאן זה יגיע...זה המקום הכי עמוק,הכי פגיע,יושבים עליו כל-כך הרבה דברים. יש לי חברה שפתחה את הנישואין ,היום היא גרושה... אני אישית בקושי יכולה להכיל אחד עם כל השגעונות... אני אשמח לשמוע ממך עוד

נכון זה היה לפני שנתיים ומאז הוא לא עוזב את הנושא

ומדבר עליו ללא הרף. כל מה שאני מנסה להסביר ולשכנע אותו שהוא אינו צודק ושבעצם אותו אני אוהבת ואליו אני מתאווה והפנטזיה הזו היתה של שנינו וכו' וכו' הנושא הזה לא יורד מהפרק והוא ללא הרף אומר לי שזה מלווה אותו כמו עננה שחורה. וואוו זה לא יאומן. יש ימים שהופכים לגהינום ומנגד יש ימים רוויי אהבה. בכל מקרה מצליחה לפייס אותו בשום אופן. ככל שאנחנו מדברים הוא חוזר ודש בנושא כאילו זה קרה אתמול.

כל שנותר לומר.....

זה שחיפשתם צרות ומצאתם אותן בגדול.....

תתייחסו בבקשה ברצינות למה שאני מספרת לכם כאן.

אני בת 34. יש לי קשר זוגי עם גבר מזה 5 שנים.לפני כשנתיים החלטנו לממש פנטזיה וללכת לחילופי זוגות. כך אכן עשינו. במפגש האחרון שהיה לנו החליט בן זוגי שאני בגדתי בו עם אחד הגברים שהיה שם למרות שלא הכרתי אותו מעולם אולם הוא החליט שאני כביכול נהניתי מהסקס עם הגבר הזה מאשר איתו. הוא פרש דרך אמירות כלשהן, חילופי דברים, מגעים כלשהם למרות שבהן צדק לא היה שם שום דבר מעבר לסקס כפי שכל האחרים עשו. אולם הקנאה שלו העבירה אותו על דעתו ומאז הזוגיות שלנו הפכה לגהינום. הוא מרגיש מאוים ורוצה שאני אלך לעשות את זה עם עוד כמה גברים כדי להוכיח לו שהוא שווה יותר מכולם. מאז ועד היום חיינו הפכו לגהינום. לעתים אני מרגישה צורך לפייס אותו ולפעמים נמאס לי. מה דעתכם?

היי לך.

אני ובין זוגי התחלנו גם את הקטע של חילופי זוגות. מצידו זה היה אובססיבי ומצידי בשביל הכייף. אחרי שראה אותי עם גברים אחרים וכמה שהגברים להוטים עליי הוא שיחק אותה לא קנאי אבל אכל את הלב. וזה א- הוריד לו את האובססיה. ב- גרם לו ללהט יתר עליי. את פשוט צריכה לתת לו להרגיש שהוא היחיד בחייך ושהוא הכי טוב. ואם זה לא מספיק שילך לעזעזל. יום טוב.

חילופי זוגות = משחק באש

ועדיין לא שמעתי על מקרים שיוצאים בלי כוויות. כאמצעי להתמודדות, ראשית חשוב שתפסיקו על זה, ושנית, נסי להדגיש לו שאין אחר מלבדו וכו'. אם זה לא יעזור, לפחות למדת משהו לעתיד.

אם היית חכמה...

אם הקשר עם בן זוג זה היה חשוב לך, לא היית מסכימה ללכת לחילופי זוגות, כי עניין זה אוכל ושורף את הזוגיות כמו אש. שתדעי לך שהזוגיות שלכם אבודה רק בגלל המעשה הטיפשי שעשיתם. זה לעולם לא יצא לו מהראש, למרות שלא משנה מה תעשי ותסבירי. לא חשבת על המעשה שעשיתם עד הסוף - לא היית צריכה ללכת לפנטזיה זו, שהיא רגעית, ואילו הקשר הוא לטווח ארוך, ופנטזיה רגעית ככל שתהיה, ברגע שגמרת, שכחת. חבל שהלכתם לשטות הזו, שלדעתי מתאימה לאנשים שהם בקשר לא מחייב, אך אלו שרוצים קשר וזוגיות לטווח ארוך פשוט אסור להם לעשות מעשה טיפשי זה.

ככה יכול לקרוא כשמשחקים באש

לא סוף העולם

לפעמים היציאה מהשיגרה דווקא הורסת. עזבי אותו ותמשיכי הלאה יותר מכושלת ומבינה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר