פורנו באינטרנט

תפסתי את בעלי מתעסק עם פורנו באינטרנט אחרי שזה כבר קרה והוא הבטיח שזאת הפעם האחרונה אנחנו נשואים 4 שנים עם ילד אחד אני כבר לא מאמינה לו יותר ואני שוקלת גירושין מה דעתכם? יש עוד מישהי עם מקרה דומה?

שוב-נורמלי לחלוטין

פנטזיה, דמיון,פורנו, הכל לגיטימי, וחבל שאת בוחרת להיפגע ממך. זה לא קשור אליך, לחלוטין לא, ובעלך הוא אחד מני רבים, אין בזה שום פסול, כל עוד לא בא על חשבון תשומת לב אליך,כמובן.

את יכולה להיות פגועה ולהתגרש

וכאשר אולי תגיעי לפרק ב' ותמצאי את "גבר חייך" אז תקבלי אותה...תוצאה

להנות היום מה שתפסידו למחר

אוי באבוי

בעלך מה עושה באינטרנט?רואה?מה כבר יכול להיות ? לעשות לו חשק שאוליי אבד ואז יהיה שוב עניין? מה הוא עשה כבר?

תישאפי איתו לכמה שיותר פתיחות...חוץ מזה כל הגברים עושים את זה...

אם הירגשת נבגדת ובצד אז תנסי אולי להיות חלק מזה.תסבירי לו איך הירגשת. קודם אולי שבי עם עצמך,תיכתבי לעצמך כדי לברר למה בדיוק ניפגעת.ואז כשאת רגועה ומבינה את הסיבה שבגללה ניפגעת-שבי איתו רגועה ותסבירי לו .ותגידי לו איך הירגשת ואולי תימצאי יחד איתו דרך להתפתח בכיוון שחסר לו-אבל הפעם ביחד איתך

אין לך מה להתרגש.

כולם עושים את זה...כן,גם נשים.

לרונה

רונה שמעי זה בסדר שבעלך רואה סירטי פורנו כול גבר צריך את צריכים שלו אבל אל אתר כזה מסכן להתגרש לא זה כבר על כלום אתם תיתגרשו ונניאח שאתם תיתגרשו תחשבי מזה לגדול עם אמא חד הורית הילד היה קשה כי הילד לומד מאבא להיות גבר לא מאימא אז קחי לצומת ליבך...

סימן שיש לך גבר בריא בבית...

לא להתרגש כל הגברים אותו "חרה")מה לעשות אלוקים ברא אותם עם יצר שבחיים לא נבין ולא נדע מה עובר להם בגוף...בראש...(

אני מציע הוצאה להורג בכיר מלכי העיריה

קיצוניות זה לא פיתרון

אני בטוחה שאם תדברו על זה. ותסבירי לו בצורה ברורה, בלי איומים, שזה פוגע בך ושיחפס תחומי עניין נוספים לבילוי הזמןהפנוי-זה בטוח יעזור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר