תמיכה כספית/ משבר בזוגיות

חברתי גרושה עם ילד ואני אלמןבעל משפחה מכירים מזה כ-3 שנים,שנינו חיים בדירות נפרדות בישובים שונים, מצבי הכלכלי טוב יותר ממצבה הכלכלי (לא הבדלים משמעותיים), לאורך כל התקופה שילמתי על הבילויים המשותפים, דלק, תיקוני ביית קלים, מתנות וכד' לאחרונה הציבה חברתי תנאי כי בנוסף להוצאות הנ"ל עלי לתמוך בה בסכום כספי של 700 ש"ח כל חודש, אם לא החברות נפסקת. שאלתי היא מה לעשות???

מה לעשות? להפסיק!

אולי תודיע לה שמכיוון שאתה אלמן ויש לך משפחה לכלכל היא צריכה מעתה לתמוך בך כל חודש ב700 ש"ח? אה? מה דעתך על זה? ברח מהר כל עוד נפשך בך! חוצפה ממש

בהחלט

מה זה אולטימטום? אתם חיים בדירות נפרדות, במקומות שונים, לכל אחד מכם משפחה משלו, אינכם מנהלים משק בית משותף, לא ברור האולטימטום, בהחלט נשמע לא טוב ואם על זה תעמוד או תיפול החברות ביניכם, אני אישית הייתי נותנת לה ליפול בלי להזיל דמעה מיותרת.

אני מסכימה עם אלה. מה זה צריך להיות האולטימטום הזה?

אתם לא מנהלים משק בית משותף. זה שאתה מזמין אותה לבילויים, קונה מתנות ופה ושם ממן תיקונים בביתה זה סביר בהחלט ויפה מצידך. להתנות את הקשר בהקצבה חודשית קבועה? מה זה צריך להיות. אני במקומך הייתי בודקת באתרים משפטיים באינטרנט האם במידה ואתה נותן לה כל חודש סכום קבוע באופן סדיר היא הופכת לאחר כמה חודשים לידועה בציבור שלך ויש לה כל מיני זכויות במידה ותפרדו. אולי אתה בכלל לא מעוניין במצב הזה שעלול לסבך אותך אחר כך במידה ומשהו יקרה ביניכם והסידור הזה פתאום לא יראה לך.תיזהר ושים לב כל התגובות בינתיים הן מנשים והרוח הנושבת היא נגד האולטימטום.

תגובה לאולטימטום

היחסים מתקלקלים כשמגיעים להצבת תנאים יש צורך לבדוק על מה באמת מותנים יחסים אילה ואם באמת העיניין הכספי הוא כל הבעיה לדעתי זה רק עוד מדרגה למטה בסולם במערכת יחסים זו לתשומת ליבך יש לבדוק!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר